Noviny

10 Pôsobivé tetovanie tetovanie Peacock

10 Pôsobivé tetovanie tetovanie Peacock

Tetovanie je veľmi krásny spôsob, ako značku vášho tela. Dobrý tetovanie môže mať za vynikajúce zdobenia tela. Tetovanie by malo byť vybrané s veľkou opatrnosťou, pretože sú trvalého charakteru. Páv má nekonečnú krásu a tak je skvelý tetovanie tému. Tu sú niektoré skvelé páv tetovanie vymedzené pre vás.

The Best Of Peacock tetovanie

1. Kmeňová páv tetovanie:

Páv by si zachoval svoj celý slávu, keď vytetované v kmeňovej design. Čierne naplnené oblasti rozmiestnenými s pokožkou by dať tetovanie umelecké a krásny vzhľad. Elegancia a milosť tohto vtáka by sa hojne odráža v tomto tetovanie.

load...

2. Chvost ventilátora:

Počas pytačiek, páv nadúva chvostom až do formácie ventilátora tak, že tvoria pozadie do jeho tela. V tomto okamihu sú všetky jeho 200 peria môže byť videný, a to prispieva k veľmi malebným výhľadom. Samičky vybrať najkrajšie muži a sú často veľmi selektívne, pokiaľ ide o ich párenia partnerov. Táto jedna z pávích vzory peria tetovanie je určite hornej medzi zoznamu!

3. Kvetinový vzor:

Pávy sú veľmi pekní vtáky. Majú majestátny a veľkolepý vzhľad o nich. Pávy, aby za vynikajúce tetovanie predmetov. To je preto, že už majú umeleckú kvalitu o nich. V kombinácii s kvetinovým vzorom, tetovanie vyzerá ešte veľkolepejšie.

load...

4. Pávie pero:

Toto tetovanie pávie perie má zložitý obrazec pozor na to, že robí to vyzerá jednoducho nádherná. To má majestátne farby ako bronz, modrá, fialová a zelená a je naozaj úžasné tetovanie nápad. Keď sa vykonáva vo farbe to tetovanie vyzerá úžasne.

5. Obrys:

Pávy priniesť šťastie a legenda hovorí, že vedú jednotlivca k bránam raja. Vták, ktorý je tak dobrý znamení treba mať tetovanie. Okrem silného symbolizace, vták je veľmi pekne a tým prispieva k pôvabnej tetovanie.

6. Čierna s farebnými prvkami:

Páv tetovanie by mohlo byť vykonané výhradne v čiernej farbe s niekoľkými dotykmi farby sem a tam. Farba by mohla byť pridaná na chvostovej peria páva. Toto tetovanie bude vyzerať skvele a čiernej bude silný kontrast s farebným nádychom.

7. Henna design:

Tetovanie by mohlo byť vykonané v dizajne hennou. Henna tetovanie sú zložité a veľmi krásne. Páv tetovanie môže byť tiež napustené pripomínať krásu henna tetovanie. Namiesto toho, aby henna, jeden mohol získať viac trvalé tetovanie.

8. V plnofarebných:

Pávy majú obrovskú škálu farieb na svojom tele. Všetky z nich by mohol byť vyvedený v plne farebný páv tetovanie. Toto tetovanie by byť jasné a žiarivé, rovnako ako páv. Živé farby sa zrodí nepopierateľný energiu.

9. Karikatúra touch:

Animovaný touch môžu byť pridané do páva, aby to zábava a iné. Tetovanie by mohlo byť smiešny pohľad so zväčšenou páv hlavy a bábiky ako výraz. Jednalo by sa o jedinečné twist na veľmi triezvy tetovanie robiť to veľmi príjemné.

10. Akvarel efekt A:

Akvarel efekty urobiť tetovanie vyzerať veľmi odlišné, ako to prináša mimo umeleckú stranu tetovanie. Páv pri napustené v akvarel by fantastické tetovanie nápad.

Áno, ktorý z týchto návrhov pávích tetovanie je vaša najobľúbenejšia? Ešte nám zanechajte komentár!

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...