Noviny

11 Bežné veci, ktoré by ste nikdy nemali dať na tvár

11 Bežné veci, ktoré by ste nikdy nemali dať na tvár

Hovorí sa, že vaša tvár je centrom všetkého emocionálneho prejavu. Je to tiež vaša identita - najviditeľnejšie časť, aby si ľudia uvedomili. Je to veľmi zvláštne, a preto needsspecial pozornosť. I keď existuje veľa vecí, ktoré môžete použiť, aby posilnili svoje pleti, jedná sa o 11 vecí, ktoré by ste nikdy kladený na vašej tvári. Čítajte ďalej, a pamätať si.

1. Shampoo

Vaše vlasy a tvár sú vyrobené z rôznych molekúl. Aj keď sú vaše vlasy potrebujú silné povrchovo aktívne látky, aby sa odstránil olej a nečistoty, vaša tvár potrebuje čistiaci prostriedok vyrobený z omnoho miernejší veci. Šampóny nemôže vysporiadať s jemnými molekulami, ktoré tvoria pokožku tváre. Ak použijete šampón umyť si tvár, bude to nakoniec vyzerá šupinatá a suchá. Keď si umyť vlasy, uistite sa, že šampón nemá dotknúť vašej tváre. Dokonca aj keď sa to stane, uistite sa, že hydratujú tvár aj neskôr.

2. Farba vlasov

Väčšina z vás vie, že musíte byť naozaj opatrní, zatiaľ čo vy farbu vlasov, uistite sa, že nemá dotknúť vašej tváre kožu. Farba vlasov má preťaženie chemických látok, ktoré by mohli byť naozaj krutý na koži. Pre všetkých z vás, ktorí radi na farbu obočia, aby zodpovedali farbu vlasov, to je najlepšie použiť rastlinné farbivá alebo sfarbené obočie maskary namiesto farbiva box. Farbivá box mohli dráždiť pokožku okolo očí a vaše oči páli, čo vám umožní roztrhať.

load...

3. Hair Serum

Rovnako ako ostatné kozmetiku, séra pre rôzne oblasti sa skladajú z rôznych komponentov, a len preto, že značka číta sérum, to neznamená, že vaša pleť, že to zvládnem. Vlasové séra majú zložky, ktoré sú určené na liečbu vlasu, a nebude liečiť kožné trápenie alebo jemné vrásky. Aj tieto vlasy séra sú silne vonia a môžu dráždiť kožu.

4. Spray na vlasy

Hovorí sa, že sprej na vlasy tiež pomôže udržať make-up na mieste, rovnako ako to nastaví vaše vlasy. Ale nikdy by ste nemali streknúť lak na vlasy na vašej tvári. Obsahuje alkohol a laky, ktoré sa dehydratácii kožu a aby to vyzeralo oveľa staršie, než v skutočnosti je. Tieto spreje obsahujú tiež repelenty, ktoré môžu dráždiť kožu a spôsobiť zápal a začervenanie rovnako.

5. Telové mlieko

Starostlivosť o pleť je zdĺhavý - každá časť tela vyžaduje rôzne produkty. Pre tých z vás, ktorí si myslia, s použitím telové mlieko pre vašu pokožku tváre je jednoduchá cesta von, ste veľmi mýli. Nikdy by ste nemali slather telové mlieko na vašej tvári. Telové mlieka sú hrubšie a silne vonia, a vaša pokožka navyše mastnú a zapálené. Vaša tvár potrebuje mierny, jemný krém, vzhľadom k svojej citlivej povahe. Okrem toho, telové mlieka snažiť vyplniť vlhkosti a nie riešiť pleťové problémy, ako anti-aging, etc., docela na rozdiel od väčšiny pleťové krémy.

load...

6. Nôh Krémy

To by malo byť ne-jasné. Chcem povedať, kto kladie krém na nohy na tvári? Ale ak áno, len preto, že sa povaľovať, zamyslite sa znova. Tieto krémy sú veľmi silné, lepkavý, a veľmi bohatý. Sú vyrobené tak, aby mohli rozobrať a odlupovať tvrdý odumretej kože na nohách. Tieto veci neublíži len pokožku tváre.

7. Deodorant

Toto je skôr sranda! Ak si myslíte, že rovnako ako dezodorant bránia potenie v podpazuší, bude tiež udržiavať váš tvár pred potí, a make-up od roztavení, že sa mýlite. Vaša pokožka tváre potrebuje dýchať, a ak používate dezodorant na to, bude to zastaví dýchanie.

8. Lak na nechty

Lak na nechty by nemali byť použité na vašej tvári. Má akrylové molekuly, ktoré úplne vyschnúť kožu. Ak budete mať na farbu tvoju tvár, uistite sa, že použitie farby alebo farbu, ktorá je formulovaný a bezpečné miesto pre svoje tváre. Experimentovanie je dobrá, ale nie, pokiaľ ide o vašej tvári.

9. Majonéza

Majonéza je ideálny pre vaše vlasy, a vy by ste mohli nájsť túto látku v mnohých DIY vlasy receptov. Ale to nie je dobré pre vašu tvár. To je kyslá, a bude to tiež viesť k upchatiu pórov, teda neumožňuje, aby dýchať. Takže sa nemusíte vôbec používať majonézu na koži, a to ani omylom.

10. Rastlinné Skrátenie

Rastlinný tuk liek na psoriáza, a môžu byť použité iba na koži tela. Je príliš ťažké pre vašu pokožku tváre, a určite povedie k upchaté póry a trhlinami.

11. Octová Kyseliny aka ocot

Ocot je toner. To by mohlo byť bezpečná, ale musíte vždy majte na pamäti, že ocot stráca vodu, ako to starne, prinútiť to, aby sa stala silnejšou. Ak používate silný octu, bude to popáliť. To je najlepšie kúpiť toner, ktorý je suitablefor vaša pleť potrebuje, skôr než experimentovať s vašej pleti.

Vaša tvár je jemné a krehké, viac než si uvedomujete. Je to najlepšie, čo si vedomí všetkého, čo prichádza do styku s vašej tvári. Vziať dobrú starostlivosť o neho a zostať krásna.

load...