Noviny

10 nápady Rainy Day outfit, ktoré sú odolné a nepremokavé

10 nápady Rainy Day outfit, ktoré sú odolné a nepremokavé

Pitter búchať na okennú tabuľu, horúci šálka kakaa, nohy schúlená na gauči, ruky natiahnuté cítiť kvapky vody na ruky. To znie ako dokonalý náladový monzúnové víkendu doma. Máte sa čoho báť - to je to, ako to cítia podobne, není'to? Potom pondelok príde a zoberie všetko, čo z rovnice okrem dažďa. A teraz si predstavte, vystúpiť na prácu alebo kdekoľvek inde, kde majú byť. Ale nie! Kontrola reality, pretože si nemôžu vždy dovoliť vziať na inokedy. Či už je to monzúnu alebo jeden z tých prekvapivých spŕch, je to vždy dobré byť pripravený.

Bol som tam a urobiť to. Vďaka pracovať a cestovať a žiť v rôznych mestách - videl som to všetko (no, skoro). Daždivé dni do temných búrkové počasie! A tak, tu som sa svojimi dvoma centov na všetko, čo potrebujete, a výstroje nápadov pre daždivé dni (y)! Pozrime sa, ako udržať vodu v šachu, a to doslova!

Daždivý deň Essentials

1. Plášť

Klasická priekopa nikdy nemôže pokaziť. Nemusíte sa dvakrát premýšľať o sebe krátke šaty alebo sukňu. Jedná sa o kus odevu, ktorý zaujíma prvé miesto na graf daždivých dní náležitosti. Vrstvu hore a vyzerať roztomilo.

load...

2. Hat

Ponurej dni môže niekedy byť sprevádzané konštantný mrholenie. Vyzerá to, že tam je búrka v plnom prúde, ale nie je to žiadna akcia. A potom, môj priateľovi, klobúky sú vaše go-to. Len práca na výpise, ktorý sa hodí dobre s klobúkmi. Obvykle dobre sedieť s džínsami, zúfalý nohavice, šaty (krátky a dlhý), etc., ak prom šaty sú vo vašej mysli. Blahoželáme! Tie sú teraz štýlové a radené!

3. Umbrella

Keď poviem, že dáždnik, to nie je veľké, nudné čierne tie naše matky nesú. Mám na mysli ďalšie efektné možností vonku. Dáždnik je nutnosťou. Ísť na jednej transparentné alebo niečo pestré.

4. Pláštenka

O niekoľko dní, dáždnik len neprerušuje to. Budete vedieť, čo to znamená, že ak žijete vo veterných oblastiach alebo miest, ktoré zažívajú plnohodnotné monzún. Rovnako ako dáždniky, pršiplášte tiež nezlepšili, a budete príjemne prekvapení, s možnosťou vonku. Módne, alebo nie, budete potrebovať jeden z nich prežiť monzúny.

load...

5. Boots

Áno, súhlasíme s tým, že topánky nie sú efektné na pohľad alebo opotrebenia, ale nie je nič horšie, ako sa točí v nohaviciach namočených v blate a daždi. Nesú dvojicu zmeniť po tom, čo ste vo vnútri, ale to sú nutnosťou.

6. Vodotesný Bag

Ďalšia vec, ktorú som pridal do tohto zoznamu, ktoré by sa mohlo zdať povrchné. Avšak, ja som skončil s vlhkými peňažných poukážok a nabíjačiek pre notebooky príliš často, pretože som nevedel. Ak nosíte svoje elektronické zariadenia ako notebook alebo tablet s vami po celú dobu, investovať do rukáva notebooku vyrobený s nylonom alebo čokoľvek iného, ​​ktorý je vodotesný. A zaistí, že vaše skutočná vak je vodotesný rovnako. Dvojvrstvová to jednoducho byť dvojnásobne istý.

10 najlepších daždivý deň Oblečenie

1. Evergreen Džínsy

Tieto džínsové bundy boli okolo a jedným z tých oblečenie stojí za každý cent budete investovať do. Oni vyzerajú roztomilo v lete a môžu vám skutočne pomôcť v tých daždivých dňoch. Vrstva tank s džínsové bundy - stačí vytiahnuť ho, keď vlhkosť kopy alebo kravatu v páse, rovnako ako za starých čias. Spárovať s dĺžkou členku džínsy a nezabudnite ďalej zložiť nahor alebo ísť s ceruzkou sukne. Sklzu na topánky ušetrí od postriekať, ako budete chodiť. Navyše, oni sú pohodlné a robia dobré vyhlásení. A nesmieme zabudnúť, môžete buď ísť na klobúku alebo cutesy, transparentné dáždnik.

2. Šaty A Classic Trench

Bohužiaľ, väčšina z nás má pôsobiť ako dospelí a krok vonku na pochôdzky alebo ukázať v práci. Ale ako by ste mali dať do úsilia, keď je vylievanie? Nosiť kolená šaty a do vášho štýlu športovej klasickej priekopa. Monzúny sú najlepšie časy používať tento priekopa, tak aby čo najviac z toho.

3. Hot Pants And Crocs

Niektorí hovoria, že sa jedná o pomerne drahé pre nie-tak-veľkom vyzerajúci dizajn. Ale je čas prednosť pohodliu pred všetkým ostatným. A to vám pomôže veľa pri dažďoch. Sú ľahko sušiť, ušetrí od postriekať z vašich vlastných nohách, a sú pohodlné chôdze. Takže, ak plánujete dovolenku alebo žijú v mestách, kde je potrebné, aby prežil štyri mesiace konštantným lejaku, investovať do krokodílmi. Idú s takmer čokoľvek, najmä džínsy, Capris, teplé nohavice, šortky a šaty.

4. Večerné šaty s členku Dĺžka Boots

Obliekanie môže byť dosť terapeutické a občas sa budete cítiť, že ponuré dni sú vlastne nie je tak zlý. Na večernej párty na daždivý deň, ísť na čierne šaty, či už sa jedná o LBD alebo nie, a spárovať ho s párom členkové topánky. Šetrí vaše nohy od získania premočený a váš štýl kvocient zostáva na mieste. Okrem toho môžete získať nejaké dokonalé obrázky v dňoch, ako sú tieto. Či tak alebo onak, obliekania je celkom win-win.

5. Kombinézu a bunda

Ste fanúšikom kombinézy? Potom, tu je dobrá správa. Je to jeden z najvýhodnejších kostýmov, pretože vám dáva pokrytie. Nosí kombinézu, hodiť na spodničke-ons alebo tenisky a vy radené - rovnako ako to. Funky a živé nepremokavú bundu oživia váš outfit. Ak máte záujem kúpiť dáždnik, investovať do jednej, ktorá prichádza v bodkami vzorov a dodáva okamžitý čaro svoj vzhľad. Hej, niečo ti rozveseliť na chmúrne dni, nie?

6. Zúfalý džínsy a sveter / pokrčiť

My všetci majú, a my všetci radi. Zložiť svoje problémových džínsy, aby bol členok dĺžka. To prispieva nielen punkiness, ale tiež chráni vás z týchto vodných kaluží. Hádzať na tanku a vrstvy to s pokrčením ramien, sveter alebo mys, v závislosti na tom, ako horúci alebo studený počasie dostane. A to je presne dôvod, prečo by ste mali zvážiť vrstvenie počas monzúnov. Šatka urobí vzhľad pop a je šikovný doplnok vás udrží v teple.

7. Monochrome Look

Monzúny v niekoľkých mestách trvať dlhšie ako dva mesiace, a to len šikovný obväz môže byť váš záchranca. Kombinovať vyzerá, a nechať príslušenstvo hovoria samé za seba. Monochromatický vzhľad v čiernej farbe, je spoľahlivý a je zriadená teraz. Takže všetko, čo potrebujete urobiť, je naraziť ju s dlhou kožou alebo módne pláštenka, šatka, úhľadne zviazaný žemľu a topánky, aby to všetko dohromady. Môžete buď zlomiť monochromatický vzhľad tým, že nosí neónové kopy alebo hrať spolu s kožené topánky.

8. Gamaše a koženej bunde

Jedným z najjednoduchších a najviac námahy vyzerá, že je. Môžete ísť o celú sezónu len s párom gamaše, pár vrcholy a koženej bunde. Otáčať ich pomocou rovnakého vzorca, a vy prakticky radené s monzúnového šatníka. Jeden pohľad si so sebou všade, kam ísť.

9. Turtle Neck A Half Jacket

Ani som pozri časť pol bundy po veľmi dlhú dobu. Potom som si uvedomil, že som bol mimo misu. Je ideálny pre daždivé dni, udržuje v teple, a navyše vyzerá úplne elegantné. Dodáva definíciu akékoľvek oblečenie náhodne vyberať. Accessorize vaše korytnačka krk tričko s neckpieces, ktoré vystupujú a nosiť je cez legíny, jeggings alebo chudá nohavice. Topánky sú vaše najlepšie stávka, pretože sa vaše nohavice suché - alebo len o nejaké topánky bude robiť.

10. Formálne sukne, košele a Nepriehľadné pančuchy

Ako som povedal, my všetci musíme ukázať do práce a občas dôležité schôdzky, bez ohľadu na to, ako pochmúrne a zašlé počasie dostane. Tam je ťažko niečo, čo môžeme robiť, je to tak? Ale môžete byť očarujúca a nosia zaujímavé oblečenie, aj keď počasie nie je nevyhnutne na vašej strane. Formálne sukne s košele zastrčená je známe, že je prima. Teraz, spárovať s nepriehľadnými pančuchami, aby vás udrží v teple, a dokončiť vzhľad s trenčkot.

Teraz, keď viete, čo sa nosí na daždivý deň, čo ešte čakáte? Choď teraz dážď! Ale udržať tieto veci na pamäti, a nikdy nebudete musieť povedať kamarátovi "Vezmem si raincheck" (doslova) na večierok. Nič nie je príjemnejšie než tie kvapky od prvej monzún, ešte lepšie, keby ste pripravení. Vzhľadom k tomu, nemusíte robiť kompromisy v móde, nech sa stane čokoľvek! Dúfam, že sa vám páčilo všetky tieto roztomilé daždivý deň oblečenie. Nezabudnite zanechať odkaz, ak máte nejaké otázky!

load...