Noviny

10 Staroveké mayské tetovanie

10 Staroveké mayské tetovanie

Miluješ tetovanie a starovekej umenie?

A čo sa stane, keď sa prelínajú dvaja spolu? Získate super úžasné tetovanie, ktoré vás vezme späť pred stáročiami, že to, čo!

Mayské tetovanie sú jedným zo spôsobov, aby znovu túto starobylú históriu napísaný na koži. Niekedy preto, že budete mať v úcte a inokedy, pretože počujete tento hlas vo svojej hlave a povedal: "Prečo sa pre lásku Bože, prečo ?? !!!" Či tak alebo onak, nie je poprieť, že tieto mayskej tetovania sú neuveriteľné predstavenie tvorivosť a zručnosť.

load...

Pozrite sa na tieto top desať mayskej tetovanie, ktoré sú jemné príklady vplyvu mayského umenia v súčasných tetovania.

Top Ten Mayské Tetovanie:

1. Mayský kalendár Tetovanie:

V nedávnej dobe bol mayský kalendár vzhľadom k snahám rôznych takzvaných odborníkov pri predikciu koniec sveta sa stal neslávne známy. Avšak, toto Mayský kalendár tetovanie stojí za to oceniť pre samotnú svoju umeleckú hodnotu. Tento zložitý kus tetovanie kresby je nezabudnite vziať čas a veľa úsilia dať do expertné tetovanie s telom práce, ktorá je impozantný.

load...

2. Legendy Hidden Temple tetovanie:

Tento kus umenia tetovanie je jasne inšpirovaný Legendy chrámu skryté, čo je herné show pre deti inšpirované mayských legiend a folklóru. Okrem odkazu na detské herné show, nie je zrejme nič detinská o tento kus umenia, ktoré vyniká svojou zložitosť a kvalitu.

3. Mayan Skull Tetovanie:

Lebka tetovanie už dlho držal miesto hrdosti tetovanie a lebka tetovanie s komplikovaným mayskej pokrývok hlavy je pôsobivým príkladom. Poznačte si jemných detailov používaných pre zvýraznenie ozdobený lebky tetovanie. Perie, korálky a iné zdobenie, to Mayan Lebka tetovanie má všetko.

4. Mayan Symbol Tetovanie:

Jedná sa o tetovanie Hunab Ku, mayskej symbolu mieru, jednoty, rovnováha, celistvosť a vesmíru. Podobne ako symbol Indian Om symbol Hunab Ku bol inšpiráciou pre staroveké dávno preč mayskej civilizácie, ktorý je používaný v tetovanie i dnes.

5. Mayan Sun Tetovanie:

Mayské symboly sú o čisto čiernych geometrickými vzormi, a to tetovanie účinne využíva, že vo svoj prospech. Toto tetovanie zobrazuje symbol Mayan Sun, ktorý je významnou hodnotu. Ako je to žiadnym tajomstvom, že Mayovia boli slnko ctitelia, čo je skutočnosť, ktorá je dodnes vidieť v kultúrach a náboženstvách po celom svete.

6. Mayan Ouroboruos Tetovanie:

Symbol Mayský Ouroboruos je to had alebo drak jesť svoj vlastný chvost. Toto tetovanie symbolizuje regeneráciu, znovuzrodenie alebo proces neustále obnovovať seba samého, aby sa prispôsobili novým prostredím a situáciám. Toto tetovanie by mali mať veľkú inšpiračný hodnotu tým, ktorí veria v potrebu neustálej obrazu a duševných Makeovers, aby splnili svoje ciele a ambície v živote.

7. Mayan Krajina Symbol:

Toto tetovanie jednoducho líči mayský symbol uzemnenia, ktorý je synonymom s prírodou a rast. Ponechajte si tetovanie tučné, čierne a jednoduché. Kým má to replikované na koži by skúsený tetovanie však máte možnosť experimentovať s umiestnením. Tento jednoduchý umelecké dielo bude vyzerať dobre na členky a zápästia.

8. Mayský Jaguar Tattoo:

Mayský Jaguar vyobrazenie je symbolom mimo vzťah medzi človekom a krajinou, podsvetia, života a plodnosti. Takže ak hľadáte mayského tetovanie s symbolický význam, potom je tento mayský jaguar zobrazenia je apt voľbou pre vás.

9. Mayský Nadlaktie tetovanie:

Toto tetovanie inšpirovaný mayského chrámu umenia vyniká svojimi zložitými detailmi a jemné tieňovanie prácu, ktorá mu dáva fotografickú kvalitu obrazu z ruín dezolátnom chrámu mayskej. Zrejme to jemné umelecké dielo bude potrebovať ostrieľaný tetovanie expert, ktoré majú byť replikované, ako je znázornené tu.

10. Mayský Serpent Tetovanie:

Had je symbolom obratnosti, tajomstvo, potencie a znovuzrodenie vo väčšine kultúr, a tie isté hodnoty platia v mayskom symboliky. To Mayan had tetovanie stojí za efektívne využívanie svetlých farbách a ich význame pre mayskej tematikou.

Tak si vybrať niektorý z týchto desiatich najväčších mayských Tetovanie vzory, ktoré sú istí, že sa budete cítiť hrdí, pretože to patrí k dávnej kultúre. Nezabudnite k poklesu pod vaše komentáre. Zostaňte štýlový pobyt nádherný!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...