Noviny

15 Dotknuté nápady na tetovanie tetovanie

15 Dotknuté nápady na tetovanie tetovanie

Je to vaša prvá láska, prvý bozk, a prvé objatie. Je to tvoja matka !! Je to vaša prvá hrdina prvá tlačenica, a prvý kráľ. Je to váš otec !!

Naši rodičia sa starajú o nás hneď od chvíle, kedy sme sa narodili, a to v tom pokračovať aj potom, čo máme vlastné maličké údržbu. Dostať svoje meno napustené tlačiarenskou čerňou na nás je jedným z mnohých spôsobov, ako ukazuje našu lásku k nim.

Tu som zoznam top 15 Mama a otec tetovanie, ktoré môžete získať pre seba. # 1 bude topiť vaše srdce!

Podmanivý Mama otec Tattoo vzory

15. Mamma Papa tetovanie:

MAMMA PAPPA tetovanie !! Bez ohľadu na to, čo im hovoríme, láska zostáva s úplnou stálosťou a vyrovnanosti.

load...

14. Bow Mama otec Tetovanie:

Tento má skutočnú srdcovú anatómiu s malými luky na ňom. Tetovanie znamená nádherné poňatie vzťahu medzi rodičom a dieťaťom.

13. Láska mama a otec Tetovanie:

Toto tetovanie na nohách je tak krásne, mamička na jednom konci a otecko na druhej strane. Zakaždým, keď máte pocit, nízke, môžete ich vidieť vpravo dole povzbudivé, aby ste bojovali ďalej a dosiahnuť to, čo chcete.

12. Otec mami Toe tetovanie:

DAD a MOM na prstoch - jedná sa opäť o veľmi odlišný druh tetovania. Slová sú symbolické, a umiestnenie a jednoduchosť z toho robí tetovanie proste úžasné!

load...

11. Zlatovláska Mama otec Tetovanie:

To je opäť veľmi rozkošný tetovanie. Medvedíkmi pripomínajú úžasné detstvo naši rodičia nám dali.

10. Kohút a sliepky mama otec Tetovanie:

Jedná sa o veľmi zvláštne tetovanie. Vtáky reprezentovať našu mamu a otca. Toto tetovanie znamená, že sme ako malí vtáky na našich rodičov, bez ohľadu na to, ako veľmi sme vyrásť. Milujem tento veľa. Ružové a modré odtiene sú tak krásne.

9. Mami otec lásky tetovanie:

Srdce s krídlami a všetky vaše láska vylieva sa mama otec písaný na tom - to je krásne! Mám rád jednoduchosť tohto tetovanie. Umiestnené na hrudi, že sa blíži niečí srdce vo všetkých aspektoch.

8. Výdatné Mama otec Tetovanie:

Dve tlčúce srdce s DAD a MOM napísané na nich - ako fantastické je, že jo? Stuha, ktorá sa rozprestiera nad a pod srdcom robí to úplne krásny!

7. Španielska Mama otec Tetovanie:

To je zďaleka nejroztomilejší mama a otec tetovanie. Má ochrannú známku podrobne kvetín, kaše, klobúk a perie, červenať a ďalšie. Plus slová mama a otec, aby to oh-so-rozkošný!

6. Rosy Mama otec Tetovanie:

Roztomilé ruže a veľa listov - proste úžasné tetovanie! Ten má slová mama a otec nafarbený na ňom, čo tetovanie všetko krajšie. Dostať to urobil vám pripomenie svojich úžasných rodičov.

5. Silueta Mami tati tetovanie:

To tetovanie na stehnách šiel o krok ďalej, pretože ukazuje siluetu rodičov. Vintage hranice pridať na kráse to.

4. Koruna Mami tati tetovanie:

Jedná sa o veľmi sladké tetovanie. To ukazuje srdce a korunu, srdce pre mamičku a korunu pre ocka. Oheň znamená obrovskú moc, ktorú majú v našej výchove.

3. Ježiš Mama otec Tetovanie:

Ten kombinuje niečí viery, náboženstva a lásku k rodičom do jednej - budete absolútne milovať toto! Modrá má upokojujúce prítomnosť a zelená ukazuje podporu, ktorú poskytujú nám.

2. Xoxo Mama otec Tetovanie:

Jedná sa o veľmi vzácny tetovanie. Získanie ich rukopisy nafarbený na nás je najlepší spôsob, ako im pamätať deň čo deň von. Ako krásne by bolo prebudiť každé ráno vidieť písmo svojich rodičov na koži!

1. Kotviace Mami tati tetovanie:

Je to tak krásne tetovanie! Ukazuje mamičku na srdce a otec na kotvu, zobrazujúci, že sú naozaj naša láska a sila.

To sú moje obľúbené! Aké sú tvoje? Strieľať komentár a dajte mi vedieť!

Potrebujem viac nápadov na výber? , Tetovanie pre všetkých 'je práve pre vás!

load...