Noviny

10 najlepších miest, kde sa dostane tetovanie Hotovo v Chennai

10 najlepších miest, kde sa dostane tetovanie Hotovo v Chennai

Bezpečnosť, tvorivosť a hygieny; to sú tri absolútnou základy tetovací salón musí mať. Postup zahŕňa vstrekovanie atramentu do kože s ihlami, ktoré môžu viesť k závažným infekciám, ak sa vykonáva nedbalo. Preto je výber správneho tetovacieho štúdia je nutnosťou, ak sa rozhodnete pre farbu sami natrvalo. Tu je desať také tetovanie salóny, ktoré môžu môžete goto v Chennai.

1. Talisman tetovanie:

Zákazník by mal byť schopný veriť svojim tetovanie umelca. Tetovanie umelci na druhej strane by mal byť schopný rýchlo interpretovať návrhy a pochopiť zmysel za nimi. Tetovanie je formou umenia a mali by byť považované za jeden. Umelci v Talizman tetovanie pochopí, a tým poskytnúť také skvelé výsledky.

2. Yantra tetovanie:

Programy, ako je Miami Ink a LA Ink urýchlili tetovanie kultúry po celom svete. Sekar je jeden taký tetovanie nadšenec, ktorý sa inšpiroval natoľko naučiť umeniu a otvoriť svoj vlastný obchod. Veľa ohromený kreativite zapojených opustil svoju prácu ako počítačový inžinier otvoriť Yantra tetovanie v roku 2017.

load...

3. Panther Tetovanie:

Toto tetovanie štúdio poskytuje obaja dočasné a trvalé tetovanie. Dizajn, ktorý vyzerá dobre na papieri, nemusí nutne vyzerať dobre na koži. Na Panther tetovanie človek mohol experimentovať s rôznymi vzormi, než trvale ich farbenie. Služby starostlivosť po zaistí minimalizáciu infekcie.

4. Geo tetovanie:

Umenie tetovanie potrebuje obrovskú pozornosť a vytrvalosť. Geo tetovanie zhromaždí nielen skúsených pracovníkov, ale tiež vytvoril vzdelávací program pre všetkých tých inkaholics, ktorí sa chcú naučiť tento prastarý umeleckú formu.

5. INK Tattoo Studio:

Toto štúdio je otvorená od jedenástich dopoludnia do ôsmich v noci a ponúka hygienické podmienky pre farbenie. Tento obchod bol dokončený za päť rokov a má v priebehu rokov získal dôveru mnohých zákazníkov. Oni používajú sterilizované zariadení a majú prísny zákaz opätovného použitia politiku, pokiaľ ide o holiace strojčeky a ihiel.

load...

6. Irezumi tattoo štúdio:

Či už urobíte vopred schôdzku alebo len náhodou okolo tohto miesta, Irezumi Tattoo Studio je potrebné navštíviť pre tetovanie závislé. Poskytujú vopred starostlivosť a služby následnej starostlivosti a môže atrament zákazník požadoval vzorov príliš.

7. BlackMagic Body Art Studio:

Veľmi inovatívne menovaný, je to skvelé miesto, aby si napustené. Môžu zahŕňať jazvy; to zakryť tetovanie a kozmetické tetovanie spolu so všeobecnými tetovanie.

8. Maha Tattoo Studio:

Toto štúdio pôsobí už dvadsať päť rokov a je otvorená každý deň od deviatej ráno do deviatich večer. Poskytujú úžasné zariadenie a majú mnoho vzorov, ktoré majú z čoho vyberať.

9. Životné atrament tetovanie štúdia:

Tetovanie sú forma umenia, ktoré Farby živého tela. Týmto spôsobom je neživý atramentové zisky života. Tento tetovacie štúdio je kreatívny, a to ako v jeho mene a jeho vzory.

10. Tetovanie shop:

Toto miesto sa nachádza v blízkosti Gangadeeshvarar Koil autobus stojí a zostáva otvorené od desať do ôsmich. Tieto služby sú dokonalé a je udržiavaná prísne hygienické normy.

Nájsť cez 8000 tetovanie nápady na tetovanie For All a vybrať si, čo hovorí o vás najlepšie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6

load...