Noviny

10 tetovanie Super Cool Ear

10 tetovanie Super Cool Ear

Uši boli vždy obľúbená časť ženského tela zvýrazniť sa šperky a ozdoby. Avšak, s meniace sa trendy ucho tetovanie sa rýchlo nahrádzať náušnice ako trendier formou upozorniť na ženské jemné uši. Pozrite sa na tieto najmódnejšie desiatke ucho tetovanie, ktoré by mohli veľmi dobre nahradiť svoje náušnice. Ak máte moderné a trendy ohnuté mysle, to vás určite zapôsobí. Čítajte ďalej vedieť viac.

Top Ten Ear Tetovanie:

1. "Láska" Ear Tetovanie:

Jednoduché precízne a pritom veľmi ozdobený, väčšinou je to len príklad toho, ako možno použiť silné slovo pre ucho tetovanie. Dalo by sa ľahko experimentovať s inými krátkymi slov ako viery, nádeje a sily, alebo použiť aj iné cudzie jazyky ako hebrejčina alebo čínštine.

load...

2. Kvetinovým motívom Ear Tetovanie:

Toto tetovanie za ucho vyniká brilantným použitie jemné kvetinové motívy. Poznačte si tento zložitými vzormi a využitie tučné čiernej farbe.

3. Stars Ear Tetovanie:

Nápadne podobný tetovanie, že medzinárodné popovou senzáciou Rihanna športy na šiji. To za ucho hviezdy tetovanie sa stal módny štýl vyhlásenie. Ak hľadáte nejaký druh symbolizmu, čo môžeme povedať, nehľadiac na to, že tetovanie poukazuje na vás ako hviezda. Replikovať tak ako to je, alebo môžete použiť rôzne farby, voľba je na vás.

load...

4. Feather za ušným Tetovanie:

Perie sú štandardné motív indiánskym umením a symbolizujú silu a hodnosť. To ozdobený perie tetovanie strategicky vpísaný za ucho funguje rovnako ako akýkoľvek šperk za ušami. Udržiavať ju tak, ako je tu znázornené, alebo použite inú farbu. Avšak, hľadajú odborné znalosti skúseného tetovanie stáhni tetovanie právo.

5. Heart Ear Tetovanie:

Tento jednoduchý a jemné srdce ucho tetovanie je moderná doteraz cez hornú štýl vyhlásenie. Nechaj si to jednoduché, ako to je, alebo naplňte žiarivých farieb bedazzle všetci do jedného.

6. Dragon Ear Tetovanie:

Tento zložitý drak tetovanie účinne zaplní celý vnútorného ucha. The Dragon v čínskej kultúre symbolizuje silu a energiu a tiež prináša šťastie tým, ktorí sú hodní toho. Získať skúsený tetovanie replikovať tento umelecké dielo pre vaše uši a držte palce pre šťastie.

7. Duálny Feathers Ear Tetovanie:

Dva perie tetovanie na rovnakom zozname len preto, že to tetovanie si zaslúži pozornosť, je stále tu. Tento dvojaký perie tetovanie je najlepší replikované ako to je. Avšak, jeho najlepšie využiť služby z profesionálnej tetovanie dostať zapísaný tento malý tetovanie za ušami.

8. Hudba Poznámky ucho Tetovanie:

Vezmite si svoju lásku k dobrej hudbe ešte o krok ďalej tým, že tento módny tetovanie napísané na ušiach. Nechaj si to jednoduché, ako vidíte na obrázku a použiť odvážne odtieň čiernej pre efektívne výsledky. Rovnako ako u všetkých tetovanie, to je najlepšie hľadať odborné znalosti skúseného tetovanie, aby nedošlo k pokaziť dokonale dobré umelecké dielo.

9. Sparrow Ear Tetovanie:

To ucho tetovanie Sparrow je viazaný, aby vám veľa závistlivý pohľady. Sparrow symbolizuje hravosť, radosť a schopnosť pohybovať inteligentne a rýchlo po celý život kurzu. Dostatok dôvodov, aby si toto tetovanie pre veľa obdivu a niektoré pozitívne inšpirácie pre seba.

10. Abstraktné Lebka Ear Tetovanie:

Pokiaľ chcete ucha tetovanie a napriek tomu chcú, aby od ženskej vzory a motívy tejto abstraktné lebka tetovanie je práve to, čo potrebujeme. Poznačte si na rozmazaný efekt a diabolský úškľabok lebka líči. Nie je ľahko replikovať, to tetovanie je najlepšie ponechať v rukách odborníka.

Tieto špičkové 10 ucho tetovanie sú báječné, nie? Teraz sa musíte rozhodnúť, ktorý tetovanie chcete chváliť, aby všetky hlavy obrátiť. Len nezabudnite, aby nám, ktorý z nich chcete.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...