Noviny

11 najlepších vegetariánskych reštaurácií a zmrzlinových salónov v meste Hyderabad

11 najlepších vegetariánskych reštaurácií a zmrzlinových salónov v meste Hyderabad

Ste foodie? Milujete ísť vegetariánsky občas? No, ak máte v pláne na znižovanie ekologickej záťaže pri nasledujúcom jesť-out, tento príspevok môže byť nápomocné. A ak sa vám stalo, že sa Hyderabad, budete zamilujete tento post.

Hyderabad je mesto perál, a to sa môže pochváliť radom vegetariánskych reštaurácií, môžete si pomôcť, ale obdivovať! Chceli by ste vedieť, aké sú? Prosím, pokračujte s read!

Veg Reštaurácie v Hyderabad - Top 11:

1. Little Italy:

Pri pohľade na pekné a útulné reštaurácii na obed? Príďte k Little Italy Hyderabad! To je ideálne pre rodinné get-stretávania a má celý rad zákazníkov každý rok! Táto služba je úžasné, a jedlá sú delikátne (najmä pizza). Ak ste sem prišiel, nenechajte si ujsť na zemiakovou kašou a cestoviny penne s hubami, syrom a brokolicou. Budete milovať toto miesto, ak máte radi kontinentálnej kuchyne!

load...

Adresa: 3. Poschodie, BK veže, v blízkosti Cyber ​​Towers, Hitech City, Hyderabad

Telefónne číslo: 91 8886295000

2. Ohří je Jiva Imperia:

V reštaurácii je ideálny pre víkendové jedla! Atmosféra je perfektný, a jedlo je ľahké a lákavá. Tu môžete ochutnať niektoré z najlepších jedál z celého mesta! Atmosféra je pokojná, a služba je úžasné. Nezabudnite ochutnať Dahi dhokla, Gujarati občerstvenia a rezance. Bufet je tiež stojí za vyskúšanie!

load...

Adresa: Block 3, White House Building, vedľa životného štýlu, Begumpet, Hyderabad

Telefónne číslo: 040 33165145

3. Pozvánka:

Môžete cestovať po celom Hyderabad za chutnú vegetariánsku stravu, ale ak ste neprišli na toto miesto, môžete byť poňatie o najlepších jedál Hyderabad kuchyne. Nie je to len to, že môžete ochutnať jedny z najlepších vegetariánskej kebab, Rotis a zelenina Kolhapur. Táto služba je veľmi rýchly, a jedlo trvá len desať minút na dosiahnutie vášho stola.

Adresa: Hotel Tourist Plaza, Station Road, Kacheguda, Hyderabad

Telefónne číslo: 040 30723333

4. Tamarind Tree:

Tamarind Tree je ideálny pre delikátne južnej indickej raňajkách. Potrubie teplej Vadas a chutné Puri bhaji bude nasýtiť vašu chuť k jedlu. Tieto Dosas sú delikátne, a ceny sú prijateľné. Ešte sem raz, ak chcete zažiť rôzne chute južnej Indii!

Adresa: Yatri Nivas, 1 - 8 - 180 / B, SP Road, Secunderabad

Telefónne číslo: 040 33165201

5. Dakshina Mandapa:

Dakshina Mandapa má krásnu atmosféru a je jedným z najlepších zeleniny reštaurácií v Hyderabad. Farebné osvetlenie a pekný nábytok bude jedným z prvých vecí, ktoré si všimnete, akonáhle vstúpite do tohto miesta. Jedlo je čerstvé, chrumkavé a chutné. Táto služba je veľký, a odrody dezertov sú takmer nekonečné. Vy nechcete nechať ujsť miesto, ak ste v Hyderabade.

Adresa: Taj Mahal Hotel, 4 - 1 - 999, Abids Road, Abids, Hyderabad

Telefónne číslo: 040 66120606

6. Curry Pot:

Curry Pot je krásna reštaurácia v meste Secunderabad. Je známy pre svoje severnej indickej cestovného. Potraviny tu nechať žiadať viac! Populárne jedlá sú chrumkavé kukurica, korenie Paneer a zeleniny mandžuskej. Biryani nemusí byť ich najlepší pokrm, ale vyprážané ryže tu chutí vynikajúce.

Adresa: Hotel Annapurna Residency, 1 - 8 - 160-9, Paradise, PG Road, Secunderabad

Telefónne číslo: 040 27891221

7. Dosa Miesto:

Ak pracujete v oblasti IT, bude Dosa miesto bolo na čo by kameňom dohodil! Jedlo je pikantná, chutné a zdravé. Na čatní sú stojí za to vyskúšať tiež. Divu, že títo ľudia majú tiež prísť s čínskou Dósa taky! To je niečo, čo nemôžete nechať ujsť!

Adresa: Ayyappa Society, Near Manthan School, Madhapur, Hyderabad

Telefónne číslo: +91 9000904800

8. Purana desiate:

Puran presnidávky je známy pre podávanie niektoré z najlepších vegetariánskych jedál v meste. To ponúka tri rôzne druhy chutney, a je potrebné, aby to miesto, aby sa pokúsila všetky z nich. Ghí masala dosa je tu najkrajšie. Ak ste na dlhej ceste cez mesto, táto reštaurácia je miesto, ktoré je potrebné zastaviť a jesť!

Adresa služieb: 8 - 3 - 231 - 158, Sri Krishna Nagar, Yousufguda, Hyderabad

Telefónne číslo: +91 9949809980

Teraz, keď viete top vegetariánskych reštaurácií v Hyderabad, ako sa o kontrolu nejakej naozaj dobré cukrárne v meste? Samozrejme, máte radi zmrzlinu, však!

Cukrární Hyderabad:

9. Smotanové Kamenné, Jubilee Hills:

Je to jedna pokuta zmrzlináreň musíte navštíviť v Hyderabad. Tunajšie odrody sú takmer nekonečné. Ak ste Nutella alebo Ferrero Rocher milenec, toto miesto bude robiť sa zamilujete s dezerty ešte viac. Dávajú tomuto miestu šancu, a my vám miesto ohromí vás svojou exotickou rôznymi uistiť!

Adresa: Ground Floor, Plot 1125, Road 36, Jubilee Hills, Hyderabad

Telefónne číslo: +91 9618459000

10. Mist N Krémy:

Miesto je nebeský! Z čokoládovej zmrzliny ku káve sušienky, môžete nájsť takmer čokoľvek tu. Je to obľúbené u všetkých vekových skupín. Poď sem cez víkendy, aby si nejaké krásne darčeky s rodinou.

Adresa: 13 ABC, MLA Colony, Road 12, Lane Omega nemocnice, Banjara Hills, Hyderabad

Telefónne číslo: 040 33165051

11. HAZZEL Café Ice Cream:

Ak ste milovník čokolády, tam nemôže byť lepšie miesto pre vás na návšteve, než HAZZEL Ice Cream Café. Z čokoládovou zmrzlinou do chutných mliečnych koktailov, budete nájsť nejaké dobré dezerty tú za rozumné ceny. Miesto je ideálne pre víkendové maškrty hýčkať svojich priateľov a rodinu!

Adresa: 124, Netaji Plaza, Vinayak Nagar, Gachibowli, Hyderabad

Telefónne číslo: 040 40148561

Už ste navštívili Hyderabad ešte? Už ste vyskúšali niektoré zo svojich vynikajúcich reštaurácií? Ešte navštíviť niektoré aj podeliť o svoje skúsenosti s nami v poznámkach nižšie.

Do tej doby, jesť zdravo a zostať v bezpečí!

load...