Noviny

10 Regal Diamond tetovanie vzory

10 Regal Diamond tetovanie vzory

Neexistuje žiadna druhá myšlienka, keď povieme, že diamanty sú dievčenské najlepší priateľ. Od zásnubné prstene, aby náušnice, diamanty vždy držal prvú pozíciu na trhu šperkov a akoby toho nebolo dosť, diamantové motívy sú obľúbeným príslušenstvom na oblečenie, tašky, topánky a ďalšie príslušenstvo a právom.

Tak ako dievča, ktorá vie, o štýle a triedy by mohli mať nikdy dosť diamantov. Rovnako ako vo všetkom ostatnom o dámsku módu, diamant motívy majú svoje miesto pýchy v tetovania aj pre ženy. Tieto Prvých desať diamantové tetovanie vám presne to, prečo je potrebné diamantový tetovanie pochváliť vaše skutočné diamanty ukázať.

Top Ten Diamond Tetovanie:

1. Coral Modrá abstraktné Diamond Tattoo:

Táto abstraktné diamant tetovanie účinne zachytáva diamant v abstraktnej forme a vyčnieva za používanie koralové modrej a čiernej, ktorý má určitý rozmazaný efekt. Mihotajúce farby majú celkový pôsobivý vplyv na oko. Toto umelecké dielo nie je ľahko replikovať.

load...

2. Tribal Diamond Tattoo:

Jednoduchý a ľahko replikovať, to diamant tetovanie dizajn s šípkou tečúcou cez to je ideálny ozdobou pre vaše zbrane. Poznačte si presné tučnými čiernymi čiarami použité na vytvorenie tejto jemnej umelecké dielo.

3. Subtle Diamond Tattoo:

Tento miniatúrny diamantové tetovanie je najlepší replikované ako to je a v rovnakej pozícii. Ak hľadáte pre jemné tetovanie, ktoré je sotva viditeľný ešte pridáva na váš celkový vzhľad, potom je to dokonalý dizajn pre vás.

load...

4. Pink Diamond Tattoo:

Tento diamant tetovanie vyniká svojou prehľadnosť aj bez navrhovať. Avšak, toto je hlavne len nápad pre vás pracovať a tie by mohli mať skúsený tatér replikovať tento kus za použitia rôznych farieb a veľkostí a majú to napísané na strategickej časti tela. Napríklad môžete mať to napísané na krku alebo dolnej časti chrbta.

5. Crystal Diamond Tattoo:

Ťažko nápadné, tento kryštál diamant tetovanie má určitú ženský pôvab. Toto tetovanie je väčšinou príkladom toho, ako možno použiť kryštál tetovanie koncepty na vytvorenie diamantové tetovanie v rôznych veľkostiach a farbách a je zapísaný na rôznych častiach tela.

6. Členok Diamond Tattoo:

Ďalšie miniatúrne diamantové tetovanie, ktorý sedí pekne na svoje členky, pretože to naznačuje obrázok. Nechaj si to jednoduché, malé a odvážne a ste si istí, prilákať veľa pozornosti.

7. Reflexné Diamond Tattoo:

Tento diamant tetovanie vyniká čisté brilanciu. Efektívne využitie farieb a tieňovanie dáva Tento dizajnový tetovanie reflexné charakteristiku, ktorá je najbližšie k skutočným diamanty. Pozrite sa na živé odtiene modrej, fialovej a ružovej a urobiť si vlastný prieskum nájsť perfektné tetovanie replikovať tento kus umenia.

8. Diamond a Bow Tetovanie:

Tento ultra ženský diamant tetovanie vyniká konštrukčné ponímanie pomocou luku zvýrazniť jednoduchý diamantový vyobrazenia. Jedná sa väčšinou len príkladom toho, ako možno kombinovať diamanty s inými motívmi, alebo môžete dokonca experimentovať s rôznymi farbami a veľkostí.

9. Diamond Moth Tattoo:

Toto tetovanie má takmer diabolský kvality ideálny pre tých, ktorí oceňujú ich temnú stranu. Dokonalý príklad čistej tieňovanie a jemné linky sa používajú pri tvorbe dielo, to tetovanie kombinuje diamant a mora účinne s tmavým gotického twist. Toto tetovanie je najlepší replikované ako to je a v rovnakej pozícii. Avšak, mali by ste hľadať služby skúsený tetovanie, aby si toto právo.

10. Crown Jewel Diamond Tattoo:

Toto tetovanie účinne zachytáva diamant ako klenotom a táto skutočnosť je ťažké sa dohadovať s. Poznačte si brilantné ozdobné kvality tohto tetovanie a číre odbornosti na základe farby, tieňovanie a jemné tučným čiarami.

Áno, ktorý z týchto návrhov diamantových tetovanie je vaša najobľúbenejšia? Nezabudnite k poklesu pod vaše komentáre. Ďakujem.

Nájsť ďalšie zaujímavé tetovanie v tomto tetovanie galérie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...