Noviny

15 Zaujímavé kuchyne Hacks, ktoré môžu robiť vašu prácu Super-Easy

15 Zaujímavé kuchyne Hacks, ktoré môžu robiť vašu prácu Super-Easy

My všetci chceme byť kuchárskymi majstrami v našej vlastnej pravý. Ale to všetko fantázie varenie prichádza s celou radou pred a po postupov, ktoré by mohli byť docela úloha! Ale prečo brániť svoj obľúbený koníček kvôli únavné úlohy? Tu je niekoľko kuchynské hacky, ktoré by mohli práve vám pomôžu zorganizovať kuchyni lepšie a aby varenie oveľa zábavnejšie, než vôbec kedy bolo!

1. Vyhnite sa Zemiakový Oxidácia:

Zemiaky, ktoré sú rezané a nie sú bezprostredne varené skôr do šeda, kedy bola ponechaná. Zemiaky emitujú škrob, ktorý má za následok oxidáciu. Riešenie? No, pridajte strih, olúpané alebo drvené zemiaky do misy so studenou vodou. Tým sa zabráni oxidácii, a budete odišiel s čerstvými hľadajú hľúz, ktoré sú úplne pripravené na varenie!

2. Nech žijú banány!

Banány majú tendenciu dozrievajú naozaj rýchlo. Samozrejme, že vyzretejší banán, tým lepšie (alebo tak hovorí, že výskum rakoviny). Ale ak chcete, aby vaše banány, ktoré vydržia dlhšie, zabaliť koniec zväzku s fóliou. To pomáha blokovať všetky tieto ethylenové plyny, ktoré podporujú rýchle dozrievanie. Ďalšie rýchly tip (ak nemáte priľnavé fólie) - oddeliť banány a uložiť ich!

load...

3. Záchrana Cut Ovocie:

Misku rezu ovocie je najrýchlejší púšť myšlienka pre nečakané hostí. Ale nevýhoda je, že majú tendenciu hnednúť a oxidujú, takže to vyzeralo úplne nechutné. Trochu zmenšovanie citróna a zmes medu a vody (v pomere 1: 2) sa nedá zabrániť plody z hnednutie, ale tiež pridať do chuti. Logika je pomerne jednoduchá. Kyselina citrónová z citrónov a peptidov z medu spomaliť oxidáciu!

4. Popraskané Shell mánia:

Nejotravnější moment pri raňajkách je, keď hrýzť na popraskané trochu vaječné škrupiny, zatiaľ čo žuvanie na scramble. Je to takmer zničí deň, a čo je horšie je, že vytiahnutie trochu tej vaječnej škrupiny je skutočný olbřímí úloha. Ale strach nie môj priateľ, všetko, čo potrebujete urobiť, je použiť väčší kus plášťa (uistite sa, že už nemá trhliny alebo sa bude zaoberať mnohými viac malé kúsky), a vydlabať bit z vaječnej zmesi. Verte, že to funguje!

5. Off s olejom:

Omáčky sú yum !! Ale že horná vrstva tuku vám môže poslať na vine výlet! Urobme to jednoduché; až sa nabudúce budete chcieť odstrániť, že ďalšie tuk z omáčky, dusená mäsa alebo zásoby, jednoducho zabaliť kocku ľadu v papierovom obrúsku alebo tenká a prelistovať povrchu. Ľad stuhne tuk, a to robí to veľmi ľahko odstrániť. Verte, že je to jednoduchšie, ako pomocou tejto hrianku.

load...

6. STOP cibuľu Tears:

Rezanie cibule je skoro ako nočná mora! To okamžite dostane svoje slznej žľazy pracovať. Máme dve riešenia pre toto:

A. Hoďte svoje cibuľu do mrazničky pred ich chop. Ale uistite sa, že použitie tohto hack len vtedy, ak sú sekanie cibuľu vopred, inak vaše cibuľa dostane trochu mokrý, akonáhle sú varené.

B. Držať krajec chleba medzi zubami, takže trochu nej vyčnieva. Chlieb absorbuje všetky dráždivé plyny, než sa dostanú do očí. Šaškovanie stojí za to!

7. Maslo zmäknutia:

Uprostred ranné domáce práce, dostať maslo von topiť pred raňajkami je takmer najviac ľahko zabudnúť úloha. Neboj sa! Dalo by sa buď nastrihané maslo a zabaľte do handričky a použiť valček ísť cez neho a zmäkčiť ju okamžite.

8. Coffee Brewing ľahko a rýchlo:

Rád varil kávu, ale nemajú vybavenie? Tu je vaše riešenie! Pridajte mletej kávy do vody, a priviesť ju do varu. Odstráňte z ohňa a nechajte odpočinúť niekoľko minút, kým sa mletá káva usadia na dne. Použitie naberačkou opatrne naliať odvar do téglikov - a vaša káva je pripravený slúžiť!

9. Sa zabránilo vysychaniu narodeninovú tortu:

Každý, kto chce narodeninovú tortu bude trvať niekoľko dní, ale akonáhle strihu, to nikdy chutí ako predtým. Chladom, a má tendenciu vysychať. No, skúste pripojenie krajce chleba na exponovaných miestach na torte pomocou špáradla. Chlieb pomôže udržať túto vlhkosť, nechať ho zostávajú mäkké, šťavnaté a veľmi svieži!

10. Herbalicious:

Je to vždy bolestivé, aby sa bylinky čerstvé, nieto predĺžiť ich životnosť. Nabudúce, nasekajte bylinky a pridajte ich do zmesi vody a niekoľko kvapiek olivového oleja. Sa naleje do ľadovej zásobníka a zmrazenie. Nechajte ho roztaviť a budete mať čerstvo nasekané bylinky pripravený na použitie.

11. Orechový Affair:

Vaša chrumkavé chrumkavé orechy tendenciu žltnutiu pri izbovej teplote strácajú svoju sviežosť a chuť. Freeze škrupiny orechov, ako udržať všetky oleje bez zmeny.

12. Páchnuce rúk?

Je to celkom trápne, keď budete variť báječný jedlo pre váš priateľ, a on natiahne pobozkať tie ruky, že ju urobil, a Och! Smrad! No, máme liek. Votrite trochu citrónovej šťavy, jedlá sóda alebo kus z nerezovej ocele sa nabudúce budete musieť zbaviť toho pachu v okamihu. Ak vás zaujíma, ako by sa z nerezovej ocele pomoc, len viem, že molekuly v kovovom spája so zapáchajúcich molekúl a sať von.

13. Čisté Ovocie a zelenina:

Nielen, že je to biely chrasta na svoje čerstvé ovocie a zeleninu nezdravé, ale tiež z nich robí vyzerajú naozaj nechutné. Jednoducho drhnúť špinu a pesticídy sa zmesou jedlej sódy a vody.

14. Recept Organizácia:

Nabudúce budete niečo varí z kníh... Jejda... Po vybalení z krabice, stačí použiť nohavice záves držať knihu receptov, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa neporiadok, nechajte voľné ruky, a tiež udržať kuchárku čistote.

15. Všetko o Knives:

Vždy pamätajte, že ostrý nôž je bezpečný nôž. Uistite sa, že budete mať ostrie smerom nahor, ak chcete ukladať nože na bloku. Ktoré zabezpečia, že zostanú lesklé. Tiež použiť, tupou hranu noža kĺzať jedlo mimo doštičku. To vám pomôže udržať ostré hrany neporušený.

Dúfame, že sme urobili život v kuchyni len trochu lepší. Hovoria:, Varenie je láska zviditeľniť ', a to je čas, aby si ukázal nejakú lásku!

Foto Credit: CC licencií (BY SA) blikanie

load...