Noviny

15 farebné tetovanie tetovanie

15 farebné tetovanie tetovanie

Koi ryba je ozdobný kapor a má veľmi dlhú históriu v japonskej kultúre. Koi ryby je veľmi silný symbol s extrémne hlbokým významom pre tých, ktorí ju zvoliť ako súčasť svojho tela umenia. Väčšinou sú viditeľné vo vode rybníky, záhrady, s kvetmi kvetín tam.

Pri výbere projektu sa uistite sa, že vaše koi ryby tetovanie vyjadruje význam, ktorý chcete vystavovať. Kois sú rozlíšené podľa toho, ako škálovať, farby, vzory na ich telách a viac.

Tu som výpis niekoľko krásnych koi tetovanie. Pozrite sa do zoznamu a vyberte!

Tetovanie vzory Najlepšie Koi Ryby

1. Francúzska Koi tetovanie:

Toto tetovanie je taký krásny adaptácia koi rýb s ružovými kvetmi, ktoré spadajú lístkov, greeny a váhy. To už nemôže byť krajší.

load...

2. Nahnevaný Koi Tattoo:

To znamená pri pohľade koi ryby vyzerajú trochu odlišný od ostatných. Veľmi zábavné! Krásna kombinácia červenej a oranžovej farby, aby bolo atraktívnejšie. Môžete si tiež všimnúť malé ružové kvety so zelenými listami na základni.

3. Žltý a zelený Koi Tattoo:

Tu je obrovský multi-farebné koi ryby s farbami, ako je zelená, žltá, ružová, modrá a čierna. Čo si len spomeniete, a že farba je tu. Majestátne a veľký toto koi tetovanie urobí mnoho hláv obrátiť.

4. Koi s Lotus Tetovanie:

Toto tetovanie líči pokojný vzhľad a koi ryby pod lotosový kvet robí tetovanie vyzerať skvele. Toto tetovanie je jediná svojho druhu. Je to tak? Okrem toho, listy sú tiež napustené krásne.

load...

5. Čiernej a šedej Koi Tattoo:

Ďalším veľkým koi tetovanie, tentoraz pokrýva takmer celý chrbát. Čiernej a šedej farby, aby krásne prechod. Detailoch okolo koi je veľmi zaujímavá.

6. Otrávení Koi Tattoo:

Ako by sa vám páči koi, ktorá vyzerá ako srdce na prvý pohľad? Áno, vyzerá to skvelý, že? S divokým výrazom v tvári sa zdá, že ryby majú vážne úmysly.

7. Pretty Koi Tattoo:

Nejroztomilejší koi na bloku, táto morská víla ako mačička je skvelý nápad pre tetovanie v poriadku? Milujem spôsob, akým sú červené, modré a čierne obrysy sú zvyšujúce jeho vzhľad. Vyzerá to tak úžasné.

8. Obrovské Eyeye Koi Tattoo:

Čo vidíš? Koi alebo kvetina? To je určite jeden z mojich obľúbených v koi tetovanie. Čierna farba použitá v rôznych sklonov robí to tak krásne.

9. Šťastný Koi tetovanie:

To je jeden z najlepších koi tetovanie. Je to proste tak výborný éterická a úžasné. Amazing umenia s nádherné detaily, to je to, čo telo umenie by malo vyzerať.

10. Lovely Koi tetovanie:

Oranžová koi s krásnymi kvetmi okolo je krásny pohľad! Milujem, ako hravý Koi vyzerá, ako by to ísť vyskočiť každú chvíľu. Plus kvety majú dobrú detaily okolo oranžovej a fialovej farby.

11. Charming Koi Tattoo:

Vidíte tu zrútila koi? Áno, toto robí chcete nakloniť hlavu a pozerať sa. Detailoch je krásne. Toto tetovanie určite robí to do zoznamu s jeho úžasnou normovanie práce.

12. Pár Koi tetovanie:

Koi pár tu vyniká jedinečný s krásnym svetlej farby. Farby sú úžasné len s dokonalým spojením červenej a oranžovej farby. Váhy vyzerajú úžasne.

13. Koi On Vaste:

Práve toto je drzá, alebo nie? Odtiene oranžovej sem a tam, aby to super úžasné a dosť. Milovať tak sfarbenie tetovanie bolo hotovo.

14. Kissing Koi Tattoo:

To bozkávanie koi je jedným farebné tetovanie. Kvetina vyzerá drahé a zábavné. Páči sa mi spôsob, ako kvety a vodné bubliny sú tak spoločne.

15. Farebné Koi tetovanie:

Tento farebný tetovanie je jedným z najvýznamnejších ženských koi tetovanie. Jasné farby pomáhajú v posilňovaní svojej kráse. Super zábava!

To sú moje top 15 koi ryby tetovanie. Aký je váš najobľúbenejší? Strieľať komentár a dajte mi vedieť!

, Tetovanie pre všetkých 'je všetko, čo je potrebné opraviť na najlepšie tetovanie nápady môžete nájsť.

load...