Noviny

12 Inšpirácia tetovanie vädnutia a vrabca

12 Inšpirácia tetovanie vädnutia a vrabca

Malý a rýchly, títo vtáci majú hlboký symbolický význam a sú spojené s pokorou, slobody a skutočnej lásky.

Je ľahké sa zmiasť medzi vrabec a prehĺtať tetovanie, a ak ste si to zle, je pravdepodobné, že námorník mohol dostať veľmi rozrušená s vami.

Je tu obrovský rozdiel medzi týmito dvoma, hoci. Lastovička je modrej farby a má vidlicový chvost a zakrivené, špicaté krídla. Vrabce, na druhú stranu, sú bacuľaté, sivasto hnedú farbu, a majú krátka krídla.

load...

Sparrow tetovanie sú menej časté. Zvyčajne majú náboženskú konotáciu.

Swallow tetovanie sú veľmi populárne medzi námorníkmi. Lastovičky sa nachádzajú bližšie k zemi pri mori. Keď námorníci všimol lastovičku, vedeli, že krajina bola blízko. Lastovičky tiež znamenať, ako skúsený námorník je. Akonáhle námorník sa vzťahuje na prvých 5000 námorných míľ, keď dostane svoju prvú tetovanie, a potom ešte po ďalších 5000 míľ, zvyčajne po ktorom sa mu dostane námorných hviezda vytetované.

Musíte zabezpečiť, aby vaše tetovanie má hlbokú citovú hodnotu pre vás. Dúfame, že tieto 13 fantastické lastovička / vrabec tetovanie vás bude inšpirovať. Ešte dodržiavať bezpečnostné opatrenia, než sa dostanete nafarbený.

load...

1. Farebný hltanie tetovanie

To prehĺtať tetovanie vyniká svojou roztomilé a módne ponímanie a brilantné použitie farby. Replikovať tento tetovanie, ako je tu znázornené. Avšak, môžete sa pohrať so svojím telom, kde chcete mať tento kus umenia zapísané. Získať tento nafarbený na brucho alebo na predlaktí pre maximálny dopad.

2. Miniatúrne hltanie tetovanie

Tento miniatúrny prehĺtať tetovanie je zrejme pre tých, ktorí chcú mať tetovanie, ktoré je jemné, ale napriek tomu má veľký štýl vyhlásenie. Nechaj si to malé a nechajte ho replikované skúsený tetovanie presne tak, ako je tu zobrazené.

3. Ozdobná hltanie tetovanie

To ozdobený prehĺtať tetovanie vyniká zložité detaily používajú k ozdobiť tento kus umenia. Poznačte si jemné vzory, ktoré slúžia len na zdôraznenie tohto jednoduchého hltanie tetovanie design. Mať tento kus umenia replikované, pretože je tu opísaný ako skúsený tetovanie, aby sa zabránilo neporiadok up.

4. Duálny hltanie tetovanie

Toto tetovanie znázorňuje dve lastovičky a tak symbolizuje lásku a celoživotné spoločnosť. Nech je táto duálny prehĺtať tetovanie inšpirovať, ak sú pri hľadaní lásky a radosti v živote. Môžete si tiež udržať ju ako spomienku na poklad svojich blízkych priateľov, ktorí vždy boli a vždy bude súčasťou vášho života.

5. Tieňa hltanie tetovanie

Napustené za uchom, to prehĺtať tetovanie vyniká použitie účinného zatienenie, ktorý dáva tento kus umenia takmer fotografickej kvalite. Mať toto tetovanie replikované skúsený tetovanie expert, ako to je. Avšak, máte možnosť umiestniť na iných častiach tela, ako je vaše zápästie alebo členkov.

6. Bright Orange hltanie tetovanie

Oranžová je farba, ktorá vyniká svojou jasnosť a účinne priťahuje pozornosť. To jasne oranžová prehĺtať tetovanie je pútavý. Toto jednoduché, ale ozdobné sa do sviatočného podľa svetlej primárnej odtieňa oranžovej v kontraste s čiernou. Mať toto tetovanie replikované skúsený tetovanie umelca, ktorý bude nasledovať po farbu a pojmov, ako je znázornené tu pre maximálny dopad.

7. Miniatúrne hltanie tetovanie

Tento miniatúrny tetovanie na zápästí účinne líči temné siluety lastovičky v letu. Toto tetovanie je rozhodne menšie a jemnejšie však, že prakticky neovplyvní jeho veľkom štýle hodnotu. Nechaj si to malé a trendy. Avšak, môžete mať aj tento tetovanie inked na členky.

8. Ozdobný hltanie tetovanie v čiernej farbe

To ozdobený prehĺtať tetovanie v čiernej farbe vyniká umenia a ponímanie. Je ťažké si to nevšimol, ako brilantná využitie tieňovanie dáva tetovanie väčšiu umeleckú hodnotu, ktorá je ťažké napodobniť. Ak chcete si to tetovanie nafarbený na svojom tele, pokyn ostrieľaný tetovanie zostať verný konceptu.

9. Coral Blue Swallow Tattoo

Tento koral modrá prehĺtať tetovanie možno zhrnúť do jedného slova, a to je jednoducho, dosť '. Toto tetovanie je definitívne a zdanlivú ženskú príťažlivosť.

10. Hltanie silueta tetovanie

To prehĺtať tetovanie je zrejmý silueta vrabec v lete. Poznačte si v kvetinovým vzorom na krídlach a tmavá silueta, ktorá je určite dielom majstra či ženy. Čím menej, tým lepšie povedal o tejto skvelej umelecké dielo.

11. Sparrow V Flight

Vrabec v lete je skutočne majestátny pozerať. Vrabce sa má náboženské konotácie, ale vrabec v lete by sa tiež stať za slobodu, a to najmä ak je vytetovať na paži.

12. Sparrow silueta

Niekedy tieň hovoria hlasnejšie než bytia sám. Vrabce stáť lásky, vernosti a záväzok, a to tetovanie hovorí o krásnej puto lásky. Tetovanie siluetu na predlaktí, chrbát, krk alebo hrudník by byť skvelý nápad. Veľkosti nezáleží. Povedzme, že čím menšie, tým lepšie.

 Tie vyššie uvedené sú moje osobné favoritov medzi vrabec a prehĺtať tetovanie. Ktorý z týchto tetovanie chytil vaše fantázie? Napíšte spätnú väzbu a komentáre nižšie.

Viac fascinujúce tetovanie a vybrať to, čo hovorí najlepšie o vás.

Zdroj fotografie: 1, 2, 3, 4.

load...