Noviny

10 úžasných parfémov Lemon Verbena by ste sa mali pokúsiť Teraz

10 úžasných parfémov Lemon Verbena by ste sa mali pokúsiť Teraz

Pri pohľade na exotických citrón verbeny parfumy online? Ak áno, dajte nám uistiť, ste na správnom mieste. Náš zoznam parfumov je odlišná, citrusy a vôňou vynikajúce. Vytvorené špeciálne pre horúce letné mesiace, tieto výrobky sľubujú, aby vám trvať veľmi dlhú dobu. Obsahujú prírodné zložky a prísť s žiadne vedľajšie účinky vôbec.

Pri tej poznámke, poďme do toho a pozrite sa na niektoré z najlepších citrón verbeny parfumy z celého sveta.

1. Veľkoobchod Eco Bella Eau de Parfum Spray Lemon Verbena:

Tento citrón verbeny vôňa je ručne vyrábané a niečo, čo nenájdete v modernej dobe. Obsahuje dobrotu francúzskej levandule a egyptskej germánia, ktorý automaticky cítite svieži, povznesený a voľný temperamentný. Vôňa je dokonalým príkladom radosti a optimizmu.

load...

Cena: $ 26

Kde kúpiť:�

Http://www.amazospn.com/Wholesale-Bella-Parfum-Spray-Verbena/dp/B00QIML5IU/ref=sr_1_5?s=beautykeywords=lemon+verbena+perfume

2. Lemon Verbena telo sprej:

Telo spray Lemon Verbena bol rýdzo navrhnutý pre tie ženy, ktoré berú život tak, ako to príde. Vôňa je ľahká a enamouring. Ak bude pridať trochu vlhkosti na kožu a budete cítiť ako princezná. Obsahuje dobrotu pomaranča, citrónu a verbeny, ktorá upokojuje zmysly a omladzuje svoju myseľ a dušu.

load...

Cena: $ 15

Kde kúpiť:�

Http://www.amazon.com/Lemon-Verbena-Body-Spray-ounces/dp/B005WA4UGS/ref=sr_1_2?s=beautykeywords=lemon+verbena+perfume

3. Ecco Bella Eau de Parfum, Lemon Verbena:

Vychutnajte si magickú vôňu Ecco Bella Eau de parfum, lebo transportuje vaše zmysly na úplne inom svete. To sa budete cítiť ako spontánny, uvoľnene a svieža. Produkt je ekologické a bez lepku. To tiež vonia sofistikovaná a zvodná. Skús to znova.

Cena: $ 21

Kde kúpiť:�

Http://www.amazon.com/Ecco-Bella-Parfum-Lemon-Verbena/dp/B000KHKG52/ref=sr_1_1?s=beautykeywords=lemon+verbena+perfume

4. Le Couvent Des Minimes Formula No 301:

Vyrobené vo Francúzsku, tento elegantný sklenená spreji sľubuje, že budete cítiť príjemne a zvodné za všetkých okolností. Obsahuje dobrotu aromatických rastlín a iných prírodných zložiek, ktoré vás aj ľudia okolo vás bude fascinovať. Ak chcete zistiť sviežosť citróna a verbeny, kúpiť to teraz!

Cena: $ 80

Kde kúpiť:�

Http://www.amazon.com/Couvent-Minimes-Formula-Verbena-Toilette/dp/B0013MXEWK/ref=sr_1_29?s=beautykeywords=lemon+verbena+perfume

5. 2. Podpis Club citróna verbeny L'Eau De Toilette:

Tento parfum vonia naozaj vynikajúce. Produkt bol nedávno schválený na trhu a získala pomerne dobrú povesť doteraz. To sľubuje, že vám vydrží po dlhú dobu a je úplne bezproblémová. Musíte to skúsiť znova!

Cena: $ 33

Kde kúpiť:�

Http://www.ebay.com/itm - 2-PODPIS-Club-A-citrónovo VERBENA-Leau-DE-toaletný - 4-OZ-EACH- - 191524984978

6. Parfumovaná voda Lemon Verbena jedna unca:

Tento parfum vonia sofistikované a elegantné. To je v súčasnosti predáva za zvýhodnenú cenu, ktorá vám dáva lepší dôvod, aby ju kúpiť. Ak hľadáte niečo, čo čerstvé, čisté a citrusy, musíte vybrať tento jeden!

Cena: $ 22

Kde kúpiť:�

Http://www.amazon.com/Eau-Parfum-Lemon-Verbena-Ounces/dp/B00P7DEP2E/ref=sr_1_44?s=beautykeywords=lemon+verbena+perfume

7. Lemon Verbena Parfum Oil:

Ak ste unavení zo striekacích fliaš, vyskúšať všetky nové citrónovej verbeny parfumový olej. Je bez alkoholu a farbivá, a je dodávaný v rollery fľaše. To sa hodí priamo do vašej peňaženky, a môžete nosiť, aj keď ste na cestách vo vzduchu. Tento produkt je veľmi šetrné k životnému prostrediu a obsahuje dobroty citrón, pomaranč a verbeny.

Cena: $ 11

Kde kúpiť:�

Http://www.amazon.com/Lemon-Verbena-Perfume-Oil-Small/dp/B00BOJERZ0/ref=sr_1_4?s=beautykeywords=lemon+verbena+cologne

8. Lemon Verbena Roll On parfumového oleja:

Teraz sa jedná o ďalšie nabehnúť na výrobku, môžete skúsiť! Obsahuje citróna a verbeny príliš a je populárny medzi väčšinu pre svoju jemnú vôňu. Výrobok je v súčasnej dobe k dispozícii za priaznivú cenu. Ak chcete zohnať to, tam nebude lepší čas než teraz!

Cena: $ 7

Kde kúpiť:�

Http://www.ebay.com/itm/Lemon-Verbena-Roll-On-Perfume-Oil - 1-3-oz-Amazing- - 251634026822

9. Lemon Verbena Parfumy Eu De toaletná voda 1,7:

Tento výrobok vám dáva celkom 8 uncí a vonia úplne úžasné. Dodáva sa zárukou, získala skvelé recenzie doteraz a mali by byť určite na vrchole zoznamu. Sa len 5 z nich na sklade, bolo by múdre, aby svoju objednávku práve teraz.

Cena: $ 23

Kde kúpiť:�

Http://www.amazon.com/LEMON-VERBENA-Perfume-Toilette-Spray/dp/B0029ZXYLG/ref=sr_1_8?s=beautykeywords=lemon+verbena+perfume

10. Bath and Body Works LeCouvet Verbena A Lemon Parfum:

Zariadenie kúpeľní a telo diela sú známe pre svoje parfumy a telové spreje. Parfém nedávno vstúpil na trh a urobila pomerne veľa predaja doteraz. Vôňa je zvodná a super sexy a produkt je k dispozícii aj špeciálne zvýhodnenú cenu. Zvedni to, ako bude príliš neskoro.

Cena: $ 71

Kde kúpiť:�

Http://www.ebay.com/itm/BATH-BODY-WORKS-LE-COUVENT-VERBENA-LEMON-EDT-PERFUME - 1-7-OZ-LAST-AVAILABLE- -? 391080686299 pt = LH_DefaultDomain_0 a hash = item5b0e39b2db

Výhody Lemon Verbena:

1. Lemon verbena, ak sú používané vo forme čaju alebo bylinný nápoj, môže vás zbaviť kŕče zažívacieho traktu. To tiež zmierňuje príznaky zápchy a hnačky. (1)

2. Taktiež účinne lieči prechladnutie, horúčky, nadúvanie, symptómy astmy a kŕče.

3. Lemon Verbena sa používa aj pre starostlivosť o tvár a ošetrenie pleti. Obsahuje protizápalové vlastnosti, ktoré oživí vašu pokožku, pracovať ako zvieravý a očistiť pleť úplne (2). Je nutné pridať na svoju krásu režimu, ak ste tak ešte neurobili!

4. Ak ste príliš v strese v práci, alebo ak máte pocit, váš výkon sa zhoršuje, je nutné skúsiť citrón verbeny čaj. To bude živiť celé vaše telo, nervový systém a znižuje stres významne (3).

5. Konečný prínos citrónovej verbeny je jeho schopnosť bojovať s letargia a zvýšenie energie, sebavedomie a dynamickosť. (4) Bude sa budete cítiť v pohode, svieža a povznesený.

Citrón verbeny, teda nie je len zložka používa pre výrobu lahodné parfumy, ale aj byliny, ktoré zlepšuje celkový zdravotný stav.

Ak niekto z vás nevedel, to je tiež používa v kulinárskom svete k príprave mäsa, mleté ​​a pečivo. Niektoré z najlepších potpurri zmesou z celého sveta sú vyrobené pomocou citróna verbeny. Ak ste sa pokúsili túto bylinu, potom je najvyšší čas, môžete tak urobiť.

Už ste vyskúšali niektorú z citróna verbeny parfumov ešte? Páčilo sa vám páči vôňu? Tiež ste boli vedomí svojich nadbytočných dávok? Dajte nám vedieť v poznámkach nižšie.

load...