Noviny

20 najlepších Paithani Sarees pre svadbu, ktorá vás omráči

20 najlepších Paithani Sarees pre svadbu, ktorá vás omráči

Ja som vždy leňošenie v neformálnom kurte alebo niečo základného, ​​nesmieme zabudnúť na chaotický buchtu. Ale svadby vždy ma vzrušenie. Máte pocit spolupatričnosti tu? Nie si sám. Opäť platí, že som tiež jedna a tá istá osoba, ktorá niekedy rád blikajúce sárí sa okolo seba. Okrem toho ornating môže byť veľa zábavy taky. Od výberu vzorov a blúzky pre accessorizing a všetky ich dávať dohromady, športové tradičné indické oblečenie môže byť celkom príjemný zážitok pre tých, ktorí radi paluba.

Takže, keď sa na to, som sa rozhodol napísať o jednom z najhlbších indických vzorov, ktoré zbožňujem, Paithani. Luxusné, láskavý a opulentné dizajn, ktorý je známy pre svoje Kaleidoskop efekt, s hranatými šikmých hraníc av odlišných farieb v celej dĺžke a šírke sárí.

Top 20 Paithani Sárí Designs

 1. Hot Pink A Parrot Green ohraničený Sare
 2. Burnt Orange A Diya motívy dizajn
 3. Indigo modré S Peacock Monogram
 4. Parrot Green a práškové modré bodky dizajn
 5. Čierna a zelená Sare S Meena boot dizajn
 6. Olive Green a Gold Lotus dizajn
 7. Modrá Ink Sare s bodkami design
 8. Light Blue Saree A Orange Pall Paithani dizajn
 9. Coral A Fuchsia Pink S Bangda Motif
 10. Orgován, Gold a fialovej Zari Sare
 11. Ice modrá a fialová Sare S Peacock dizajn
 12. Sépia Brown A Crimson Red Sare
 13. Pink Saree S tmavošedý Colored Fall
 14. Electric Blue A Crimson Red Sare
 15. Detská ružová a fialová S Peacock motívmi
 16. Parrot Green telo a Orange zdobené Palla
 17. Biele a Chilli Red Sare šikmými Border
 18. Kontrolovaná telo a Orange Palla
 19. Fialová Saree zlatom Bangda Boot a šikmé hranice
 20. Orange Saree S Paisley designu a reálny Zari

1. Hot Pink A Parrot Green ohraničený Sare

Všetko o tomto sárí je bohatá a kričí majestátnosť. Tlmené self-design, ktorý jemne povyšuje zlaté motívy a tento majestátne septembra ohraničený sárí bude doplnkom hodnota výbavy nevesty alebo pre takmer každého, kto v skutočnosti. Konštrukcia Pall je to, čo robí tento Saree vyniknúť. Vesmírny koleso Zari dizajn s kombináciou papagája, Zelené riasy a nádychom ružovej je celý rozdiel.

load...

Späť na obsah

2. Burnt Orange A Diya motívy dizajn

Návrhári sú značne použitie tejto farby lehengas napoly sarees, šaty a sarees. Najlepšie časť o spálené oranžovej je, že nie je prehnané a odparuje krikľavý prvok z rovnice, keď zvolíte oranžovú ako výber farieb. V skutočnosti, uvidíte, že mnoho paithani vzory sárí používať farby, ktoré sú jasné, ale napriek tomu elegantný. Fialový diya motívy s odtieňmi modrej po celom tele a fľašu zelené Zari hraníc robí tento úžasný kus.

Späť na obsah

3. Indigo modré s Peacock Monogram

Peacock leitmotifs sú konštantné v Nauvari / Paithani sarees. Sú to symboly elegancie a krásy; Nemohol som súhlasiť. A Indigo je farba, ktorá vás nikdy nesklame. Praskne zápal, najmä pokiaľ ide o etnické šaty. Miloval som túto hlbokú azúrovo modrého sárí so zlatými bodkami dizajnu, zlatá niť hranicu ozdobené pávích motívy a tenkou levandule podšívkou. Palla je showstopper vo väčšine paithani sarees, a prichádza s bohatou zari závitu práce.

load...

Späť na obsah

4. Parrot Green a práškové modré bodky dizajn

Krásna kombinácia dvoch odtieňov zelenej a modrej dospieť k vynikajúcim sárí je skvelý nápad. Polka bol večný dizajnu a kúzla akýkoľvek súbor. Naviac má sárí s odlišnou zmesou typických odtieňov, nie je niečo, čo vidíte každý deň. To bude určite vás odlíšia od davu.

Späť na obsah

5. Black And Green Sare S Meena boot dizajn

To je jedna farba nikdy nemôžem nabažiť, a som si istý, že väčšina z vás súhlasiť tiež. Je to dominantný odtieň v mojom šatníku, ale vzrušenie zostáva rovnaký pre každý nový nákup. Je to vynikajúci plátno, ktorý pozdvihne akýkoľvek dizajn a optimalizuje krásu počatia. Toto čierne hodvábne sárí s Meena boot-štandardnom prevedení pre paithani sarees a kráľovské zlato, zelený rámček je omračujúci. Spolupracovať to s tučným zeleným bindi a jhumkas ho zabiť vo veľkom štýle.

Späť na obsah

6. Olive Green a Gold Lotus dizajn

Typickým paithani je predovšetkým o vynikajúci zari práce, živými farbami a statný hranicu (väčšinou v zlate). To kontroluje off všetky prvky autentickej paithani sárí. A budete vedieť, kedy vidíte, že jeden. Ochranná známka akruti tlač po celom tele, žiarivý Pall lotosu vzory a farebné kvetinové zari práca stojí za investíciu.

Späť na obsah

7. Modrá Ink Sare s bodkami design

Nauvari sárí, zaliate v hlbokom atramentovo modrej berie na ďalšiu jamku. Modrá ukazuje poplatku, a so zlatými bodkami po celom tele, to sárí zostáva verný paithani dedičstva. Ružový hranice s nepriehľadným zari útkom, okrúhly motívy to prvotriedne robí.

Späť na obsah

8. Light Blue Saree A Orange Pall Paithani dizajn

Tento bohatý multi-tieňovaný sárí je konštrukcia dedičstva paithani. Každý zložitý detail len pridáva na eleganciu Saree ďalšie. Modrý lesk s nádychom zlatožltá v pozadí na hornej časti tela, s NARAL motívov, je pastvou pre oči. A vibrujúca oranžová, zlato hranice s dizajnom známka páva, je zaokrúhlenie všetko off k dokonalému sto.

Späť na obsah

9. Coral A Fuchsia Pink S Bangda Motif

Sarees, ako sú tieto pridáva svetlo do očí a ponúkajú veľký priestor pre accessorizing. Avšak, stále sa môžete, aby to jednoduché, to funguje oboma smermi. Konštrukcia podpis paithani z Bangda Mor pre Pall, guľaté Zari zdobenie pre telo a páv dizajn s pop modrej je určite nádherný voľbou pre sárí.

Späť na obsah

10. Lilac, Gold a fialovej Zari Sare

Ak ste si všimli, významné množstvo celebrít blikajú paithani sarees a to exponenciálne zvýšila v nedávnej minulosti. Nie sme prekvapení, pretože farby, vzory a motívy robí majestátnosť a tak vám vyniknúť v dave. Každý z nich je ručne tkaný a leštené; budete len ťažko nájsť paithani sárí, ktorá nie je atraktívna.

Späť na obsah

11. Jan modrej a fialovej Sare S Peacock dizajn

Štvorcový kvetinové motívy patria k charakteristickým znakom designov paithani a najlepšia časť o týchto súborov je, že vyhovovali nikoho bez ohľadu na vek. Ľadový modrá farba telo kompenzuje levanduľu a zlato, pomerne bohaté hranicu. A dizajn zlatý páv k hraniciam je významným doplnkom.

Späť na obsah

12. Sepia Brown A Crimson Red Sare

Nadčasový výber farby a dizajnu. Táto mystická krása je autentické, vyzreté a inšpirovaný z čias Peshawar. To vyžaruje Maharashtrian sárí tradíciu a štýl ako žiadny iný, takže ak hľadáte Nauvari sárí v pravom slova zmysle, tu je niečo pre vás.

Späť na obsah

13. Pink Saree S tmavošedý Colored Fall

Hlboká ružová s kombináciou tlmené hnedej znázorňuje zručnosť a dá vám jedinečný zmysel pre štýl. Paithani sarees majú konzistentný súbor motívov, a to je farba, útok a osnova hrajú okolo. Človek si nemôže pomôcť, ale tlieskať pre zachovanie autentickosti. To sárí je všetko, čo veria a robí zaujímavou voľbou pre družičky príliš.

Späť na obsah

14. Electric Blue A Crimson Red Sare

Pokiaľ máte radi modrú farbu, to je jedna kombinácia by ste mali mať vo svojom šatníku. Štýlová petrolejovo modrá sárí, ktorá je ako moderné a tradičné, a navyše to nie je moc ťažký karosérie. Self-design hranice v červenej a modrej odtiene pre páva motívom je ideálnym doplnkom k celkovému vzhľadu.

Späť na obsah

15. Detská ružová a fialová S Peacock motívmi

To paithani hodváb Saree Bola to láska na prvý pohľad pre mňa, pretože ružová je môj druhý najobľúbenejší po čiernu. Plus, hodváb sarees v ružovej, rovnováhu medzi kultivovanosti a tradície. Plachý ružová farba požičiava lesk z zlatom odtieni, plus Peacock motívy paithani podpis, tentoraz na tele sárí namiesto Palla je úplná elegancie.

Späť na obsah

16. Parrot Green telo a Orange zdobené Palla

Zelenej, ružovej a blues sú farby, ktoré budú vždy vidieť, keď sa pozriete na zber Paithani. Všetky tieto žiarivé farby, keď optimalizované tak, aby ich najplnšie, vám majstrovská, ako sú tieto, a nádherné farebné palete. Je to veľmi jednoduché vybrať najlepšie partie z týchto skvelých možností. Sare s ilúzie striebornými bodkami a tmavo zlatej práce s pávie motívmi určite nájde cestu do šatníka nevesty.

Späť na obsah

17. Biela A Chilli Red Sare šikmými Border

Sárí, ktoré nesporne najlepšie definuje nevestu a mala by pravdepodobne definitívne prírastok do jej svadobný kolekcie. Minimalistický telo vzor v bielej farbe, s čistým dizajnom zlato hologramu a jasne červeným okrajom, je niečo, čo nemôžem prestať obdivovať. Môžete tím to s červenou Zardozi pracovné blúzy s nazdobený páv dizajnom.

Späť na obsah

18. Kontrolované tele a Orange Palla

Nie som si istý, či ste počuli to ešte, ale kockované vzory sú späť s ranou. Kockovaný pre akýkoľvek súbor odráža niečí vkus. Plus biela a čierna kombinácia je klasika, ktorá snáď nikdy nevyjde z módy. Nesmieme zabudnúť, dokonca aj kockované blúzky sú zomrieť. Zelené páv motívy, ktoré ďalej zvyšujú oranžovej a zlatej ohraničený Palla je vizuálne potešenie. Tam je toľko, čo môžete robiť s blúzkou, tak odkryť vaše tvorivé prvok v oboch smeroch, to je trieda od seba.

Späť na obsah

19. Purple Saree zlatom Bangda Boot a šikmé hranice

Táto ohromujúca fialová krása je neodolateľná a robí to presvedčivé voľbou pre nevestu. V luxusnom prevedení Bangda Boot dopĺňa zastrešujúca zlato a purpurovej palety farieb. Červená peek-a-boo vzor vo Pall vám zaujímavý výber z červenej blúzke. Začervenané Zardozi práca blúzka s zošívania navarí príslušenstvo, ako je Bindi, bude náramky a jhumkas byť príbeh-to-povedať.

Späť na obsah

20. Orange Saree S Paisley designu a reálny Zari

Bohatá Zari Práca od hlavy až k päte a bordó designu po celom tele sárí je ideálny vhodné pre slávnostné príležitosti alebo svadby. Paithani sarees sú všetky ručne tkané a prisahajú na hraniciach s šikmými štvorcových návrhov; Tento konkrétny kus žije až do svoje korene v jeho pravom slova zmysle. Ak hľadáte niečo, čo ťažkého a veľkého, mohlo by to byť ono.

Späť na obsah

Pozrite sa na naše vlastné herca vyťahovať svoje Paithani sarees. Elegantný a nádherné, je to tak?

Tu končí náš zoznam najlepších Paithani sarees. Každý dizajn v tomto katalógu je najlepšie umelecké dielo, ktoré Paithani remeselníka, ktorý obnovoval techniky tapisérie, a ja nemôžem zastaviť obdivoval. Dajte nám vedieť, ako sa im páčilo, a aké sú vaše horúce favoritov z tejto šarže. Boli by sme radi počuť od vás! Do tej doby, šťastný nakupovanie!

load...