Noviny

10 najvyššej výšky zvyšujúcich vitamínov a minerálov pre deti

10 najvyššej výšky zvyšujúcich vitamínov a minerálov pre deti

Myslíte si, že vaše dieťa nie je tak vysoký ako jeho vrstovníci? A robí, že bolesť ho a vy rovnako? Ako rodič, to je celkom normálne a samozrejmé v úmysle svoje dieťa rásť do zdravého jedinca. Ale čo keď sa veci nedejú, ako ste chcel?

Worry nie. Existujú určité vitamíny a minerálne látky, ktoré môžu hrať veľmi významnú úlohu pri pomoci v raste vášho dieťaťa. Chcete vedieť, čo sú zač? Sedieť a čítajte ďalej!

Vitamíny pre výšku rast - Top 10:

1. Vitamín A:

Vitamín A je tiež známy ako retinol, je jedným z najdôležitejších vitamínov pre výšky rastu u detí. Musíte vybrať také položky jedla pre vaše deti, ktoré obsahujú tento vitamín v dobrých množstvách. Vitamín A zvyšuje výšku deti. Vyrába vápnik vyživuje kosti a zdokonaľovať rozvoj tela. Užšom výbere potraviny, ako sú brokolica, broskyne, opevnené mlieko a ovocie.

load...

2. Vitamín D:

Mnoho z malé deti nie sú schopné rásť s normálnej výšky kvôli genetických porúch. Preto sa rodičia musia uprednostniť prípravu potravín, ktoré musia mať vitamín D a ďalšie minerály, aby pomohla deťom stať vyššia. Vitamín D je zložka, ktorá urýchľuje fyzickú výšku dieťaťa. To tiež zabraňuje krivicu a kostnej erózie. Dostupnosť fosforu a vápnika v vitamínu D pomáha deťom mať rýchly rast tela počas krátkej doby.

3. Vitamín B komplex:

Vitamín B komplex hrá viac rolí vo vývoji tela dieťaťa. Existuje jedenásť vitamíny, ktoré tvorí vitamín B komplex, ktorý pomáha v kulturistike. Z nich, vitamín B 12 alebo Kobalamín je činidlo, ktoré podporuje výšku tela bez poškodenia kosti a tkanivá. Špecialisti pre starostlivosť o dieťa predpíše dobré vitamín B komplex doplnky, ktoré pomáhajú deťom rast vyšší.

4. Vitamín C:

Vitamín C a kyselina askorbová je samozrejme nutné zvýšiť rýchly rast a zrelosť dieťaťa. Tento konkrétny telo vývoj vitamín by mali byť konzumované deťmi rýchlo gear up výšky. Citrusové ovocie, banány, avokádo a sú niektoré základné potraviny, ktoré poskytujú veľké množstvo vitamínu C vyživovať kosti, tvoriť nové kolagény a oživiť tela silu.

load...

5. Vitamín F:

Vitamín F obsahuje polynenasýtené tuky a ďalšie komponenty k rozvoju buniek, reštrukturalizáciu kosti a prevenciu telesnej slabosti. Avšak, vitamín F je tiež účinný urýchliť rastúce proces deti. Dať morské plody, aby vaše deti. Losos, makrela a ovocie, ako sú repka sú tiež užitočné pre mladých ľudí v ich raste.

6. Vitamín K:

Pre správny rast kostí, je potrebné vápnik. Niekoľko štúdií ukázalo, že vitamín K udržiava a podporuje hladký rast organizmu. Deti musia jesť výživné jedlo, ktoré má vitamín K, aby sa zabránilo erózii kosti, čím sa zvyšuje výška zrýchlenie.

Najlepšie minerály pre výšku rastu u detí:

7. Vápnik:

Vápnik je kostnej re-rast minerálna látka, ktorá je nutná v tele v dobré množstvo pre správny rast a rozvoj detí. Niekedy však deti čelia nedostatku vápnika vzhľadom k nízkym príjmom vápnika a poskytuje potraviny, ako mlieko a banán. Vrátane mliečnych výrobkov, ako sú jogurty a syry tiež pomáha pri podpore zdravia kostí a rast tela.

8. Horčík:

Horčík posilňuje svalstvo up prostredníctvom posilňovania kostí. Funguje to skvele vďaka spolupráci s fosforom a prispieva k neustálemu zvyšovaniu rastu tela.

9. Zinok:

Deti, ktoré sú nešťastní kvôli krátke výške musí rozhodnúť pre minerálne zinku. Reštartuje rast kostí. Zinok je k dispozícii v ustrice, vajcia a červené mäso. Urobiť správne stravovacie plánov vrátane zinku vo zvyšovaní rastu vášho dieťaťa.

10. Bor:

Boron je dobrý prispievateľ, ktorý vyvažuje množstvo vitamínu D v tele. Vzhľadom k tomu, vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika prostredníctvom potravín, je potrebné zahrnúť potraviny obsahujúce bór, ako sú mandle, fazuľa, brokolica, mrkva, jablká, marhule a vo svojej každodennej strave.

S týmito živín v jedálničku vášho dieťaťa, mu určite bude rásť do zdravého jedinca! Viete o všetkých ďalších živín, ktoré môžu pomôcť v raste dieťaťa? Podeľte sa s nami!

load...