Noviny

10 najlepších tvárových krémov, ktoré môžete použiť počas zimy

10 najlepších tvárových krémov, ktoré môžete použiť počas zimy

Zimy mať mýto na našej koži. Najviac postihnutú časť tela je tvárou. Nápor vetra, chladu, drsných slnečné lúče a nevyváženým pH, aby koža vyzerať nudné, tmavé a suché počas zimy. Jedná sa o veľmi časté zimné kožné problémy, ktoré ženy bojujú s. Poďme preskúmať základy správneho zimného režimu starostlivosti o pleť udržať žiariace pleť v priebehu zimnej sezóny v tomto roku.

Najlepšie pleťové krémy na zimu

Tu je rad Top 10 zimné pleťové krémy, ktoré môžete preskúmať.

1. Sladkého drievka Cold Cream By VLCC:

Kúpiť VLCC sladkého drievka pleťový krém pre ₹ 92.00 @ www.amazon.in/vlcc-liquorice-cold-cream

VLCC je kozmetická značka, ktorá nie je treba predstavovať. Sladké drievko Cold Cream by VLCC je absolútna zimná spoločník pre suché a normálne pleťou krásy. Obohatený o dobrote šafranu, aloe vera, jojobový olej, olivový olej, vitamín E, výťažky z hroznových semienok a ružových lístkov, v zime krém chráni pokožku pred sucha a tuposti. Tieto prírodné oleje v ňom ponúkajú hydratáciu a Vitamín E zlepšuje pleť. Táto zimná krém kradne hornej slot v našom zozname najlepších 10 pleťové krémy pre zimy kvôli jeho pridanú SPF 20 ochranný kryt. To je studený krém cum opaľovací krém, ktorý ponúka žiara, čestnosť a slnečnú ochranu robí.

load...

Cena: Rs. 110 pre 50 ml

2. Vitamín E Cold Cream By Inatura herbára:

Vitamín E je základnou zložkou nachádzajú vo všetkých značkových a vysoko hodnotenými férovosť krémy, po celom svete. Vitamín E Cold krém podľa bylinné kozmetické obra, Inatura herbáre, je jedným z najlepších spravodlivosti a hydratačné zimných pleťové krémy. Hydratuje pokožku a pôsobí proti starnutiu. Mierne vôňa, pridá sa dobroty aloe vera gél, znižuje pigmentáciu, stareckých škvŕn, tmavé kruhy a opravy rozpukaná kože príliš. Je vhodný pre všetky typy pleti.

load...

Cena: Rs. 270 na 200 ml

3. Nočný Liečba krém santalové drevo a šafránu lesnými Essentials:

Buy Forest Essentials santalové drevo a Saffron Night Cream Liečba Pre ₹ 2,250.00 @ www.amazon.in/forest-essentials-sandalwood-and-saffron-night-treatment-cream

Sandalwood Nočné Liečba krém a Saffron lesnými Essentials je určený výhradne ako mechanizmus opravy, ktorý funguje najlepšie v noci. Santalového dreva a Saffron, naplnený výkonnými bylinky z ajurvédy, aby tento studený krém jeden z najlepších nočných krémov na zimu. Je to bez chemických zloženia, ktorá je formulovaná tak, aby hydratujú suchú a normálnu pleť. Môžete chváliť svoju letnú žiar v priebehu zimy s týmto krém na tvár vo vašej zimnej kozmetickej mačička.

Cena: Rs. 1595 na 50 g

4. Night Cream Liečba jazmínu a pačuli lesnými Essentials:

Buy Forest Essentials jazmín a pačuli Night Cream Liečba Pre ₹ 2,250.00 @ www.amazon.in/forest-essentials-jasmine-and-patchouli-night-treatment-cream

Jasmine a pačuli nočný krém by Forest Essentials pracuje zázraky pre mastnú a zmiešanú pleť. To tóny vaša pleť v zime, bez toho by to mastná. To je tiež dobrou voľbou pre akné náchylné, mastná kožou krás. Dodá vlhkosť a žiara na mastnú pleť bez lámanie to.

Cena: Rs. 1595 na 50 g

5. Hydratačný Cold Cream By Jolene:

Kúpiť Jolene Cold Cream Pre ₹ 243.00 @ www.amazon.in/jolen-cold-cream

Non-mastné formule tohto Hydratačný pleťový krém od Jolene nájde značku miesto v našom zozname top 10 krémy na tvár pre zimu. Tento krém obnovuje pokožku počas zimy. To je super ľahký a odborník na pridávanie spravodlivosti, žiara a lesk na kožu.

Cena: Rs. 75 pre 90 ml

6. Rybníka hydratačný Cold Cream:

Buy rybníka Moisturing Cold Cream Pre ₹ 82.00 @ www.amazon.in/ponds-moisturing-cold-cream

Rybník je vám pomôže poraziť teplo v lete a chladu v zime. Je úžasné zažiť hydratáciu do hĺbky a trvalé svetlo pridanou hydratačný pleťový krém rybníka je. Má nápadnú zmesi sójovej bielkoviny, slnečnicový olej a kožných lipidov, ktoré môžu hýčkať vašu pleť, aby sa mohla dosiahnuť ružový lesk počas zimy.

Cena: Rs. 60 na 50 g

7. Výživný Cold Cream By Avon Care:

Odložiť svoje starosti tmavé a matné pleti v zime s výživný pleťový krém Avon Care. Tento studený krém je all-in-one riešenie skin - A spravodlivosť krému, obranný mechanizmus vek, hydratačné a toner.

Cena: Rs. 109 na 50 g

8. Clarins Gentle Day Cream:

Kúpiť Clarins Day Care New Jemný denný krém pre ₹ 7,928.00 @ www.amazon.in/clarins-day-care-new-gentle-day-cream

Clarins je medzinárodná značka od mesta lásky,, Paris '. Tento studený krém chráni citlivú pokožku pred zimným slnkom. To tiež znižuje príznaky odlupovanie a lúpanie v dôsledku zimného sucha a mnoho ďalšieho. Transformovať svoje zimné pleť pomocou tejto mimoriadne bohaté a krémové formule.

Cena: asi Rs. 6457 na 50 g

9. Aloe Vera studenej krém by Aromamagic:

Znovuobjaviť ružovkastý odtieň na tvári s použitím tohto Aloe Vera studenej krém by Aroma kúzlo. Je to perfektná zimná krém na tvár, ktorý chráni pokožku pred sucha, drsných vetroch a slnečným žiarením.

Cena: Rs. 44 na 50 g

10. Kakaové maslo studenej krém podľa Astaberry:

Kúpiť Astaberry kakaové maslo Studený CrÃ.me Pre ₹ 75.00 @ www.amazon.in/astaberry-cocoa-butter-cold-crã-me

To Ajurvédske zimné krém na tvár, hydratuje pokožku a dodáva lesk a žiarivosť. Je to tajná zbraň zažiť hodvábnu a žiarivú pokožku počas zimy, ktoré väčšina žien by závidieť.

Cena: Rs. 60 na 100 ml

Bojíš sa, že stratí lesk a lesk, ktoré sa podarilo získať v priebehu leta, v zimnom období? Má vaše zimné tvár strašiť vám sezónu po sezóne? Ak áno, potom je čas pre vás, aby rýchlu zmenu a vyzdvihnúť perfektné pleťový krém na zimu.

Krém na tvár, ktorý je vaša all-time favorit na zimu? Podeľte sa s nami v komentároch.

load...