Noviny

10 najpopulárnejších kozmetických kliník v meste Hyderabad

10 najpopulárnejších kozmetických kliník v meste Hyderabad

Sme všetci radi, aby vyzerali dobre, nie? A vo väčšine prípadov, a to bez ohľadu na to, ako sme sa narodili, vždy môžeme zmeniť naše vystúpenie vyzerať v našich silách. S rastúcou technológiou, tento proces je stále len ľahšie a jednoduchšie!

Vyzerá to dobre robí jeden pocit istoty, ktorá vyžaruje do rôznych sférach ich života. A teraz, ľudia sú ochotní platiť vysoké sumy zvýšiť ich vystúpenia. Ak ste príliš sa jeden z nich, potom je tento článok je práve pre vás!

Nižšie sú uvedené najlepšie kozmetické kliniky v Hyderabad, hlavného mesta Nawabs! Návšteva je raz za úplné a život mení vzhľad-človeka!

Transplantácia kliniky Vlasy:

 1. Dr Madhu Advanced Hair Transplantačné centrum:

V tejto klinike, môžete si byť istí, že vám bude dobre zaobchádzať pre otázky transplantácie vlasov, vypadávanie vlasov a prevenciu plešatosti. Toto miesto je považované za jeden z najlepších svojho druhu v hlavnom meste Hyderabad.

load...

2. Dr Ashok Hair Transplant Clinic:

Táto klinika je vyhradený pre obnovenie a presádzanie vlasy, riešenie rednutie vlasov problémov pre mužov a ženy a transplantačnej chirurgie vlasy, s použitím prvotriednych technológií. Ponúka celý rad cenovo dostupných balíčkov.

3. Krishna Institute of Medical Sciences (Kims):

Na Kims, skúsení a talentovaní lekárske tímy spolu s moderným vybavením a komfortom, ponúka najlepšiu transplantácie vlasov.

 4. Olive vlasov Transplantácia A Cosmetic Surgery Center:

Táto kozmetická klinika v Hyderabad má moderné vybavenie a niekoľko operačnými sálami. Tu si môžete vybrať z celej rady kozmetických procedúr, ako sú napríklad vlákna výťah, omladenie pleti, VASER Lipo, atď môže mať vaše vlasy obnovené, alebo môžete mať aj ľubovoľný znetvorenie, rany, uhryznutia zvierat atď odstrániť. Vykonáva tiež Rynoplastika rekonštruovať nosa.

load...

Starostlivosť o pleť kliniky:

1. Apollo Kozmetické kliniky:

To Apollo kozmetická klinika Hyderabad je súčasťou skupiny Apollo nemocnice a je veľmi populárny v meste. Má kompletne vybavené apartmány a v súlade s medzinárodnými normami. S zručností a skúseností, lekári tu majú tendenciu akékoľvek kožné problémy s veľkou starostlivosťou.

3. Blu Skin And Kozmetika Clinic:

Táto klinika odstraňuje jazvy po akné pomocou frakčnej laserovú terapiu. To má najnovšie technológie a má schválenie FDA pre bytie najlepšie v odstránenie akné jazvy.

3. Kaya Clinic Skin:

Táto klinika je veľmi populárny medzi tými, ktorí chcú vyzerať a cítiť sa dobre tak dlho, ako je to možné. Skúsení a znalý kozmetičky tu vám individuálnu pozornosť a previesť tupé a unavenú pleť do krásnej, žiarivú a bezchybnú pleť. Majú povesť rozmaznávanie kožu pomocou vysoko kvalitnú kozmetiku a transformovať svoj život a úroveň sebavedomie výrazne. Možno, že budete čoskoro zažiť svoj jedinečný talent pre omladenie pleti.

Operácie prsníkov kliniky:

1. Eternesse proti starnutiu Clinic:

To Hyderabad klinika, na rozdiel od zmenšenie prsníkov, spoločnosti pre liečenie rady ďalších častí tela, ako sú vlasy, tvár a kožu. To sa vykonáva pre mužov a ženy a zahŕňa citlivé operácie.

 2. Akruti Inštitút plastickej a estetickej chirurgie:

Príliš veľké prsia môžu byť znížené tak, že ženy nemajú pocit, že ťažobu svojich pŕs. To sa vykonáva operáciu, ktorá sa vykonáva pomocou kozmetických a plastických chirurgov. Táto operácia zahŕňa aj bradavky premiestnenie a prebudovanie prsia.

Takže, ak ste na trhu s týmito službami, môžete použiť tento zoznam ako základ a rozhodne na základe referencií a skúseností ľudí. Nezabudnite, že všetky tváre alebo telesné nedostatky možno napraviť, všetko, čo potrebuje, je vôľa vyzerať čo najlepšie.

Ste išiel do niektorej z týchto kozmetických kliník v Hyderabad predtým? Ak áno, ste boli spokojný s vaše skúsenosti? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...