Noviny

11 spôsobov, ako vyzerať, ako máš spánok skvelej noci (keď nemáte)!

11 spôsobov, ako vyzerať, ako máš spánok skvelej noci (keď nemáte)!

Všetci sme si vedomí skutočnosti, že dobrý spánok je tajomstvo zdravé a žiariace pleť. Ale niekedy sa stáva veľmi ťažké sa dostať, že osem hodín spánku, najmä keď máme poraziť naše termíny a jediná vec, ktorú môžeme obetovať v tú chvíľu je náš spánok!

A potom, keď sa pozriete unavený, vaše tmavé kruhy a opuchnuté oči telegrafných hladina únavu celého vesmíru! Ale vždy chceme a usilovať o žiariace a žiarivú pleť. Je tam naozaj spôsob, ako predstierať dobrý spánok a vyzerať žiarivý?

Nestarať sa, dámy! Napred som zostavil najrýchlejší spôsob, ako vyzerajú, ako by ste vstal z pevného osem hodín spánku - dokonca aj keď máte len osem minút spánok!

load...

1. Banish opuchnuté oči:

Predtým, než začnete robiť svoju rannú kávu, lopatka 2 lyžice kávového prášku a umiestniť ich do mrazničky. Potom, čo sa stal cool, stlačte vypuklú stranu lyžice do vašich očných jamôk a držať ho na niekoľko sekúnd. Následné kroky aplikovanie očný zjasňovacie krém cez chladené oblasti k rehydratácii časť.

Jedná sa o prvý tip pre dosiahnutie umelé svetlo a vyhnať tie opuchnuté oči - a to naozaj funguje!

2. Oživiť vašu pokožku:

Osprchovať sa. Nie, nie som žarty. Je to mŕtve zrejmé.

Ale keď ste príliš unavený a vyčerpaný po tom žiadny spánku v noci, potom by ste mali byť v pokušení preskočiť sprchu. Nie. Namiesto ťahať sa do kúpeľne, takže teplá sprcha môže vás prebudiť. Použite exfoliačný peeling na tvár, aby oživiť svoj jednotvárny a bledú pokožku, spôsobené v dôsledku nedostatku spánku.

load...

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako obnoviť svoju pleť!

3. Pečať vlhkosti:

To, čo sa stráca, keď nám chýba dobrý spánok? Voda.

Naneste silnú a okluzívny hydratačný, aby sa vaša pleť hydratovaná a uzamknúť vlhkosť do kože. Všetok suchosť a vrásky zmiznú a budete to musieť znovu krčiť sa, keď budete počuť - "Vyzeráš tak nudné a unavený..." čiaru! Uf...

4. Získať I:

Ak je vaša pokožka stále vyzerá ako bez života, zmiešajte mlieko s niekoľkými kockami ľadu, namočte mäkkú handričku v tom, vyžmýkajte ju a umiestnite ho na tvári po dobu 3 - 5 minút. Opláchnite. Kombinácia chladených kockami ľadu a mlieka pomôže oživiť vašu pokožku.

5. Curl vaše riasy:

Ak zapnete vaše riasy, vaše oči vyzerali živšie, široká a svetlé. Zamierte kulmy blízko pri línie rias, stlačiť to po dobu 10 sekúnd a potom sa stočiť vonkajšej riasy.

TIP: "Vždy cestovať s riasa natáčky", aby bolo zvykom.

6. Stretch Your Eyes:

Aby posilnili svoje kadere, aplikujte 2 vrstvy predĺženie riasenku. Pridať niečo navyše v stredu nad očnej buľvy na dlhú vyzerajúce strapce. Získať dlhšie riasy behom niekoľkých sekúnd!

7. Go Light:

Ťažký nadácie a prášok robí pleť nudné a ešte viac zažltnutá (ako maska!). Namiesto toho, ísť na tónované hydratačný s SPF.

8. Zvýraznenie vašej tváre:

Pop farby na lícne kosti sa rozsvieti váš tvár a bude trvať pozornosť od tmavých kruhov pod očami.

Peach tón pomáha pri zosvetlenie kože. DAB trochu broskyňa krém rumenec na jablká vašej tváre a zmes dobre. Môžete tiež použiť niektoré vašich pier cez balzam na pery, aby mäkký náznak farby.

Oranžové odtiene, aby oči vyzerajú viac unavený; pokúsiť sa vyhnúť takejto odtiene!

9. Použitie Korektor:

Použite zvýrazňovač pod korektora zakryť odpornú tmavé pod očami kruhy. Mierne zmes zaručuje prevlek pre vaše tmavé kruhy pod očami!

10. Zlepšiť vaše pery:

Bohatá srsť jasne lesk na pery môžete chytiť celý zamerať na ústach namiesto svojich zvädnutý oči!

11. Dať svoj Zámky nový život:

Hmla svoje vlasové korienky suchým šampónom. To bude absorbovať mastnotu a bude osviežiť svoje vlasy. Použite sušiče o koreňoch, aby uvoľnili prášok a potom si môžete úpravu účesu podľa želania.

Aké triky používate? Podeľte sa s nami v poznámkach nižšie!

load...