Noviny

15 vecí, ktoré by ste nikdy nemali nosiť na svadbu

15 vecí, ktoré by ste nikdy nemali nosiť na svadbu

Svadby sú zábavné, najmä keď to nie je vy, kto sa dopúšťa k celoživotnému vzťahu. Môžete ešte dostať na bábiku hore, mať dobrý čas, pitie a pretancovať celú noc. OK. Dovoľte mi, aby bolo jasné, že si robím srandu, pretože nemám skutočný problém s manželstvom. V každom prípade, aj keď ste hosťom, niekoľko vecí, ktoré treba postarané. Myslím obliekať primerane, a vo väčšine prípadov, objaví včas, to je všetko tam je.

Potom, čo bol svedkom niektorých šialených príbehov, som sa rozhodol napísať o niečom, že nie všetci hovoria o. Čo nenosiť na svadbu. Zachráňme nám trochu rozpaky. Ísť cez zoznam a viete, čo hovorím.

Čo nenosiť na svadbu - tu sú 15 Veci

1. Nenechajte - Používajte biela / Ivory alebo niečo na týchto liniek; Áno - pastely Or ružové

To je úplne zrejmé, že jo? Ale budeme pokračovať a hovoriť tieto tak ako tak. Biela je veľký ne-ne, ivories a off-biele sú ne-ne, a niečo iné, čo vzdialene spadá do tejto kategórie je veľký ne-ne. Ak si nie ste nevesta, je pravdepodobné, že to nie je váš veľký deň (Duh-uh), tak odviesť od všetkého, čo spadá pod tento vedra. Avšak, potom, čo pozri bod 15, pokračujte s niečím v blízkosti pastelové, broskýň alebo ružové tóny. Neexistuje žiadny problém tam tak dlho, kým znovu - nie biele! Aj môže znieť ako niekto, kto je paranoidný, ale niektoré nevesty a rodiny sú veľmi citliví na tieto veci, a to oprávnene, sú vzhľadom, dobre - je to ich veľký deň viac ako vy. Ale tie by mali byť dodané, aby to pre vás ľahké, vždy nasledovať obliekanie, a. Ak si nie ste istí, poraďte sa s niekým, alebo robiť čokoľvek, aby neporiadok tento nahor.

load...

2. Do not - Do čierna; Robiť - Blues

Môžete nosiť čierne na svadbu? To je sivá zóna, a s rýchlosťou, pri ktorej sa móda mení, to môže byť mätúce. Všetko povedané a urobené, prvá vec, ktorá príde na myseľ, keď sa ma niekto spýta, či môžu nosiť čierne na svadbu, je veľký NO. Ak je použitý ako jedna z farieb, to ešte funguje. Ale najlepšie by bolo sa opýtať hostiteľa. Pokiaľ máte nezastaviteľného nutkanie ju nosiť, aby ste zistili, či to má volániky, to flouncy a tečie. Budete ukazovať v LBD nemusí byť váš najlepší scenár.

3. Nie - Go príliš krátka; Robiť - Knee dĺžka

Krátke a kože odhaľujúce šaty môžu byť sexi a zmyselná, ale tie musia čakať na jednu noc v klube. Nosiť oblečenie, ktoré sú extrémne krátke alebo ukazovať príliš kože sú považované za nevhodné a je potrebné sa vyhnúť za každú cenu. Ak si nie ste do plnej dĺžky šiat alebo majú kratšie šaty na mysli, bude dĺžka po kolená, alebo niečo, čo spadá do kolien byť ideálnou voľbou pre vás.

4. Nenechajte - Nosiť žabky; Áno - sandále alebo v jeho blízkosti Shoes

Niektorí z nás milujú dýky, zatiaľ čo my ostatní prisahajú na byty. Avšak, ak ste pohodlné nosenie ako a miluje ísť na svetové turné vo svojej žabky, alebo čo vaše ďalšie výhovorky sú tieto nie sú určené pre svadbu. Stretnúť niekde uprostred. Ak podpätky nie sú vaša vec ísť s kliny, platforiem alebo sandále, aby prinajmenšom. Viem, že niektoré ženy si myslia, že môžu byť chytrý o tom a maskovať je pod zametanie lem svojich dlhých šiat. Ale nie, to záleží na nich veľa. Hostitelia plánovať ich udalosti určitým spôsobom, a najmenšie, čo sme mohli ísť, je nasledovať obliekanie

load...

5. Nenechajte - džínsy; Robiť - nohavice

Niektoré svadby sú špecifické témy, a niekoľko párov rozbiť jednotvárnosť so zaujímavými odievania, určenie svadby, kiná, atď. Ak máte jeden z nich, a to kategoricky spomínaný ako denim, nemôžete nosiť na svadbu. Jeans - zúfalý alebo nie, kombinézy, montérky, nohavice, legíny alebo niečo v tejto tkanine je neprijateľné. V závislosti od krajiny alebo mesto, kde bývate, formálne nohavice môže byť spásou. Rovnako ako som už spomenul, stačí si prečítať s kýmkoľvek, niekým, ale jednoducho byť istí.

6. Nenechajte - Skúste cvičebný úbory; Robiť - šité na mieru Kombinéza

Cvičebné úbory sú čisto určená pre pláž. To znamená, že aj keď ste sa zúčastňuje destinácie pláži svadba je viac často ako ne, že je obliekanie a nemusí obsahovať dupačky. Stále sa očakáva, že sa ukázať v oblečení, ktoré sú decentné, vhodné aj svadobné podobne. Avšak, na mieru dvojdielnou kombinézu s odpovedajúcou jemné šperky je elegantný voľba a považovaný za elegantný a štýlový.

7. Nenechajte - šortky; Robiť - Sukne

Rovnako ako krátke šaty, šortky v akomkoľvek formáte alebo textílie nie je riešením. Takže ani myslieť. Môžete ísť predovšetkým o protesty, ako horúci a vlhký sa dostane v priebehu leta, ale je to sotva jeden deň záležitosť, takže poďme skúsiť a rokovať s ním ako dospelí. Môžme? Ak je to v lete aj vonku alebo oboje; zvoliť hladké tkaniny, jemné farby a vyhnúť sa telo-objímanie šaty. Ísť s vzdušným alebo tečúcou vzoru, ktorý je štýlový, a napriek tomu pohodlný. Tiež si môžete zvoliť sukňu a korzet topy alebo niečo iné v týchto líniách, ktoré tvoria úloh na šaty.

8. Nenechajte - Ešte See-Through; Robiť - Sheer

Strmé a ilúzie výstrihy, rukávy a dolný lemy sú výstrelok práve teraz. Avšak naprostá v žiadnom prípade sa rovná priehľadná. Tam je čas a miesto, kde ich nosiť, ale svadba niekoho iného, ​​rozhodne nie je na zozname. Stick ilúzie výstrihy, pláštenky alebo rukávy, aby si niektoré hlavy sústruženie a pre všetky správne dôvody.

9. Nenechajte - Choďte s hlbokým výstrihom, Ešte - Skúste Hlboké krky

Tak tu je ďalší omyl pre mnoho z nás. S hlbokým výstrihom a hlboké krky sú iná hra dohromady. Oni nie sú rovnaké. Konštrukcia estetický oboch týchto modelov sú radikálne odlišné, a sú vyrobené určitým spôsobom z nejakého dôvodu. Nie, ja ťa pýtať ísť s čínskymi obojky, ale hlboké krky sú úplne pod kontrolou najmä ak ste robiť je od nuly. Najviac designy vyzerajú skvele s hlbokými alebo pot krku, ale nechajte to na to. S hlbokým výstrihom šaty vám dostať veľa pozornosti a druhu nevesta nemusí veľmi ocenia.

10. Nie - Ponorte Neck linky; Robiť - bez ramienok alebo miláčik výstrihom

K dispozícii je bez ramienok, miláčik, bateau, člna, V - výstrihy a potom je tu hlboký V, ponoriť V atď. Tí bývalí sú v poriadku, ale neskôr nie toľko. Ak si myslíte, nosia výstrihy, ktoré doslova uvrhnúť hlboko do zabudnutia, je sexy, to je ďaleko od toho. Čestne, dávajú slizký atmosféra, čo nie je niečo, čo chcete. Namiesto toho sa pozrieť na niečo, čo sa rovná časti elegantné a zmyselné.

11. Nie - ísť všetci von s make-up; Robiť - Mellow Down

Vy nechcete byť súčasťou epické Youtube zlyhanie, nie? Takže držať sa make-up, ktorý sa pokúsil, testovaný a budete absolútne istí, ak je to subtílne. To sa väčšinou ušetrí od istej rozpaky, než zarobil si svoje hostiteľa. Nemusíte byť minimalistický, ale pokúsiť sa stať, že tak ako tak.

12. Nenechajte - Do viditeľné Ramienka; Robiť - bez ramienok alebo Stick ons

Nenosí výrazné a viditeľné podprsenku popruhy. Trochu Peek-a-boo popruhov s nádržou, racerbacks a niektoré tričiek je úplne. Ale to neplatí, keď sa obliekajú pre svadbu alebo formálne sady. To je ešte spodnú bielizeň a nemá za cieľ byť videný. Existuje milión možností tam na mieru pre akúkoľvek konštrukciu krku. Keď už nič iné funguje, ísť s kremíkovými stick-ons. Aj keď sa na to, je to tiež stojí za zmienku, že musíte byť bdelí o svojej nohavičky. Nič nezničí oblečenie ako nohavičiek obrysu - takže nezabudnite ísť bez problémov.

13. Nie - zvieracie vzory; Robiť - vzory alebo puntíky

Tlačí Zviera v ktorejkoľvek krajine, alebo zriadený sú neprijateľné, svadobné oblečenie. Opäť, ako sme diskutovali skôr, ak si poznámku a hovorí, zvieracie vzory - nie! Polka dot šaty a iné vzory sú stále považované za roztomilé, takže si mohol vyskúšať, že miesto.

14. Nenechajte - Vyberte hlasné farby; Áno - Tone ho

Hlasné a neónové farebné šaty vám bude vyčnievať ako päsť na oko, pretože by ste mohli byť len jeden v nich. Bez ohľadu na to, ako cez vrchol svadby sú, musia byť stále podhodnotené a elegantné. Existuje spôsob pre každého šialenstvo, a musíme vedieť, ako ju spochybniť. Príliš veľa čohokoľvek je príliš k ničomu.

PS - Využitie combo farieb je prísny ne-ne.

15. Nie - zápas s družičky; Áno - Opýtajte sa v prípade pochybností

Ani to urobiť tú chybu, že zodpovedajúce šaty s kmeňom nevesty, ak nie ste súčasťou. Šaty si vyberie pôjde do svojho pokladu a je to naozaj zvláštne taky. Takže, aj keď ste na diaľku máte pocit, že by to mohlo zápas s šaty družičky to, drž sa ďalej. V skutočnosti, len zdvihnúť telefón a hovoriť s niekým, a ešte jedna osoba, len aby sa dvojnásobne istý. Len sa spýtaj!

Dúfam, že sa teraz ste jasné, o tom, ako sa obliecť na svadbu. Tieto veci sa líšia naprieč kultúrami, krajín, miest, atď. Takže vždy existujú výnimky z týchto pravidiel palca. Len majte na pamäti tieto jednoduchých pravidiel, a to nie je tak zlé po všetkom. Väčšina z nich sú predmetom zdvorilosti a etikety. A každý hostiteľ sa cíti poctený, keď hostia si cení svoje pocity. Bavte sa! Príjemné nakupovanie!

load...