Noviny

14 mocné dôvody na jedenie banánov denne

14 mocné dôvody na jedenie banánov denne

Ak si myslíte, že banány sú len pre opice, potom je treba si rozmyslieť!

Po objavení zdravotné výhody banánov, stavím sa, nebudete pozerať na banán rovnakým spôsobom, ako ste boli zvyknutí skôr.

Pridanie tohto tropického ovocia do svojho jedálnička má rad výhod v tele. Banány vás múdrejší, ktoré vám pomôžu súboj nad depresiou, aby sa vaše črevá zdravá, ktorý vám pomôže dosiahnuť svoj cieľ chudnutie a čo nie!

load...

Poďme sa prejsť všetkými výhodami banán!

1. Anémia:

Banány majú veľké množstvo železa, ktorý stimuluje rast hemoglobínu, a tým pomáhajú pri liečbe anémie.

2. Zápcha:

Banány sú bohaté na vlákninu, ktorá môže prispieť k normalizácii pohyblivosti čriev.

load...

To stimuluje rast priateľských baktérií v čreve a vytvára tráviace enzýmy, ktoré pomáhajú pri vstrebávaní živín.

3. PMS:

Ako banán reguluje hladinu cukru v krvi a vytvára pnutie hormóny, pomáha zmierniť príznaky PMS.

4. Depresia:

Banán má vysoké hladiny tryptofánu, ktorý pomáha prekonávať depresie. Naše telo premení tryptofánu na serotonín, ktorý je nálada - zdvíhanie neurotransmiter.

Banán obsahuje tiež vitamín B6 a horčík, ktoré vám dobre spať a uvoľniť svaly.

5. Pálenie záhy:

Banány pôsobí ako prirodzené antacidum pre telo, a pomáha zaistiť okamžitú úľavu od pálenia záhy, žalúdočných štiav a GERD.

6. Blood Sugar:

Jesť banány pred namáhavom cvičení vám môže pomôcť s energetickou punč a udržať hladinu cukru v krvi.

7. Hangover:

Jedným z najlepších spôsobov, ako znížiť účinky kocoviny je mať med a banán mlieko shake prázdny žalúdok. Med bude kompenzovať hladinu krvného cukru; banán sa upokojiť žalúdok, kde ako mlieko hydratuje telo.

8. Krvný tlak:

Soľ je najlepším prínosom k boju proti vysokému krvnému tlaku a banán obsahuje malé množstvo soli a draslíka.

Banana je široko používaný My Medicine výrobné podniky, aby sa lieky, ktoré pomáhajú v boji proti srdcovým mŕtvice a vysokého krvného tlaku.

9. Brain Function:

Túto skutočnosť preukázať pravda, asi 200 študentov v škole vo Veľkej Británii spotrebovaný banán 3krát denne dosiahnuť lepšie výsledky vo svojej záverečnej skúšky. A vďaka daru draselného s banánmi! Študenti boli schopní sústrediť sa viac a získať dobré výsledky.

10. Vredy:

Banány pomáhajú pri črevných ochorení. Je to ovocie, ktoré je dovolené jesť aj počas najtvrdšej formu ochorenia. Sú neutralizovať kyslosť v žalúdku a znížiť podráždenie vytvorením ochrannej vrstvy vo vnútri žalúdka.

11. Nervy:

Banán je bohatý na vitamín B, ktorý pomáha k upokojeniu imunitného systému. Banány pomáhajú zaistiť hladinu cukru v krvi a sú výborným zdrojom sacharidov.

12. Telo Regulácia teploty:

Banánu slúži ako výrobok pre ochladenie. Väčšina žien jesť banány počas tehotenstva, takže novo narodené dieťa vyjde v normálnej teplote.

13. Ranná nevoľnosť:

Pokiaľ máte banán ako desiatu, bude to pomôže udržať ideálnu hladinu krvného cukru, ktorý na druhej strane priamo znižuje šance na rannú nevoľnosť.

14. Kosti:

Hoci banány nemajú pretekajúca množstvo vápnika, ale stále pomáhajú pri udržiavaní silných kostí. Oni produkujú tráviace enzýmy, ktoré prispievajú k telu vstrebávať vápnik.

Niektoré prírodné lieči sa banánov:

  • Jesť banány pravidelne prispieva k prevencii rakoviny obličiek.
  • Banány vás čulejší a tým múdrejší!
  • Na misii na prestať fajčiť? Jesť banány trikrát denne. Jeho vysoké hladiny draslíka, horčíka a vitamín B pomáha urýchliť proces.
  • Odstrániť bradavicu trením vnútro banánovej šupke proti bradavice.

Nie sú tieto výhody stačí, aby sa trs banánov na stole a doplniť zásoby každý druhý deň?

Teraz verím, že viete, že z dôvodu, že dôvod, prečo opice sú tak aktívne a šťastné po celú dobu. Nabanánujte denne a zostať šťastný a zdravý!

Banner Obrázok Kredity: Shutterstock

load...