Noviny

10 Sexy Rihanna tetovanie a ich významy

10 Sexy Rihanna tetovanie a ich významy

Pop senzáciou Robyn Rihanna Fenty, známy podľa jej umeleckým menom Rihanna, je naozaj plagát-girl, pokiaľ ide o vystatuje lásku k tetovanie na jej tele. "Páči sa mi visí v tetovanie obchodoch," Rihanna uviedol. "Som tak prekvapený tetovanie. Je to celá kultúra, a ja ho študovať. Niekedy idem s priateľmi, alebo len sám. Mám bum-ponáhľal, ale je mi to jedno. Neberiem bezpečnosť. "Umelec, ktorý vytvoril najväčší počet tetovanie na Rihanna je Bang Bang. Odviedol 12 tetovanie pre ňu. Tu je pohľad na niektoré z jej zaujímavé tetovanie a ich význam.

Rihanna tetovanie a ich význam

1. Hudobné Poznámky:

To je považované za jej prvé tetovanie. Dostala to napustené niekedy v roku 2006. To sa objaví tetovanie na jej ľavej nohe a čerpá inšpiráciu zo svojej hudobnej ceste, kedy začala jej vpád do hudobného priemyslu.

load...

2. Farebný Lebka:

Toto tetovanie design sa skladá z lebky s lukom. Na rozdiel od iných tetovanie, ktoré Rihanna šport, to je farebný. Hoci lebka a skrížené kosti zvyčajne líči nebezpečenstvo, malý ružový lúk na lebke robí to roztomilé.

3. R:

Tento tetovanie rihanna je samozrejmý. , R 'znamená jej meno - Rihanna.

4. Láska:

Toto tetovanie hovorí, že, láska '. Na prostredný prst ľavej ruky sa zdá. Toto tetovanie je vykonané v jednoduchom Cursive písmo a nie je jasne viditeľné, ak sa drží mikrofón. Dostala to napustené v Los Angeles.

load...

5. Trail of Stars:

Rihanna má stopu hviezd, ktoré začína od šiju a chodníky nadol na jej hornej časti chrbta. Rihanna hviezda tetovanie je jedným z jej najvýraznejších a najznámejších tetovanie vôbec. Dizajn bol vyrytý v New Yorku svoje obľúbené tetovanie, Bang Bang. Toto tetovanie je tiež veril, aby zodpovedala trojicu hviezd tetovanie za jej priateľ Chris Brown ucha.

6. Ryby Symbol:

Tento návrh je jedným z prvých tetovanie, ktoré Rihanna mám urobiť. Toto tetovanie bolo vykonané veľmi známeho brazílskeho tetovacieho umelca, ktorého klienti potrebujú, aby mu rezervovať tri roky vopred. Našťastie pre Rihanna, bol v Tokiu v rovnakej dobe ako Rihanna bola, a tak dostala to napustené.

7. Pst:

Tetovanie hovorí:, Pst... '. Na ukazováku pravej ruky sa zdá. Toto tetovanie je jednou z jej najviac kopírovaného tetovanie medzi jej fanúšikov. Lindsay Lohan a Lily Allen už ho skopírovali z Rihanna.

8. Tribal znamenie:

Toto tetovanie sa deje okolo jej zápästia kosti na pravej strane a na zadnej strane dlane do začiatku ukazováka. Táto exotická tetovanie bolo vykonané, zatiaľ čo ona bola na Novom Zélande turné. Tento Maori-inšpirovaný geometrický vzor reprezentuje, silu a lásku. '

9. Rebel Kvet:

To tetovanie na ľavej strane krku bol vyrytý v roku 2017. Text hovorí, Rebelle Fleur ', čo znamená "rebel flower,'ve francúzštine. Toto tetovanie bolo tiež vykonané svoje obľúbené tetovanie Bang Bang.

10. Roman Číselný:

Rihanna ukazuje dátum '14.11.1986 'v rímskom číselný na ľavom ramene. Je to dátum narodenia jej najlepšia kamarátka Melissa. Melissa tiež dostal rovnaký tetovanie napustené s dátumom narodenia Rihanna.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

load...