Noviny

20 ohromujúci Georgette Sarees, ktorý potrebujete vo vašej skrini

20 ohromujúci Georgette Sarees, ktorý potrebujete vo vašej skrini

Najdlhšiu dobu, nevedel som, že Georgette a šifón boli rôzne. Nie že by som sa nevenoval pozornosť sarees rovnako. Ale keď začnete užívať obliekanie v deväť yardov kráse, budete mať snahu, aby si svoje základy v poriadku. Týmto spôsobom, takže výber sa stáva jednoduchšie. Je dobré byť informovaný, pretože neznalosť nie je blaženosť!

Vysvetlím ti to - zatiaľ čo obaja šifón a žoržet dať flow účinok odevu je väzba je zásadný rozdiel. Šifón je úplná a extrémne ľahký; žoržet je vyrobená z silne násobnej priadzí, a je tuhšia. Avšak, ja dávam prednosť Georgettu cez šifónu, pretože tkanina môže zastávať žiadnu prácu alebo výšivky. Ak si neželáte, aby sárí držať svoje telo, ísť na Georgette - je to elegantné, ľahké a elegantné.

Najlepšie Georgette Sárí vzory pre ženy v Indii

 1. Navy Blue kockovaný Sare V lurex Georgette
 2. Plain Coral Saree S sequinned blúzka
 3. Charcoal Black Sare s cigaretou nohavice
 4. Red Silk Georgette Saree Gown
 5. Pastel Pink Georgette Hodváb a rozptýlené perly
 6. Soft Pink Georgette Sare s kvetinovým blúzka
 7. Super Georgette Saree s geometrickými motívmi
 8. Teal Modrý Georgette Silk Saree S digitálna tlač
 9. Pastel Georgette Saree s veľkou Peacock Motif
 10. Monochrome Red Sare s vyšitým blúzka
 11. Príležitostná Gray Georgette Saree
 12. Magenta Pink Bandini Sare so zeleným nášivka prácu
 13. Detská Pink Bandini
 14. Ombre Pink Saree S Burnt Orange Border
 15. Hot Pink Saree V Fish Scale Motif
 16. Powder Pink French Knots Sare
 17. Parrot Green a dieťa Pink Sare
 18. Off-White erku Vyšívané sárí
 19. Black Saree so striebornou lištou zdobením
 20. Georgette A Tulle Sare V Taupe S Cape blúzka

Aj keď sme sa na to, poďme nad najpredávanejších Georgette sárí vzorov, ktoré sú v móde práve teraz.

load...

1. Navy Blue kockovaný Sare V Lurex Georgette

Kockovaný dostal svoje toľko potrebné oživenie a my sme radi, že sa vrátil. Vyzerá to skvele na všetkých druhoch oblečenia, v skutočnosti, sarees taky. Zlatá niť Práca na tomto sárí zdvihne celý vzhľad. Saree je nepriehľadná a plynulý a nie je transparentný a krehký ako šifónu. Môžete ju nosiť s klasickou blúzku s 3 - 4. Rukávy, ktoré ukazujú zložitú Dori prácu. Či tak alebo onak, je prima voľba!

Späť na obsah

2. Plain Coral Sare S sequinned blúzka

Plain Georgette sarees boli po nejakú dobu - ale teraz sú blúzky a farby sú stále oveľa viac inovácií ako kedykoľvek predtým. A to je celý rozdiel. Ak nemáte vlastní jednu z tých čistých Georgette sarees v jednej farbe, mali by ste jednu dostať hneď. Pozrite sa na blúzku s ťažkú ​​prácu a vyšívanie, pretože tieto sarees poskytnúť vám rozsah vystatuje krikľavé blúzky, bez toho aby sa OTT. Loď krku alebo bateau výstrihom pre takéto sarees nikdy nemôže pokaziť.

load...

Späť na obsah

3. Charcoal Black Sare s cigaretou nohavice

Jednoduchý Saree môže byť majstrovské dielo. Tento pre-vyrobené Georgette sárí má čierne kožené obloženie držať okraje. Dodáva sa s párom nohavice cigariet namiesto pravidelného pása sukňu. Blúzka je v čiernej a bielej kože a plné rukávy sú šik a elegantné.

Späť na obsah

4. Red Silk Georgette Saree Gown

Vopred vyrobené sarees vziať svoju zónu pohodlia na úplne novú úroveň. Počuli sme o pre-made sarees a dlhé šaty, a to je štýlový melange ich oboch. Ak si nie ste dobrý v manipulácii s ťažkými sarees alebo nevedia, ako sa dokonale splývať jeden, mohlo by to byť váš spásou. Táto kráska vás určite oddelil a bude éterická add-on k svojmu Saree šatníka.

Späť na obsah

5. Pastel Pink Georgette Hodváb a rozptýlené perly

Tento trend je práve teraz na športovom sarees, ktoré sú elegantné a pritom štýlové. Ignorovať mýtus, že silne vyšívané rovná hlasno a krikľavé. Rozptýlené perly doplňujú látku pastelové a saténovou obloženie po celej dĺžke. Jaala vyšívanie blúzku zosilňovačov celý vzhľad.

Späť na obsah

6. Soft Pink Georgette Sare s kvetinovým blúzka

Kvetinové vzory sú vec, práve teraz. Od sarees na blúzky, aby lehengas a šaty - takmer všetko je kvetinová. Nie som fanúšik dizajnu, či je to všetko skončí, ale vyzerá to úžasné, ak sa vykonáva na tými blúzky. Je to elegantné a žiarivé, a pridáva definíciu vzhľadu. Svetlé sarees, ako sú tieto, s Zardozi diela zdobia aj niečí vzhľad. Kvetinové tussles robia toto oblečenie neodolateľné. Kvetinový blúzka možno ľahko nosiť ako samostatná.

Späť na obsah

7. Super Georgette Sare s geometrickými motívmi

V dnešnom digitálnom veku, je to všetko o grafických listov. A keď návrhári ako Satya Paul miešať ich s plyšových tkanín a eklektické návrhy, to ukazuje ich novosť a remeselné spracovanie. To Georgette hodváb sárí s geometrickými motívmi, je viac než len pekná. Či už je to neformálne house party alebo večerné príjem, je to všetko o eleganciu ho nosiť s.

Späť na obsah

8. Teal Modrý Georgette Silk Saree S Digital Print

Ďalšie techno módne musíte mať v každom dievčaťa šatni. V nedávnej dobe, odevné línia návrhárov bol naplnený množstvom teals a neónov. Náročný voľba, ktorá dopĺňa tkaniny a lesk už luxusného Georgette. To sárí je dodávaný s hladkým čiernym blúzka, ktorý vám umožní hrať sa s dizajnom. Dizajn ohlávka krk s hrdlom prúžku upresniť estetický ďalej.

Späť na obsah

9. Pastel Georgette Sare s veľkým Peacock Motif

Postava príjemný a tečúcou Georgette sárí, ktorá je krásna voľba pre večerné soirée, dátum večera alebo párty. Veľký Páv motívom pre Pall je trieda od seba. Zlatá niť vyšívanie po celej dĺžke sárí s cutesy strapcami sú detaily, ktoré dávajú hĺbku a definície pre svoj vzhľad. Dalo by sa ísť s podobným blúzka vzor zamknúť tento pohľad alebo odkryť vaše tvorivé inštinkt.

Späť na obsah

10. Monochrome Red Sare s vyšitým blúzka

Monochromatický vzhľad. Prečo nie použiť pre horúcim partywear sárí v tomto vzore? To sárí kričí stranu ako žiadny iný. Korálku a perla nazdobený Pall dodáva elán do inak tlmené oblečenie a ťažké výšivky posilňuje celý vzhľad. Je potrebné minimálne alebo žiadne príslušenstvo. Ťažký pár chandbali náušníc a tučné červenej bindi bude robiť to obraz perfektný.

Späť na obsah

11. Casual Gray Georgette Saree

Dalo by sa nosiť ako príležitostné každodenné oblečenie do práce alebo palubu to málo, ak chcete nosiť na špeciálne akcie. To Saree môže byť dobrou voľbou pre vašu kanceláriu etnických dní. Je to elegantné, elegantné a subtílne - ako by to malo byť v práci. Digitálne kvetinové motívy dobre sedieť na farbe a tak sa blúzka.

Späť na obsah

12. Magenta Pink Bandini Sare so zeleným nášivka prácu

Kto nemá rád Bandini? Konštrukcia evergreen, ktorý nikdy nevyjde z módy a posilňuje ženskosť ako žiadny iný. Na Georgette tkaniny, ktorý je zároveň tvorí kovania a flouncy, dizajn vyzerá ešte lepšie. Zelená nášivka práca hranice s zlata závitom práce vyzerá nádherne. Ísť všetci von s hŕstkou náramky, bindi a jhumkas dokončiť vzhľad.

Späť na obsah

13. Detská Pink Bandini

Jednoduchšie sárí v Bandini motívom dizajnu, je to skôr ako každodenné nevyhnutné, aby sa hodí každému, kto chce chváliť sa ich číslo presýpacích hodín. Pre Boho-chic úpravou, šport to s ramienok prostý saténové blúzky s hlbokým hrniec krku. Ísť s holým krkom, dymové oči a ťažké náušnice. Mám jedného z týchto sarees minútu som vyšiel z premietania Main Hoon Na.

Späť na obsah

14. Ombre Pink Sare S Burnt Orange Border

Nie som si príliš istý, či máte poznámku, ale je to všetko o Ombre teraz. Od farby vlasov až sarees a salwar obleky, každý je vystatuje tieň odtiene. Tento dizajn je exkluzívny a pridáva sofistikovanosť do vzhľadu. Tento je naozaj všestranný.

Späť na obsah

15. Hot Pink Sare V Fish Scale Motif

Dizajn ryby meradle je preppy a inteligentný motív majú byť použité na oblečenie strana sarees. Avšak ich použitie v rovnováhe, je to dobrý nápad. V opačnom prípade môžete nechať zlú pachuť. Tento sárí je navrhnutý tak, aby práve toto. To je dané aj rozmiestnené motívy merítka takým spôsobom, aby sa návrh vyzerať nóbl a nie je lepkavý. Vzhľadom k tomu, sárí je silne zdobené zlatými korálky, asi by ste mali ísť s nízkou kľúč s blúzkou. Umiernená blúzka s zamatovej obloženia a pom-pom tussles bude roztomilý prírastok.

Späť na obsah

16. Powder Pink French Knots Sare

Prášok ružové = trieda a sofistikovanosť. Je to jedna farba, ktorá môže nikdy pokaziť, a nie farbu každý môže vlastniť. Takže, ak hľadáte možnosti, ktoré sú elegantné a jemné, zvážte prášok ružové sárí. Subtílny Zardozi motívy vyzerajú úplne úžasná. Červené flitrami hranice vysunie všetko ďalej.

Späť na obsah

17. Parrot Green a dieťa Pink Sare

Neónové farby sú rýchle a žiarivé. Tento zreteľný Saree v odtieňoch ružovej a papagája zelenej je zvýraznená nepatrných strieborné flitr zdobenie. Farebné sklady sú v móde, a páči sa mi, ako návrhár obsahuje návrh na to, aby si vziať vzhľad. Skúste sárí s farebnými záhybov, ak ste to ešte neurobili!

Späť na obsah

18. Off-White erku vyšívané Sare

Tohtoročný sárí je, erku 'výšivky je riešiť istič. Nie celkom biela sárí s nášivka prácu po celom tele a hranice zlatú ozdobené je ohromujúci. To sárí je viac na tradičné strany, takže ak chcete ísť s jemnejšou verzie, mäkký dole príslušenstvo a ste radené!

Späť na obsah

19. Black Saree so striebornou lištou zdobením

Off-ramená sú všade, a to nie je nič nové už nie. Avšak, ich použitie pre sárí blúzky je fascinujúce take našimi dizajnérmi. Čierna je naším prirodzeným prvou voľbou, a keď vidíte unikátne kúsky, ako je táto, inštinkty len získať silnejšie. Športu obojok, čo je ďalší výstrelok práve teraz, s tým, a máte všetko nastavené!

Späť na obsah

20. Georgette A Tulle Sare V Taupe S Cape blúzka

Tmavošedý, bronz a striebro sú vo fáze dobiehania neskoro. Priestor pre accessorizing je veľa pre farby, ako sú tieto, a otvára obrovské plátno pre hranie sa s ozdôb. Trblietavými kamienkami, čipka pelerína blúzku, a Bateau dizajne s vysokým krku, je to kráska.

Späť na obsah

Sárí je nadčasový indický odev, ktorý je zároveň ženská a elegantná. Up vášho príslušenstvo hry, a máte dobré ísť. Aká je vaša preferencie? Šifón alebo žoržet? Podeľte sa o svoje myšlienky tým, že komentuje do poľa nižšie. Príjemné nakupovanie, pristane!

load...