Noviny

20 Nádherné party nosia Sarees s dizajnom blúzky pre rok 2017

20 Nádherné party nosia Sarees s dizajnom blúzky pre rok 2017

Počujete sami fňukať zakaždým, keď budete musieť nosiť sárí na párty, recepcie alebo svadbu? Viem, aké to je! Samotná myšlienka prípravy a úsilie je potrebné, je ohromujúci. Uf!

Ale, ja dostali sa priznať, že som pomaly tipovacej na blikajúce sárí alebo dva a skutočne teší, ale musím Bollywood herci poďakovať za to. Urobili sárí nosí vzrušujúce záležitosť. Plus, s pôsobivou talentov projektantov, na sebe sárí nie je žiadna veľká veda. Len kombinovať pohrať s farbami, vzormi blúzka, farebné blokovanie, kontrastu niečo funguje. Party oblečenie sarees dostali etnické facelift, takže párty v style- "je tu!"

Ak ste ešte stále premýšľal, ako ísť o tom, tu je pomoc. Nasaďte si slúchadlá, zvýšte hlasitosť, sedieť a relaxovať. Poďme to vziať z vrcholu.

Posledné Party Wear Sarees s atraktívnymi Blúzky

 1. Sheer Cape blúzka s hladkými Georgette sárí
 2. Korzet Kutch blúzu a Raw Silk Saree
 3. Blood Red Georgette Sare s čiernym Kundan blúzka
 4. Broskyňa a ružové Georgette Sare s multi práce blúzka
 5. Hot Pink Juta Sare S Halter Neck blúzka
 6. Green Tyl Nášivky Work Sare s rolákom Kvetinové blúzka
 7. Parrot Green, Hot Pink Chiffon Sare S Rose zlaté blúzka
 8. Black šifón premade Sare S Sheer tylu a zlatou výšivkou Blúzka
 9. Orange šifón Saree sa žltým Vyšívaný Boat Neck blúzka
 10. Off-biele bavlnené sárí s čiernym Plný rukávmi Vyšívané blúzka
 11. Royal Blue Georgette Sare zamatom blúzka V zložitý čipky výšivky
 12. Plain šedej a čiernej S okrajmi Sare S Chantilly Lace blúzka
 13. Pure Black šifón Belted Sare S Zebra Stripes blúzka
 14. Teal Modrý Georgette Sare S ZigZag Vzorované blúzka
 15. Nude Sheer Net Sare s oranžovými zdobené blúzka
 16. Glossy Pink Satin Sare S Halter Neck blúzka
 17. Dull Gold Raw Silk Saree S obyčajné čierne blúzke
 18. Nude Off-White a dhoti Sare
 19. Lesklé ružové čipky a Georgette Sare S Dámska blúzka
 20. Red Satin Saree S Bold modré Polka blúzka

1. Sheer Cape blúzka s hladkými Georgette sárí

Neviem ako vy, ale keď vidím niekoľko návrhov, ktoré sa pomaly nájsť cestu zo západu do našej móde (indický) svet, sa zdajú byť tlačil a snažil sa zapadnúť zúfalo. Ale, ach jo Cape blúzky, som nevidel, že sa blíži. Aká krása! Teraz by ma zaujímalo, prečo je jazda trvalo tak dlho. A inštinktívne som sa zamiloval s touto kombináciou. Sheer alebo nepriehľadné mys rukávy vám dáva ostrý vzhľad a pre akékoľvek etnické kostým. Silueta rezance popruhu blúzka cez naprostý plášť a zlatý hranica je úchvatná. Tlmené broskyňa Georgette Saree ísť s ním je ešte lepšie, a vyjde najavo do dômyselného súboru. Si môžete dovoliť ísť minimalistický s príslušenstvom-klasickým párom čapov a drdol updo bude tiež robiť. Tiež si môžete vymeniť farebné kombinácie a pohrajte sa, ako je libo.

load...

Späť na obsah

2. Korzet Kutch blúzu a Raw Silk Saree

Ďalšie chvályhodné márnotratný transformácie korzetu do tradičnej indickej oblečenia. Akoby vrcholy korzetu plodín na dlhé sukne a Kurtas s korzetom fit neboli dostatočne inovatívne, naši najlepší indickej dizajnéri vzali to zárez vyšší tým, že párovanie s sarees. Presne to, čo robí to definitívne strana duo. Ak máte radi rustikálny attires a dávajú prednosť elegancii nad štýlom pri skúmaní módy, tu niečo pre teba (USA). Tento odlišný štýl vyhovuje všetky typy tela a väčšinu z nich možno nosiť ako oddeľuje. Swap sárí s ľahkou šifónu alebo Georgette hlboko sfarbené prostý Saree s flitrami hranice, a to bude vyzerať rovnako dobre. Surového hodvábu je prima, ale robí párty pripravení iba vtedy, ak si to správne spárovať.

Späť na obsah

3. Blood Red Georgette Sare s čiernym Kundan blúzka

Red kričí stranu ako žiadny iný. A, samozrejme, fascinujúce kombinácia červenej farbe s čiernymi prelomenie pozornosť od honosné červená je odlišný. Kundan ozdobil Palla a sárí hranice s ilúziu vlastnej konštrukcie z neho robí ideálny záber robí. Blúza dizajn, ktorý sleduje Kundan výšivky na rukávoch a zadnej výstrih mu dáva pripravený vzhľad. Dalo by sa buď ísť s podobným vzorom pre pol až 3 - 4. Rukávy, a to bude vyzerať rovnako dobre. Ak dávate prednosť bez rukávov, jednoducho nechať tak široká ako vyšívané pásu a sledovať ju so sebou do hlbokej štvorcovej chrbtovú líniu, aby sa hlavy otočiť.

load...

Späť na obsah

4. Peach A Pink Georgette Sare s multi práce blúzka

Sonam Kapoor je známy pre výrobu vyhlásenie štýlu ako nikto sa pozerá. Spôsob, akým vytiahla tento krásny broskyňový ružová Georgette sárí s twist ma zmetený svoje nohy. Ak môžete odniesť niečo také, ísť na to. Blúzka je ďalší prvok prekvapenia pre tento jeden, a nie každodenné dizajnu. Úplná krehký materiál s diagonálnymi motívov je všeobecný kus môžete určite zápas s väčšinu vašich sarees. Tussled čipka hranice pozdĺž celej dĺžky upevnenie Dupatta Saree a Georgette, ktorý dáva rozmer ako na krku a chrbta sa chystá odlíši na večierkoch.

Späť na obsah

5. Hot Pink Juta Sare S Halter Neck blúzka

Dokonalá vyváženosť strany nosenie s tradičným dotyk. Ak hľadáte pre niektoré tradičné oblečenie strana sarees, mohlo by to byť ono. A to je tá najlepšia časť o tkaniny, ako je juta, Chander atď., Ktoré hojdať oboma smermi a sú win-win. Nádherná ružová Banaras zlato boot dizajn s koralovým hranicu a prostý farby tmavošedý karosérie sú ohromujúce. Projektant odviedol skvelú prácu, vytvára dokonalú harmóniu s hladkým blúzku, ale je to ohlávka krk, že nemôžem odtrhnúť oči. Vieš čo myslím?

Späť na obsah

6. Green Tyl Nášivky Work Sare s rolákom Kvetinové blúzka

Net a tyl textílie boli po nejakú dobu. Úprimne povedané, my sme videli dizajnérmi je vykresľovanie v možných tackiest spôsobmi. Ale tu je z jedného kusu, ktorý je vítanou prestávku a zmení svoj názor (to robilo mi to). Tam je kvetinová nášivka práca pre telo, iskrí pre hraníc, boot dizajnu a tylu tkaniny, v podstate opotrebenia strana sárí v pravom slova zmysle. Najlepšia časť je to, samozrejme, blúzka, vysoká krk kvetinovým vzorom a pol ručné rukávmi je šikovný spôsob, ako dokončiť opotrebenie strana sárí a sliz sofistikovanosť.

Späť na obsah

7. Parrot Green, Hot Pink Chiffon Sare S Rose zlaté blúzka

Sridevi Kapoor je vždy na vrchole svojej módnej hre. Každý jednotlivý kus ona robí vyžaruje štýl a jednoduchosť, ale extrémne leštený. No, aspoň vo väčšine prípadov so svojím každodenným vzhľad. S sarees, nikdy chýba rytmus. Sarees, ako sú tieto vytvárať dojem, že to nemusí nutne byť prehnané pre to, aby bolo opotrebovanie stranou. Bohatá kombinácia ružová Banaras hranicu s pop strieborné obloženia; zodpovedajúce ju papagája zelená prostý šifón Saree je geniálny. Obyčajný rukávov bronzový blúzka s leskom je zvláštne dodatok k súboru.

Späť na obsah

8. Čierna šifón premade Sare S Sheer tylu a zlatou výšivkou blúzka

Pripravené sarees sú požehnaním v prestrojení! Pre začiatok, oni robia život; majú tvar padnúce, elegantné a štýlové. Nemusíte sa trápiť nad navrhovania blúzku, tak jeden menej (veľké) starosť. Cítim, že blúza dáva faux ramienok vzhľad a naprostá tyl kryt elegantne pokrýva ju s zlatou výšivkou. Všetko, čo potrebujete, je krásny pár tupých zlaté náušnice. Ak ste si nevšimol, to zámerne prichádza s no-neckpiece značku. Ste pripravení na párty v štýle a komfortu.

Späť na obsah

9. Orange šifón Saree sa žltým Vyšívaný Boat Neck blúzka

Ste Pinterest narkoman a už to připnul? Alebo aspoň, čo ste videli toto plávajúce okolo? Ak áno, Vysoká päť na to; Nie? Potom vytvoriť dosku a pripnúť ju práve teraz. Táto blúzka dizajn bol odvtedy doplnenie všetky designer / blogger mapuje. Milovala som ho a dostal jeden urobil pre seba; Myslím, že by ste mali taky. Čln krčnej ramienok blúzka, kryl v úplnej tylu tele, odsťahovať sa do kvetinové raziaci dizajnom, nadviazala na hranici zlatej leskom je úplný pôžitok. Nesmieme zabudnúť na obyčajné oranžovej sárí s nádychom žltej, modrej a zlatej hraníc všetky pozdĺž je nenahraditeľná.

Späť na obsah

10. Off-biele bavlnené Sare S Black Plný rukávmi Vyšívané blúzka

Sabyasachi je známy pre vytvárať majstrovské takto, a keď vidíte Vidya Balan je blikať, viete, to sú šité na mieru pre seba a nikto sa skutočným zmyslom pre štýl. Jedná sa o klasickú kombináciu tradičného špinavo biele bavlnené sárí, s nádychom tmavošedý až po štátnu hranicu. To je do sviatočného s inteligentnou vyzerajúce zlatá nášivka prácu na čiernom a najtmavšie hnedé blúzku. Chystám sa replikovať celý tento pohľad pre večierku a nikdy ujsť príležitosť, aby bábika v poli, ako je tento - obratný a non-komplikované.

Späť na obsah

11. Royal Blue Georgette Sare zamatom blúzka Vo spletitých čipky výšivky

Štýlová melange z krehkého Georgette sárí, ktoré plienky okolo odhaliť krivky a zlaté flitre hranice pre vyvedenie ducha súboru je čeľusť klesá. Kombinácie ako sú tieto, zdôrazňujú, že je potrebné venovať pozornosť k detailu pre vytiahnutie nášľapnou stranou sárí. Nemusíte byť v krikľavé diamantu nazdobený háve, aby tak urobili. Ak už viete, čo hovorím? Áno, spletitý zamatová blúzka s čipkovanými rukávmi, zlaté reliéfna tlač motívov a hlbokým výstrihom a to ako na prednej a zadnej strane je zmyselný pick.

Späť na obsah

12. Plain šedej a čiernej S okrajmi Sare S Chantilly Lace blúzka

Kombinujúci drobné detaily a vyhodí do niečoho veľkolepé je umelecké dielo, a tu je dôkaz. Obyčajný šedá nie je prvá vec, ktorá vám príde na myseľ, keď si vyberiete farbu pre nosenie strany, ale to ukáže vám zle. Šedá sárí s čiernym flitrami hranice, je štíhly rámik v žltej a strapcami je všehochuť prima veci. Ilúzia rukávy a korzet z blúzky v Chantilly čipka vytvára úchvatný siluetu je niečo, čo nikdy nemôže nabažiť.

Späť na obsah

13. Pure Black šifón Belted Sare S Zebra Stripes blúzka

Ak ste niečo ako ja,, Kamarband 'alebo Opasok nikdy nebol príťažlivý, a tie tajne myslel, že to bola príliš hodnotené či klišé. Takže som bol zaskočený pri jeho štarte. Zošikmenie prastarý príslušenstvo do súčasného oblečenie linky je chvályhodné, a musím priznať, že som nevidel to príde. Zebra pruhované šik blúzka je tiež nezvyčajné a bude vám od seba. Mini Mathur vždy nám dal v štýle cieľa so svojimi nóbl vyhlásení, a to sa deje priamo na tomto zozname.

Späť na obsah

14. Teal Modrý Georgette Sare S ZigZag vzorované blúzka

Viete, ako to chodí teraz - menej je niekedy viac. Preč sú dni, oblečenie strana sarees v zastrešujúcej Kundan alebo flitre alebo oboje. Majú osobitý štýl, ktorý vám vyhovuje najlepšie a posilniť ju nepatrné detaily, ako je blúzka vzor, ​​dizajn, doplnky karosérie alebo čokoľvek iné, len. Rovnako ako tento elegantný modrozelený Georgette sárí s cik-cak vzorom bez rukávov blúzka, že narazí do šou. Jedná sa o rýchly farebný a sárí má Indo-západnej atmosféra, je ideálnou voľbou pre party.

Späť na obsah

15. Nude Sheer Net Sare s oranžovými zdobené blúzka

A kombinácia skromný nude čisté sárí v ťažkom flitrami hranice s tmavo oranžový nazdobený blúzka je luxusný a suverénne vykreslený. Tieto sarees sú ideálne pre Sangeet party alebo svadobnú hostinu. Ozdobený väz v ťažkom Kundan náhrdelník bez náušníc a klasické alebo chaotický chignon updo a ďalších detailov, ako sú dymové oči, tučnú farbu matné pery v závislosti na príležitosti.

Späť na obsah

16. Glossy Pink Satin Sare S Halter Neck blúzka

Zoberme si to naopak a vychádzať z drobných detailov, ktoré Zvýšte sárí. Tlmené ružové saténové blúza v dizajne ohlávku krku, saténové bodky navrhnúť s Brass povrchom, na lesk z tkaniny, celkovo vzaté, je to len určený pre účastníkov. Nervózny, elegantný a Boho-chic - či party začína.

Späť na obsah

17. Dull Gold Raw Silk Saree S obyčajné čierne blúzke

Nechať si vlasy dole a skúsiť tento nekonvenčný surového hodvábu sárí s vstavaným pása-band. Jedná sa o jedinečný dizajn v matnom zlate, vypožičanie lesk zo surovej-hodváb a satén tkaniny, ktorý zvýrazňuje záhyby. Twist neuvidíte každý deň a kvetinovú brošňu ako súčasť sárí - budete pravdepodobne nikdy nenájde!

Späť na obsah

18. Nude Off-White a dhoti Sare

Celebrity boli spozorovaní vystatuje dhoti sarees v uplynulom období, a tieto sarees z ich prítomnosť je cítiť hlasno a jasne. Tie by mali dostať jednu z nich taky, ak nemáte už jeden. Angličtina alebo stálofarebné dopĺňajú tento štýl a takmer vyhovovali akýkoľvek typ tela. Ak bez rukávov nie je váš štýl, môžete veľmi dobre vyskúšať 3 - 4. Alebo plné rukávy. Súborom, ktorý bude naozaj vám párty pripravení s veľkou vervou.

Späť na obsah

19. Glossy Pink Lace A Georgette Sare S Dámska blúzka

Sárí dizajnu opotrebenie strana, ktorá vás unassumingly stavia do popredia. Satén, čipka a ďalšie lesklé detaily Georgette tela a výstredné zdobené flitrami blúzka je luxusný voľba. Sarees s excentrickými blúzky, ako sú tieto vám vždy nastavená od seba a ukázať nič iné ako vnímanie chuti v obliekaní.

Späť na obsah

20. Red Satin Sare S Bold modré Polka blúzka

Country-chic v pravom slova zmysle. Eklektický zmes tučné červenej v saténovej látky pre Pall a hojný bodkami konštrukciu pre telo je čisto techno móda. Jednoduchý high-krk blúzka a retro pol rukávy a niektoré lup sú všetko, čo potrebujete. Ak dávate prednosť, skúste dizajn ohlávka krk pre blúzku a poďakovať mi neskôr. Budete hojdať na opotrebenie strana sárí - a to doslova!

Späť na obsah

Pamätať, aby sa cítili vo svojej koži, a s tým, čo máte na sebe. Pohrajte sa s farbami, vyladiť dizajn a odkryť vaše tvorivé element. Tento katalóg je vynikajúcim miestom pre začiatok - čakať na mágiu sa stane - je to všetko v detailoch. Takže sa pripravte a triasť, že noha Uptown dievča. Tiež, aké sú vaše horúce favoritmi v tomto katalógu alebo inak? Zanechať odkaz v komentár nižšie uvedenej časti; by sme radi počuť od vás.

load...