Noviny

10 najlepších značiek Neem Soap Môžete skúsiť

10 najlepších značiek Neem Soap Môžete skúsiť

Neem je ihličnatý strom domáci v južnej Ázii. Liečivé a terapeutické vlastnosti neem sú používané už od 4000 pred naším letopočtom. To slúži viac účely, ako je poskytovanie úkryt pred teplom, vytvrdzovanie kožné vyrážky a prevenciu rakoviny prostaty.

Neem Mydlo je jedným z najrozšírenejších produktov pre starostlivosť o pleť v Indii. Mydlo pôsobí antibakteriálne, upratovať kožné vyrážky, akné a ekzém. Tiež upokojuje bolesti chrbta a uvoľňuje napätie a stres zo svalov. Tento článok vám pomôže poznať 10 najlepších Neem mydla značky, ktoré môžete nájsť v Indii.

Majme pohľad na 10 najlepších Neem mydla značky v Indii, ktoré môžete zvážiť použitie bez rozmýšľania.

1. Margo:

Margo je meno domácnosti v Indii. Jedná sa o dedičstvo, ktorý bol odovzdaný z generácie na generáciu. Výroba tohto mydla bola zahájená Calcutta Chemicals cesta späť v roku 1920. Do roku 1988 bolo medzi top 5 mydlo predávaných značiek v Indii.

load...

Tento úžasný mydlo je ľahký a účinne lieči akné. Unikátne antibakteriálne vlastnosti vyplývajú z čistého Neem oleja prítomného v ňom. Je tiež prichádza s pridanou Vitamín E krém, ktorý udržuje pokožku hladkú a jemnú.

Cena: R 23 na 100 gramov

2. Khadi:

Gramodaya Ashram je inštitúcia zapísaná pod Khadi a Village Industries. Ich hlavným cieľom je pomáhať ľuďom a organizáciám ekonomicky, ktoré sú registrované v rámci rôznych schém vládnej komisie. Ášrame vyrába ručne tkané textílie a khadi bylinné produkty.

load...

Khadi Neem mydlo je 100% paraben zdarma. Skúša sa niekoľkokrát, čím sa získa vyvážené chemické zloženie. Khadi Neem mydlo odstraňuje odumreté bunky z tela, ktorá vám jemnú a hladkú pokožku. Mydlo je ideálne pre citlivú a akné náchylnú pokožku rovnako.

Cena: R 75 na 120 gramov

3. Vaada:

Vaada pokrýva širokú škálu starostlivosti o pleť, starostlivosť o vlasy a výrobky pre starostlivosť o telo. Spája v sebe ajurvédskej vedy s modernou technológiou, aby vytvorila rad výrobkov pre osobnú starostlivosť. Tieto výrobky sú obohatené o výťažky z najlepších prírodných bylín na uspokojenie potrieb toth ľudí.

Vaada Neem mydlo je obohatené o citrónu a kurkumy, ktorý osviežuje myseľ a zlepšuje pleť. Mydlo čistí pokožku, takže je zdravší a lesklejšie.

Cena: R 35 na 75 gramov

4. Parker Neem:

Parker Neem je ďalší populárna značka Neem mydla v Indii. Spoločnosť tvrdí produkovať organické Neem mydla, ktoré sú ideálne pre všetky typy pleti. Mydlo ponúka liečivé vlastnosti neem v kombinácii s estetikou delikátna, ručne mydla.

Mydlo sa pripravuje z najčistejších prírodných surovín a je non-sušenie. Obsahuje neem výťažok z listov, neem olej a Neem prášok z kôry ako účinnú zložku. Mydlo je bez živočíšnych tukov a nijako použitia akýchkoľvek chemických zlúčenín alebo umelé vône.

Cena: R 40 na 100 gramov.

5. Organix-Juh:

Organix-South je popredným svetovým výrobcom certifikovaných organických neem produktov. Je umiestnený vo vidieckych centrálnej Floride a výrobky sú distribuované po celom svete. Spoločnosť sa zaviazala k podpore ekologickej a ochranné prípravky pre starostlivosť o telo.

TheraNeem obsahuje neem olej a glycerín ako jeho účinných zložiek, ktoré pomáhajú pri liečbe rôznych druhov kožných infekcií.

Cena: RS 1090 na 100 gramov.

6. Patanjali:

Patanjali je známy bylinný značka venovaný na výrobu 100% prírodné a efektívne produkty. Značka je vo vlastníctve Baba Ramdev. Patanjali jóga Peeth rastie všetky ohrozené byliny vo svojej poľnohospodárskej pôdy na výrobu najlepšej kvality výrobkov.

Patanjali Kanti Neem je šetrný k pokožke mydlo, ktorá pomáha pri odstraňovaní všetkých typov kožné alergie. Mydlo pomáha oživiť a vyživujú pokožku.

Cena: R 12 na 75 gramov.

7. Neem Guard:

Neem Guard je súčasťou Goodcare Pharma Private Limited. Bola založená s víziou zaviesť nový vek bylinné lieky. Spoločnosť má skupinu talentovaných vedcov v oblasti výskumu a vývoja, ktorý neustále snaží realizovať odvekú múdrosť Ayurveda s najnovšími technikami modernej vedy.

Neem Guard rastlinné mydlo je Ajurvédske mydlo z palmového oleja a mastné neem olej. Pomáha k vyčistili, tón a vyživujú pokožku. To tiež stimuluje produkciu kolagénu a chráni pleť pred predčasným starnutím.

Cena: R 22 na 75 gramov.

8. Hamam:

Hamam je značka mydlo vyrobené v Indii a predávaný firmou Unilever. Meno pochádza z arabského slova Hammam, ktorý sa týka zriadenia verejné kúpalisko v krajinách Stredného východu. Hamam sa začala v roku 1931 a má dlhotrvajúci dedičstvo s použitím prírodných zložiek, aby účinnú ochranu pokožky.

Hamam mydlo obsahuje Neem, Tulsi a aloe vera ako jeho účinných látok, ktoré sú účinné pri ochrane pokožky pred rôznymi kožnými problémami.

Cena: R 27 na 100 gramov.

9. Nimglo:

Nimglo je populárna značka Neem mydla vo východnej časti Indie. Spoločnosť tvrdí, že jej produkty budú účinne chráni pokožku pred krutými lúčmi slnka.

Nimglo je vyrobená z neem extraktov, Neem olej, kokosový olej a čistých rastlinných olejov. Jeho antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti udržiavať pokožku bez akýchkoľvek nečistôt. Mydlo obsahuje prírodné neem parfum, ktorý vám dáva pocit sviežosti aj hodiny po kúpaní.

Cena: R 18 na 75 gramov

10. Medimix:

Medimix je indická značka rastlinné mydlo vyrábané a predávané firmou Cholayil. To bol odmenený ako 87. Najviac dôveryhodné značky v Indii a 15. Najdôveryhodnejší značkou v kategórii osobnej starostlivosti podľa Brand Equity Survey.

Pravidelné používanie Medimix môžu účinne liečiť kožné ochorenia rád varí, telesný pach, potničky a iné kožné infekcie.

Cena: R 43 na 75 gramov

Pri nákupe Neem výrobky, pozrite sa na štítok na percento neem a ďalších prídavných zložiek. Byť istí, že je netoxický a je chemicky rýdze produkt.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Nezabudnite sa podeliť o svoje názory s nami.

load...