Noviny

20 najobľúbenejších reštaurácií v Bombaji

20 najobľúbenejších reštaurácií v Bombaji

Nádherné a nádherné mesto Bombaj je známy pre svoje čaro, mestský životný štýl, úžasné nočný život a samozrejme za svoju kuchyňu. Ak sa chystáte navštíviť krásne štáte Maháraštra v dohľadnej dobe, Mumbai je jediné miesto, si jednoducho nemôže dovoliť nechať ujsť. Toto miesto je nádherné.

Pokiaľ ide o potraviny, Mumbai je plný dobrých multi-kuchyne reštaurácie. Pomáhať potraviny a cestovného ruchu ďalej rásť, Mumbai turistika orgán usporiada potravín festivalov každý rok. To priťahuje ľudí po celom svete, aby prišli a vychutnať na pochúťky pripravované niektoré z najlepších kuchárov. Väčšina reštaurácií v Bombaji sú síce drahšie, ale rozhodne stojí za vyskúšanie.

Top 20 reštaurácií v Bombaj

Tu je stručný prehľad o top 20 reštaurácií v Bombaji, ktoré by ste mali vyskúšať:

1. Leopold Café:

Leopold Cafe je obľúbený medzi turistami a cestovateľov. To je preplnené miesto a neuzavrie do neskorých nočných hodín. Atmosféra je tu príjemné a jedlo je chutnejšie. Najlepšia vec, o Leopolda Cafe je, že slúžia rôzne druhy jedál. Takže bez ohľadu na to, či chcete, čínske, Irani, indické či Tandoori, nikdy nepodarí uspokojiť vaše chuťové poháriky. Ak chcete mať príjemný večeru s pár kamarátmi, sa dostávame k Leopolda Cafe. Neexistuje spôsob, ako budete ľutovať po príchode sem.

load...

Adresa: Colaba Causeway, SBS Road, Near Regal Cinema, Colaba, Mumbai

Kontaktné číslo: 02222828185 a 02222020131

2. Khyber:

Khyber je známy ako pre svoju kuchyňu a atmosféru. Sem bude nezabudnuteľný zážitok vskutku. To stojí za to vyskúšať reštaurácie vyzerá nič menšie ako afganskej paláca. Mramorové oblúky a plošina obrazovky sú tí oslniť. Vzhľad tohto miesta je za krásne. Ak chcete nejaké dobré kebab a výdatný opekanie nasýtiť chuť do jedla, zvážte túto reštauráciu.

load...

Adresa: 145, Mahatma Gandhi Road, Near Rhythm dom, Fort, Mumbai

Kontaktné číslo: 02222673227, 02240396666 a 02240396666

3. Gaylord:

Gaylord bola založená v roku 1950 a je stále populárne dnes. Jej ponuka je plná Indiánov i kontinentálnej kuchyne. V reštaurácii sa minimálne množstvo času slúžiť jedlo. Najlepšie časť o tomto mieste je jeho príkladné služby. Ponúka tiež vnútorná a vonkajšia reštaurácia. Ak si chcete vychutnať si kuchyňu sedí medzi rastliny v kvetináčoch, potom Gaylord je tým pravým miestom pre vás.

Adresa: Mayfair Building, Ground Floor, Veer Nariman Road, Churchgate, Mumbai

Kontaktné číslo: 022 - 2282 - 1259

4. Pan Asian:

Pán Asian je jedným z výborných reštaurácií nájdete v Bombaji. Jeho príjemná atmosféra a vynikajúci servis vám bude zamilovať sa do tohto miesta. Ľudia, ktorí chcú experimentovať s pokrmy z rôznych kultúr iste zbožňovať chuť tu ponúkané. Sushi, sashimi a Peking sú jedny z najlepších kusov nájdete tu. Keď vojdete do Bombaja, stačí zájsť na jedlo tu. To vám ponúkne príjemný zážitok.

Adresa: Lobby Level, ITC Marathi, Sahar Airport Road, Andheri východ, Mumbai

Kontaktné číslo: 022 - 2830 - je 3030

5. Olive Bar a Kitchen:

Olivový Bar and Kitchen je efektné a obľúbené reštaurácie v Bombaji. Tie by mohli zahliadnuť niektoré Bollywood celebrity, keď ste sem prišiel. Tunajšej kuchyne je v podstate stredomorskej a pokrmy sa pripravujú vždy z tých najčerstvejších surovín. Jedlo je tu chutný. A budete milovať všetky pokrmy, ktoré vám vyskúšať tu, predovšetkým gýčovité cestoviny. Atmosféra je neformálne a uvoľňujúce. Tiež môžete posedieť na terase, ak sa vám páči.

Adresa: 14, Union Park, Pali Hill Tourist Hotel, Khar West, Mumbai

Kontaktné číslo: 02226058228 a 02226058229

6. India Jones:

India Jones je preslávený restaurant, ktorý oslavuje kultúr z celého sveta. Počnúc z Thajska do Japonska do Kórey, táto reštaurácia ponúka najlepší druh potravy. Má výzdobu pútavý. Je rafinovaný a príťažlivý. Ázijské artefakty a čínskej kaligrafie, ktoré zdobia reštaurácii vytvoriť že ideálne prostredie budete potrebovať pre pracovný obed.

Adresa: Dolné Lobby, Trident Hotel, Nariman Point, Mumbai

Kontaktné číslo: 02266326310

7. Golden Dragon:

Golden Dragon je starobylá čínska reštaurácia, ktorá sa nachádza v Taj Mahal Palace. Slúži najlepšie Szehuan jedlo ste niekedy ochutnal v živote. Recepty sú vyberané z juhozápadnej oblasti Číny. Chute sú zložité a delikátne zároveň. Vždy sa môžete tu vychutnať obed v pracovné dni, ale ak prídete cez víkend, zaistiť rezervovať stôl pre seba. Dôvodom je, že miesto má tendenciu sa dostať preplnené často.

Adresa: Lobby Level, Taj Mahal Palace, Taj Mahal, Colaba, Mumbai

Kontaktné číslo: 02266653366

8. Dakshin:

Dakshin je ocenené reštaurácia sa nachádza pri ITC veľkého Maratha Sheraton. Môžete získať vegetariánske jedlá tu, ktoré sú vyrobené v južnej indickej štýle. Exotické jedlo a krásne prostredie budú zapôsobiť každého jednotlivého človeka, ktorý robí návštevu tohto miesta.

Adresa: ITC Marathi, Sahar Road, Andheri východ, Mumbai

Kontaktné číslo: 022 30151291

9. Peshawar:

Peshawar je elegantný a skvelou reštaurácii by ste mali raz navštíviť, keď ste v Bombaji. Tu nájdete delikátny riad celú cestu od severozápadnej hranice. Tieto mäsité kebab a kari vás zavedie do ďalekej krajiny. Príbory však tu nie je k dispozícii. Diners jedia rukami cítiť krásu a jednoduchosť jedlo. Dalo by sa určite sem pre pokojnú večeru.

Adresa: Lobby Level, ITC Marathi, Sahar Airport Road, Andheri východ, Mumbai

Kontaktné číslo: 022 - 2830 - je 3030

10. Indigo:

Indigo je určite jedným z najlepších reštaurácií, budete niekedy vidieť v Bombaji. V skutočnosti, väčšina reštaurácií sa snaží držať krok s úžasnými pokrmy pripravuje. Má horúce tabuľky, kde si môžete posedieť s priateľmi a užiť si niektoré z najchutnejších pokrmov. Riady, ktoré sú tu podávané budete sa sem vrátiť znovu a znovu. Ešte nejaké medzinárodné vína tu. Je to pravdepodobne najlepší budete niekedy nájsť.

Adresa: 4 Mandlík Road, Colaba, Mumbai 400001,

Kontaktné číslo: 022 - 6636 - 8980, 022 - 6636 - 8999

11. Wasabi:

Wasabi bol zvolený ako jeden z top 50 reštaurácií a je známy pre svoje chutné japonské jedlo. V tejto reštaurácii sa podávajú šťavnaté sushi a exotické ryžové pokrmy. Tunajšie nápoje sú tiež plné chuti. Ak hľadáte pre dokonalý kulinársky zážitok, toto miesto je ideálne pre vás. Private stolovanie môže byť tiež tu usporiadané. To vám dá možnosť vychutnať sushi pripravené osobným kuchárom podľa svojho výberu.

Adresa: 1. Poschodie, Taj Mahal Palace, Taj Mahal, Colaba, Mumbai

Kontaktné číslo: +91 22 6665 3366 - je 3202

12. Mani je Obed Home:

Ak hľadáte pre niektoré jednoduché, ale delikátne a čerpacích jedál naraz, určite by som poradiť skúsiť niekedy úžasné a populárne Mani obeda Home. Toto miesto slúži chutné juhoindickom jedlo. Podávané v tradičnom štýle, budete užívať príjemný jedlo tu. Nenechajte si ujsť na chutné a jedlých zeleniny. Teplá pohostinnosť a vynikajúce služby bude vás nútiť, aby sa na toto miesto znovu a znovu.

Adresa: 53-C, Mahskar Building, Matunga východ, Mumbai

Kontaktné číslo: 02224127188

13. Rahmaniya:

Rahmaniya je obľúbená reštaurácia sa nachádza v Colaba. Slúži úžasné Mughlai jedlo. Šťavnaté kúsky kurčaťa a lahodným doskou Biryani sa nasýtiť nielen chuť do jedla, ale tiež, aby sem prišiel niekoľkokrát. Tunajšie jedlo je cenovo dostupný a chuť je úžasné. Tie by mohli mať ryžu alebo rotis s niektorými výrazné a pikantné karí Mughlai taky.

Adresa: Kamal Mansion, Bhaskarrao Kargutkar Road, Colaba, Mumbai - 400.005

14. Woodside Inn:

Woodside Inn sa nachádza v Colaba a je známy pre servírovanie najlepšie talianske jedlo ste niekedy ochutnal v živote. Ryby hamburger, hranolky, cestoviny a ďalšie krásne riad bude zalievať ústa a naplniť vaše chuťové poháriky s chuťou a bohatstvom. Nenechajte si ujsť na syrové pizze. Budete nadšení, až budete jesť v tejto úžasnej reštaurácii. Ak sú na ceste sem počas víkendu rezervovať stôl. Toto miesto dostane preplnené občas.

Adresa: Woodhouse Road, Opposite Regal Cinema, Colaba, Mumbai

Kontaktné číslo: 022 22025525

15. Povedal Povedala:

Povedal jej Said je populárny a jemné večerať reštaurácie, ktorá sa nachádza v časti Andheri West oblasti Bombaji. To bol zvolený ako jeden z najlepších reštaurácií objavovať na území mesta tak ďaleko. Tunajšie jedlo je cenovo dostupný a jedlá sú chutné. Najzaujímavejšie o tejto reštaurácii sú názvy potravín, ako Paan Tini, Kiss Kiss Bang Bang a Cha Maila. Slúži tiež chutné grilované kurča.

Adresa: Remi BizCourt, Off Link Road, Veera Desai Road, Andheri West, Mumbai

Kontaktné číslo: 022 33488002

16. Breeze:

Vánok, ktorý sa nachádza v Powai ponúka efektné taliansku a stredomorskú kuchyňu. Slúži niektoré dobré predjedlá, ako sú pizze, cestovín a ďalších hlavných samozrejme pokrmy, ktoré vás ohromí. Tu nájdete tiež dobrý alkohol. Vonkajšie posedenie a miestnosť je tiež k dispozícii. Môžete si vybrať podľa toho, čo je libo. Na mieste je tiež rozumné. Ak hľadáte pre dobré miesto pre večeru s pár kamarátmi, sa domnievajú Breeze.

Adresa: NC Foods, 8. Poschodie, 'A' Wing, Supreme Business Park, Hiranandani záhrady Powai, Mumbai

Kontaktné číslo: 022 66083939

17. 3 Wise Monkeys:

Hľadáte nejakú chutnú čínsku alebo taliansku kuchyňu? Potom Wise Monkeys je miesto, kde by ste mali navštíviť. Je to rozkošný miestom pre krásne a cenovo dostupné čínske jedlo. Je umiestnený v Khan západnej oblasti Bombaji. To sa podávajú chutné krevety, kuracie mäso a pizze. Budete milovať tú šťastné hodiny, pretože slúži dobrý alkohol na tomto okamihu. Celkovú atmosféru tohto miesta je príjemná a niečo, čo sa úplne páčiť.

Adresa: Ground Floor, The UniContinental, 3. Road, 10 A, Rajkutir, Khar West, Mumbai

Kontaktné číslo: 022 6561 0326

18. Cafe Zoe:

Cafe Zoe leží v oblasti Low Parel v Mumbai. Tento jemný večerať reštaurácia ponúka vynikajúcu európskej kuchyne. Tunajšie nápoje sú nebeské a atmosféra je príjemná. Tu nájdete niektoré prepychovú Creme Brulee, rock Martini, losos Wellington, kuracie Ravioli a samozrejme vajcia Benedikt. Môžete tiež posedieť vonku. Takže môžete vždy priniesť aj Váš domáci maznáčik. To umožní, aby celý zážitok stojí za pripomenutie.

Adresa: Todi Mathuradas Mill zlúčenina, 126 NM Joshi Marg, dolná Parel, Mumbai

Kontaktné číslo: 022 2490 2065

19. Smaaash:

Smaaash sa nachádza v oblasti s nízkou Parel v Mumbai a bol zvolený ako jeden z najlepších reštaurácií relaxovať a užívať si. Tu je potrebné vykonať rezerváciu skôr, než robiť vzhľad. Slúži severnej indické jedlo a niektoré z najlepších jedál nemôžete nechať ujsť, sú Paneer Makhani, Tangdi Kebab, Smaaash zvláštne Tangdi Kebab, rovnako ako kuracie párky. Takže návšteva Smaaash chytiť pár pohárov a dohnať nejakú dobrú konverzáciu.

Adresa: Mesto Studio, Oasis Complex, Kamla Mills Compound, Gate č.4, Pandurang Budhkar Marg, dolná Parel, Mumbai

Kontaktné číslo: 022 33130677

20. Jugheads:

Jugheads je krásne reštaurácia sa nachádza v oblasti Khar Mumbai. Slúži najlepších amerických a kontinentálnej kuchyne ste niekedy ochutnal. V podstate je to krčma. Tu môžu mladí ľudia servítky a chlad. Je otvorený až do 1 hod každý deň a prijíma platobné karty príliš. Môžete tiež získať dobré pitie, ak sa vám páči. Happy Hours tiež dať príležitosť k jedlu viac a zaplatiť menej. Takže ak chcete mať zábavný večer s rodinou, Jugheads je dokonalým miestom na vyskúšať.

Adresa: Junction z 1. A 4. Road, Mishra sídle naproti Khar Market, Khar West, Mumbai

Kontaktné číslo: 022 26059401

To sa vzťahuje na náš zoznam 20 najlepších reštaurácií v Bombaji. Takže až sa nabudúce budete navštevovať Mumbai, pokúsiť sa snažiť všetky z nich. Tie sú určite nebude vracať sklamane. Nezabudnite sa podeliť o svoje názory s nami.

load...