Noviny

10 vedľajších účinkov nosenia vysokých podpätkov

10 vedľajších účinkov nosenia vysokých podpätkov

Milujete nosenie vysokých podpätkov? Máte pocit, vaša strana ensemble je neúplná bez svojej obľúbenej topánky na podpätku?

Dvojica vysoké podpätky je módny doplnok pre ženy na celom svete musíte mať. Ale sú si vedomí zdravotných rizík spojených s nosením ty vražedné podpätky? No, tento článok vám dáva desať zdravotných dôvodov, prečo by ste mali povedať nie na tie ceruzky podpätky! Chcete vedieť, čo sú zač? Prečítajte si príspevok!

Poďme sa pozrieť na 10 vedľajších účinkov nosenie vysokých podpätkov:

1. Dolné bolesti chrbta:

Vysoké podpätky sú dokonalým módnym pre ženy. Zvyčajne sa jedná o elegantné a sexy, a môže sa váš štýl kvocient. Ale pohodlie a bodce nejdú dobre dohromady. Vysoké podpätky nedávajú plnú podporu pre vaše nohy. To spôsobuje nerovnomerné rozloženie hmotnosti, ktoré môžu vyvolať bolesť, zápal a bolesť v dolnej časti chrbta (1).

load...

2. Bolesť Teľatá:

Boľavé lýtkové svaly sú ďalšie vedľajší účinok tých špicatých podpätkoch. To môže tiež viesť k vyčnievajúce žily, ktoré nielen vyzerajú otrasné, ale sú tiež veľmi bolestivé. Ak chcete chváliť svoje tónovaný nohy vyhýbať sa vysoké podpätky (2).

3. Foot Pain:

Vysoké podpätky alebo topánky na podpätku majú konkrétny tvar a vzhľad, ktorý vyzerá v móde. Po dlhom dni na nohách v tejto nepohodlné obuvi, ste s najväčšou pravdepodobnosťou trpí nohy bolia. Môžete zažiť ostrú bolesť v nohách, podrážka, oblúka alebo päte (3).

4. Členok Vytknutie:

Dvojica značkových pätách možno pridať kúzlo a masti do vášho šatníka. Môžete nosiť vysoké podpätky, len ak idú na rovných plôch. Výmole, hrbole a dlažobné kocky môžu byť potenciálnymi stranami-poopers na vás čaká na sklzu a podvrtnutie členok. Okrem podvrtnutie členku, pád tohto typu môžu tiež viesť k zlomené členky, pomliaždené lakte a kolená. Ak máte pozemok nešikovne, môžete dokonca trpí otras mozgu. Upustiť od používania svojej dýky na dennej báze. Pokiaľ si musí dať do svojho obuvi fetiš, tak urobiť iba pri zvláštnych príležitostiach (4).

load...

5. Neohrabaný Spinálnej Krivka:

Väčšina módy nosenie dýky sa vyťahovať svoje presýpacie hodiny postavu. Vysoké podpätky, aby v dolnej časti chrbta arch viac, než je obvyklé. V skutočnosti, výška podpätku je priamo úmerná miere oblúkom v chrbte. Trápne oblúk môže spôsobiť nepríjemné bolesti v hornej a dolnej časti chrbta oblasti (5).

6. Zužuje cievy:

Vysoké topánky na podpätku zvyčajne robia nohy sa objaví dlhšie a tenšie. Tvar obuvi žmýka nohu do pozície, ktorá rozhodne nie je prirodzená a je všetko, len nie dobre. Dôraz na nohách môže mať za následok zúženého prietoku krvi. V extrémnych prípadoch môže spôsobiť, že krvné cievy rozbiť (6).

7. Krivé Nohy:

Kladivo prst je jedným z najviac nebezpečných vedľajších účinkov vysoké podpätky na nohách. Neprirodzené poloha nohy, kmeň na teľatá, krvných ciev a späť výsledok v deformity nohy, s názvom kladivo špička (7).

8. Oslabuje väzy:

Vysoké podpätky oslabovať väzy. Mali by ste vynechať očarujúce obuvi s cieľom chrániť svoje nohy z akéhokoľvek zranenia.

9. Koleno bolesť:

Trápne zakrivenie nohy pri nosení vysokých podpätkov kladie príliš veľký tlak na kolenný kĺb. To často vedie k prípadov osteoartrózy u ľudí.

10. Hyperextenční V Prsty:

Ďalším nežiaducim účinkom nosenie podpätkov po celú dobu je to, že rieši svoj prst do trvalého hyperextenze.

Teraz viete, ako možno štýlový doplnok mať mýto na vašom zdraví. Veríme, že čítanie o týchto nežiaducich účinkoch nosenie vysokých podpätkov sa budete dobre rozmyslieť skĺznutiu do nich každý druhý deň.

Ak trpíte z akéhokoľvek zdravotného problému, pretože nosenie podpätkov, prosím podeľte sa o svoje skúsenosti tu.

load...