Noviny

10 úžasné tetovanie tetovanie pre Vás

10 úžasné tetovanie tetovanie pre Vás

Tetovanie robiť odvážne tvrdenie a vydrží po celý život, ak chirurgicky odstrániť. Sú vykonaná vstrekovaním atramentu pod vrstvou kože. Tento atrament je trvalý a dlhodobý. Tak prečo nie vybrať dizajn pre umiestnenie, ktoré sa jednoducho nikdy vypadnú z lásky s

Tetovanie Noha:

Jedným z najlepších spôsobov, ako nájsť ten správny tetovanie dizajn je výskum o konkrétny návrh značne. A čo lepšie miesto, aby si to napustené než vaše nohy? Nižšie sú uvedené zoznam niektorých unikátnych nôh tetovanie pre dievčatá človek môže naraziť:

1. Lebka a ruže:

Tento gotický tetovanie je určený pre stehná. Základom návrhu je obrovská lebka, v ktorom je zásuvka oblasť tieňa. Dve veľké ruže sú načrtnuté diagonálne na základni a malé detaily, ako pavučina sú vykonávané pod ruží. Vo zvyšnom priestore, bočný profil lebky je načrtnutá diagonálne.

load...

2. Jednou nohou v hrobe:

Jedná sa o čierne a biele tetovanie. Ukazovák poukazuje na druhú nohu s textom "jednou nohou v hrobe" pod rukou. Toto tetovanie sa týka blízke stretnutie na smrť. To znamená, že každý je smrteľný.

3. Šperku s Charms:

Ide opäť o čiernej a bielej tetovanie. Je to čierny obrúbený Anklet s kúzlami nainštalovanými. Kúzla, rovnako ako korálky, sú v čiernej farbe. V tvare srdca kúzlo je vyplnený s čiernym atramentom. Kúzlo má dve slučky.

4. Bird a Cage v rámcoch:

Toto tetovanie je napoly čierne a biele a farebné pol. Ten na ľavej strane je znázornený čiernou ozdobený rám s vynikajúci dizajn. Vnútri rámu je japonský klietka, s dverami klietky otvorené, uvoľní vtáka z jeho klietky. Klietka stojí na čerešňový kvet strom s červenými kvetmi. Druhý tetovanie zobrazuje rovnaký ozdobný rám s vynikajúci dizajn. Vnútri rámu je kolibrík v odtieňoch modrej, ktoré unikli z klietky. Za vtáka sú stromy s kvetinami v jasných farbách.

load...

5. Moon a Star:

Jedná sa o malý tetovanie určený pre členok alebo päty. Ukazuje modrú hviezdu náčrt tmavo modrej a je naplnený nebo modrým atramentom. V stredu a cez hviezdy je pol mesiaca. Polmesiac je maľovaný v žiarivo oranžové shade.This tetovanie je jednoduchý a ženský.

6. Dreamcatcher:

Toto tetovanie líči dreamcatcher.A dreamcatcher je ručný objekt vytvorený a použitý natívne indiánov. Predpokladá sa, že niekoľkých dreamcanther zaháňa nočné mory a zlé sny v noci. Dreamcatcher je zdobená perím a korálky. To je slovo pre, pavúk 'alebo Ojibwe: bawaajige nagwaagan znamenať "sen pascu". To Dreamcatcher je v čiernej a bielej farby, sa tieňovaním na perie.

7. Thy slovo je Sviece nohám mojim a svetlo chodníku mojej:

Toto tetovanie je čierno a malým písmom s dobre rozdelené písmom. Je to tetovanie určený pre nohy. Toto tetovanie rozpráva o duchovnom prebudení a po tom, čo človek verí v.

8. Blahoslavení pokojní:

Tetovanie je v Monotype Corsiva písmo čiernym atramentom. Je určený pre zápästia. To hovorí o dôležitosti mieru a tí, čo prinesie mier.

9. Všetko deje z nejakého dôvodu:

Tetovanie je vyrytý čiernym atramentom a veľkými písmenami písmo Times New Roman a jasným odstupom. Hovorí o prijatí a ako všetko, čo sa deje z nejakého dôvodu.

10. Ku hviezdam cez ťažkostiam:

Toto tetovanie leptá čierno s Cursive písma, slučiek a fantázie písma. To znamená, že úspech je možné dosiahnuť len vďaka tvrdej práci.

Jedná sa o najlepší noha tetovanie podľa nás! Súhlasíš? Napíšte nám komentár!

load...