Noviny

15 rokov dedičstva kostýmu Halloween Heidi Klum

15 rokov dedičstva kostýmu Halloween Heidi Klum

Heidi Klum a Halloween sú synonymom pre seba, a priznajme si to - Halloween by nemala byť rovnaká bez nej. Šialenstvo kopy ceste pred mesiacom Halloween a neusadzuje dobre po bash je u konca. Ona sama prekonáva každý rok; zatiaľ čo niektorí majú tendenciu byť kontroverzné, všetky z nich sú vždy jedinečné a nič z nás by videli skôr. A teraz,, Heidi inšpirovaný Halloween 'sa stala vec. A ako sme to vedeli - Heidi Klum je hashtagged s Halloween. Či sa nám to zdobiť zúčastniť alebo sa zúčastniť party ten deň sme sa vždy skontrolovať, čo je proti rukáve každom ročnom období.

17 Najlepšie Halloween kostým nápady

Takže, poďme urobiť výlet nadol pamäte pruhu a osláviť 15 rokov Heidi Halloween kostým Legacy!

1. 2016 - Heidi Klum s piatimi Clone modelmi, pretože nemôžeme nabažiť Her

No, nebolo to, a 'kostým, pretože to bolo viac ako jeden. Skôr sprievodom. Trvalo dobrú minútu, než si uvedomil, čo sa deje, keď Heidi vstúpil do Halloween bash s piatimi dvojníkov. Koncept klon kostým dostal viac času, ale Heidi kartáčované ju preč hovoriť, že tam bude vždy byť jeden súbor ľudí, ktorí budú diss svoj vzhľad, a to je v poriadku. Milovala svoj vzhľad, a my tiež.

load...

2. 2017 - Heidi Klum oblečená ako Jessica Králik, Doslova

Je to zďaleka najlepšie Halloween vzhľad Heidi. Vzala na internete útokom ako Jessica králik, a ako na to. Pohľad, ktorý jej oficiálne vyhlásený za, Queen of Halloween. ' Trvá obrovské množstvo plánovanie, trpezlivosť a presnosť, a Jessica, je mi ľúto, Heidi žil až do neho úplne. Zatiaľ čo ľudia stále hádať, že sa snažila vytiahnuť Kim Kardashian, pretože celú tú dobu bola trávi s renomovanou protetické umelec Mike Marino, to nebolo nič v blízkosti najdivokejších uhádnuť.

3. 2014 - Heidi Klum premenené na gigantické motýľ a naozaj presvedčivá One

Heidi Klum chodí všetci von s každým kostýmu si vyberie, a neexistuje žiadny stretnutie v stredu po nej. Prepracovaný make-up, a pozornosť venovaná detailom sa laku, krídla, antény, a protetiku, aby vyzerala ako najbližší sekundu motýľ človek niekedy bude môcť dostať.

4. 2013 - Heidi Klum Ukázal sa ako babička, Creepy a bláznivé!

All krupobitie Heidi! Áno, my to myslíme vážne - prijať ďalší dobrý vzhľad. O 43-ročný stiahol starú pani vzhľad a bol na nepoznanie. S pomocou za oscarového make-up tímu, vytiahla divoké a strašidelný babička vzhľad. V bielej parochni, jediný reťazec perlový náhrdelník typického babička vráskavý krk, vystupujúcimi kŕčové žily a palíc, jednoducho premenená na niekoho iného. Nesmieme zabudnúť na tušenie, že to všetko sa zišli.

load...

5. 2012 - Heidi Klum ako Cleopatra

Vložiť z Getty Images

Aj napriek tomu, že ročný bash nestalo počas Halloween týždni kvôli hurikánu Sandy, Heidi Klum plánoval inú udalosť v decembri, aby predviedli svoje Cleopatra kostým. Navrhnutý Emmy a Oscar nominovaného umelcov Bill Corso, bolo to, ako Kleopatra práve vošiel dnu!

6. 2016 - Heidi Klum In A bez kože kombinézu, Goosebumps

Kolesové von na nosidlách zo strany lekárov v bez kože kombinézu, Heidi vzal Halloween na inú úroveň vzrušujúce. Stále ma dáva husiu kožu zakaždým, keď sa pozriem na tomto kostýme. Pripadalo mi to, ako by sa zdvihol zo svojho smrteľného lôžka a pózovala pre paparazzov. Airbrush make-up a precíznosť každom údere na jej bez kože kombinézu nebolo nič menšie ako strašidelné záležitosť.

7. 2016 - Po druhé kostým rovnakom roku, Heidi Klum a jej manžel Seal oblečený ako ľudoopov

Rovnako ako jedna nestačí, Heidi Klum bežal asi skôr monkeyed okolo, druhý deň v Dream Downtown hotel so svojím ex-manžel Seal. Make-up bol reálny, detailné a zložitý. Falošné zuby a kožušín, protetické prsia, make-up, a pár bozkávanie, zatiaľ čo pre kameru boli ako živé rám Planet Of The Apes.

8. 2010 - Heidi Klum je premena v Alien Transformer

Jedna vec, ktorá trvalo poskytuje Heidi zasiahne svojimi kostýmy Halloween je perfektný prechod myšlienky obracajú do reality s fantastickým tímom. Môžete mať ľubovoľné množstvo nápadov, ale to všetko padať byt bez riadneho vykonávania. Ako červenými vlasmi parochňu, fialové trblietky, falošné zuby nebolo dosť, Heidi bol tiež 8 centimetrov v tejto cudzej-transformátora vzhľad. Hovorí, že vždy chcela byť cudzie transformátor a stal sa jedným. All Mali by sme sa naučiť žiť sprostredkovane cez ňu.

9. 2009 - Heidi Klum a Seal V Crow Kostýmy

Vložiť z Getty Images

Rovnako ako každý rok, Heidi urobil to, Najlepší Halloween kostým Of The Year ', kde ona a jej ex-manžel Seal oblečený vo veľmi zložito konštruované vzdušnou kostýmov. Obaja ich kostýmy začal nad pásom a bolo vykonané veľmi dobre. V opačnom prípade, kostýmy, ako sú tieto môžu spadnúť byte, ak nie pre podrobnosti. Zobák vyzerá bolestivé odniesť, a zrejme to bolo v súlade s Heidi. Ale myslím, ne-bolesti-no-zisk!

10. 2008 - Heidi Klum čerpal inšpiráciu z indickej bohyne

Heidi Klum vzal inšpiráciu z hinduistickej bohyne Kálí a navrhol kostým na to, čo bolo jej interpretácia bohyne. Aj keď tento kostým jej ešte veľa mysli ten rok, to tiež priťahovalo pozornosť od indických médií a hinduistickými stúpenci pre nie-tak-pravých dôvodov.

11. 2007- Heidi Klum presvedčivo Cat žena kostým

Vložiť z Getty Images

Mačka Žena na tému šaty je pravdepodobne najviac skromný a pokorný kostýmov v priebehu posledných 15 rokov svojho Halloween stint. Ale myslím, že je to šaty všetci musíme skúsiť aspoň raz. Takže Heidi, stále ťa za to!

12. 2006 - Heidi Klum ako ohryzok z Raja v záhrade

Budete veriť, keď vám povie, že ona bola tehotná, a dosť ďaleko do jej tehotenstva v tomto roku? Klobúk dolu pred Heidi, jedna za skvelý nápad, ktorý by mohol maskovanie svoje dieťa hrču a dva, že ona ešte dať do toľko úsilia, aby dokázali, že kostým. Projektant však povedal, že to bolo celkom úloha ťahať celý vzhľad off, s ohľadom na jej tehotenstvo.

13. 2005 - Heidi Klum v upíra kroj a Bleeding Heart

Vložiť z Getty Images

Upír s krvácajúce srdce, ako pôžitkom pre fanúšikov Twilight. Ona pribitý vzhľad od hlavy až k päte - na kučeravé vlasy, falošné zuby, korzetové šaty, ťažké topánky a krvácajúce srdce, čo je najlepšia časť toho všetkého.

14. 2004 - Heidi Klum s skeletu ako čarodejnice

Vložiť z Getty Images

Wow! Pozrite sa na detaily kostýmov. Sme radi, ako sa kostra je prasiatko-zadné na nej, a tiež výklad čarodejnice je tak fascinujúci. Obišla v krvnom červenom oblečení s jej kostra kamaráta, a to bol presvedčivý čin.

15. 2003 - Heidi Klum Space Alien inšpirovaný Costume

Vložiť z Getty Images

Jej priestor cudzinec inšpiroval kostým vyzeral nepôvodné a divné. Presne tak, ako by mal byť cudzinci. Outfit v zlate dokonale líči nebeskú tému.

16. 2002 - Heidi Klum Ako Betty Boop

Vložiť z Getty Images

Stelesnením Betty Boop nemohlo byť lepšie! Ju zabil v tele priliehavé červené šaty, zuby a vlasy, čo je samozrejme riešiť istič.

17. 2001 - Heidi Klum ako Lady Godiva

Vložiť z Getty Images

Heidi dorazil na (Real) koňa, aby jej ročný Halloween bash, oblečený ako Lady Godiva. Jej biele telo oblek, dlhé kadere, diadém a krv prýšti pery sú len takmer dokonalosti.

Ona je, bola a vždy zostane, Kráľovná Halloweenu. '

Ak hľadáte nápady, dúfam, že Heidi a jej kostýmy ťa inšpirovalo pre sezónu. Ale pamätajte, rovnako ako ona, je potrebné začať plánovať, že je na mieste. Veľa šťastia s tým.

load...