Noviny

10 najlepších miest, kde sa dostanete do Tatra Inked v Hyderabáde

10 najlepších miest, kde sa dostanete do Tatra Inked v Hyderabáde

Hyderabad ako iných mestách sa nachádza veľký počet tetovacích salónoch, štúdiách a cestných stánkov! Niektoré z nich nie sú príliš hygienické a predstavujú nebezpečenstvo pre vaše zdravie. Tu je zoznam 10 najlepších ateliéry tetovanie v Hyderabad, kde sa môžete dostať napustené bez obáv z následkov.

1. Anjel tetovanie a piercing:

Angel tetovacie štúdio je moderné v jeho vybavení a veľmi hygienické taky. Dizajnéri sú kvalifikovaní a môže navrhnúť akékoľvek tetovanie chcete. Je len potrebné, aby im povedať, čo emócie idete a budú atrament obraz vo vašej hlave na koži!

load...

2. Vinnus body art štúdio tetovanie:

Nachádza sa v Ram Nagar, je to ďalší vynikajúci tetovací salón, ktoré môžete navštíviť. Oni sa špecializujú na výšku tetovanie, ale rovnako ako väčšina ostatných návrhárov sú dostatočne kvalifikovaní navrhnúť akýkoľvek druh vzhľad chcete.

3. Joysen tetovanie a piercing štúdio:

Adresa tohto štúdia je popri Štátnej banky Mysore, Blízkeho Krišna Nagar Cross Road, Jubilee Hills, Hyderabad - 500033. Joysen, zakladateľ tohto štúdia je pôvodom z Kalkaty. On je jedným z mála výrobcov tetovanie v Hyderabad, ktorí majú riadne školenie v tetovanie procese!

load...

4. Hakim je Aalim tetovací salón:

Hakim je aalim má najmodernejšie tetovanie stánku! Adresa tohto salónu je Shop No. 9-10, Al cazare Plaza & Towers, Road No. 1, Banjara Hills, Hyderabad. To je miesto, kam ísť, ak chcete získať trvalé tetovanie v Hyderabad!

5. SANA je tattoo štúdio:

Adresa tohto štúdia je Plot No 41, 2. Poschodie, DV Colony, PG Road, Jubilee Hills, Hyderabad. To je jeden z najlepších štúdií, ako sa dostať na zákazku tetovanie. Tunajšie dizajnéri sú naozaj zručný pri čítaní svoju myseľ a robiť krásne tetovanie na základe vašich vysvetlenie.

6. Tetovanie podľa Vikram:

Vikram je tetovanie z Dillí pracujúci v Hyderabad. On je vynikajúci pri výrobe akýkoľvek druh tetovania, či je čierne a biele alebo farebné, na výšku alebo abstraktné. On je výborný aj pri navrhovaní akejkoľvek tetovanie pre vás taky! Pôsobí v tomto odbore na dlhú dobu, a dokonca vám pomôžu so starostlivosťou po tetovanie taky. Pre kontaktné informácie môžete navštíviť jeho internetovej stránky.

7. Sabby je tetovanie a piercing štúdio:

Zakladateľom tohto ateliéru Saurabh Pardeshi má veľmi živú predstavivosť, a preto vyniká zákazku tetovanie. Verí, že každý tetovanie, ktoré vám tiež mali niečo znamenať. Všetko, čo musíte urobiť, je vysvetliť emócie idete a on navrhne tetovanie pre vás na mieste! Takže ak vaše plánovanie na dostať svoje tetovanie na mieru, potom je človek!

8. Skye tattoo štúdio:

Adresa tohto štúdia je Plot No. 41, 2. Poschodie, DV Colony, minister Road, Secunderabad. Studio je klimatizovaný a hygienický. Tunajšie konštruktéri sú pomerne skúsený!

9. Envy tetovanie a piercing:

Toto štúdio sa nachádza v Jawahar Nagar Colony, Hyderabad. Jeho konštruktéri sú kvalifikovaní. Avšak rozhodnúť cenu, než začnete, ako sa vaše tetovanie.

10. Lloyd tetovanie a piercing:

Adresa tohto štúdia je Gautam Enclave, Sikh Village, Road No 12, Gun Rock, Hyderabad - 500.015.

Nájsť cez 8000 tetovanie nápady na tetovanie For All a vybrať si, čo hovorí o vás najlepšie.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...