Noviny

15 Hlavné tetovanie Umiestnenia a návrhy Dekódované

15 Hlavné tetovanie Umiestnenia a návrhy Dekódované

Tetovanie je trvalé! Z tohto dôvodu, mnoho myšlienok ide do jeho koncepcie a konštrukcie - ak ste sa rozhodli dostať tĺkol a chodiť do tetovacieho salónu, len aby bol vľavo s trampovej pečiatkou. Ale vedeli ste, že spolu s dizajnom, aj keď sa dostanete napustené hovorí veľa o osobe, že ste? Tu je rozpis, aké sú vaše tetovanie hovoria o vás.

1. Tetovanie na ľavej strane:

Srdce je na ľavej strane, čo je dôvod, prečo by ste nosiť snubný prsteň na ľavej strane. S odvolaním sa na podobnom koncepte, stará tetovanie príslovie hovorí, že keď je umiestnený na ľavej strane to musí byť niečo veľmi zmysluplné, alebo niečo, čo sa nachádza v blízkosti srdca. To preto, že vaše srdce je na ľavej strane.

2. Macho predlaktia Tetovanie:

Tieto tetovania sú obvykle kotvy, lebky, zbrane a tváre divokými zvieratami - čokoľvek, čo líči silu alebo tuhosť. Obvykle symbolizujú intenzitu a mužnosť.

load...

3. Sladké predlaktia Tetovanie:

Jedná sa o dievčenské a sladké vzory, ale skutočnosť, že tetovanie sa vykonáva na predlaktí stále definuje húževnatosť. Tak to proste ide o to ukázať, že môže vyzerať ťažké na vonkajšej strane, ale tie sú extrémne teplé srdce. Ste citlivé duše.

4. Ak vezmeme kmeňová tetovanie Trasa:

Ak ste veľmi spokojný so svojím telom, ste si istí, že majú kmeňové tetovanie. Budete zvyčajne nájsť tieto na telo stavitelia, ktorí takmer nikdy poznať skutočnú významy týchto tetovanie. Dostanú je vykonané len preto, že komplimenty svojej postave naozaj dobre. Ale ak ľudia dostanú kmeňové tetovanie urobil, keď vedia, čo to znamená, potom je buď niečo dôležité ku kultúre, ku ktorému patrí, alebo niečo veľmi blízko svojho srdca.

5. Čínske Tetovanie:

Ak nie ste čínske, a vy to urobiť, ste pravdepodobne len veľmi fascinovaný diletantský vnímanie symbolu. To je pravdepodobne vaša prvá a jedinou tetovanie. Pravdepodobne to bol impulzívne rozhodnutie, ktoré urobil, a teraz ste v priebehu tejto fázy. Avšak, tetovanie vyzerá sic. Nemusíte sa cítiť zle o tom.

load...

6. Tetovanie na prednej strane krku:

Tie fuk o svete, a tieto tetovanie, aby to nahlas a jasne. Tieto krku tetovanie sú prvá vec, že ​​ľudia si všimnúť o vás. To vám definuje, a stane sa vaša identita, pokiaľ však ste sa rozhodli to zakryť s ukradol alebo rolák.

7. Tetovanie za ucho:

Tetovanie za ucho sú zvyčajne malé, a ak nie, stále - ale po väčšinu času sú skryté za vlasy. Napriek tomu majú tetovanie za ucho tiež znamenať, že svet nezáleží. Tie sú zadarmo temperamentný, a vy ste pánom svojho života. Viac výkonu pre vás!

8. Náboženské tetovanie:

Tieto tetovania sú reprezentácie toho, čo náboženstvo pre vás znamená. Je to ukážka krásu svojej viery k vášmu náboženstvu. Ale v niektorých prípadoch to môže tiež znamenať, je vám viac než kompenzuje niečo. To je najlepšie, aby sa predišlo týmto tetovanie urobiť, ak nechcete veriť v to, čo tetovanie zastupuje.

9. Tetovanie v dolnej časti chrbta:

Tetovanie tu znamená, že ste si vedomí seba, zmyslovo. Miluješ a prijať sám seba a sú veľmi sebavedomý. Ale tetovanie v tejto oblasti sú tiež často považovaný za trampovej pečiatkou.

10. Textové Tetovanie:

Niekto, kto má rád umenie, kultúry alebo histórie je určite, aby sa to stalo. Táto osoba je plná poznania a vášeň, a je veľmi intenzívny - a potom už len nafúkaný a myslia si veľmi cení sama sebe.

11. Hrudník Tattoo - Large:

Tetovanie na hrudi, sú vždy blízko k srdcu. Ale s veľkou tetovanie na hrudi by mohlo znamenať, že došlo k situácii, ktorá ovplyvnila váš život výrazne. To by mohlo byť prechodné niekoho veľmi drahý alebo závažné zlomené srdce.

12. Hrudníka tetovanie - malý:

Ako som už spomenul predtým, malé tetovanie predstavujú niečo, čo je veľmi blízko k svojmu srdcu. Malé tetovanie môže byť maškrtu citát alebo malý symbol, ale na rozdiel od veľkých tetovanie by mohli znamenať, že ste boli schopní nechať ísť a dostať cez to, čo bolo nesmierne drahá pre vás.

13. Tetovanie na stehne:

Toto je naozaj pekný. Stehná sú ako nehnuteľnosti pre tetovanie. Táto oblasť je veľká; môžete získať absolútne nič, a napriek tomu udržať ju pod omietku. Tiež získanie tetovať na stehnách nie je tak bolestivé. Zvyčajne, ľudia si niečo, že sú citliví na svojich stehnách. Táto osoba má veľké srdce, s množstvom lásky dať, ešte rezervy to pre jediného človeka, ktorý ju naozaj zaslúži.

14. Tear Drop Tetovanie:

To je gangsta tetovanie, a zvyčajne symbolizuje čas slúžil vo väzení, vražda, alebo stratou milovaného človeka. Nejedná sa o veľmi príjemné tetovanie stihnúť.

15. Tetovanie Face - veľké:

Tieto tetovania samozrejme zmeniť spôsob, akým sa pozeráte. To znamená, že chcete skryť pod niečím. To by mohlo byť, pretože uvidíte, že váš život je veľmi neusporiadaný, alebo potom niečo veľmi nešťastné, sa vám stalo. Ale život musí ísť ďalej...

Niektorí im hovoria umenie, iní hovoria, že je to tabu, ale ak máte radi, alebo ich majú, potom je potrebné im chváliť! Koniec koncov, oni hovoria za to, kto ste.

load...