Noviny

10 najlepších miest, kde môžete získať svoje Tatto Inked v Bangalore

10 najlepších miest, kde môžete získať svoje Tatto Inked v Bangalore

Tetovanie sú veľmi populárne v Bangalore. Aj keď nie sú k dispozícii niekoľko tetovanie miest - od cestných stánkov na sekcie v sofistikované centrách, mali by ste byť opatrní, kde vám vaše tetovanie napustené vyberať. Vyberte si miesto, ktoré je hygienický, a tam, kde dizajnéri sú tí robiť tetovanie - a nie len nechať svojich študentov voľné. Tu je zoznam tých najlepších tetovacích salónoch v Bangalore, ktoré vám pomôžu.

Kde získať tetovanie Bangalore

1. Brahma Tattoo Studio:

Jedná sa o prvé tetovanie štúdio, ktoré bolo otvorené v Bangalore. Má mystickú atmosféru - takú, ktorá vyhovuje jeho návrhári. Tunajšie umelci sú v pohode a talentovaný. Budú navrhovať akékoľvek tetovanie podľa vlastného popisu. Nebudete ľutovať ísť na toto miesto! Adresa je - No. 5 ° - 1 Church Street, off MG cesty, pod State Bank of India.

2. Junior Tattooz Studio:

Junior Tattooz Studio udržuje dobré hygienické limity. Ihly sú umiestnené po každom použití a atramenty používané sú vyrobené z rastlinných farbív. Návrhári sú veľmi zručný vo svojej práci a oni sa špecializujú na Tribal tetovanie, motýľ tetovanie, víla tetovanie, biomechanické tetovanie Japonské tetovanie a portrét tetovanie. Budú tiež navrhnúť niečo, čo je požiadať, aby bol. Pradeep Junior, kto otvoril toto štúdio sa zaoberá tetovanie výrobe od roku 2009. Takže si viete predstaviť, ako hybkými prsty sú!

load...

3. Večný výraz:

Večný Expression je ďalší skvelý tetovací salón v Bangalore. Tunajšie konštruktéri sa postará o všetky vaše požiadavky tetovanie! Portrétu tetovanie sú ich všeobecne špecialita, ale oni robia celý rad ďalších tetovanie taky!

4. Čierna mágia - Tattoo Studio:

Pradeep Menon, zakladateľ tohto ateliéru, je vynikajúci tetovanie. Nachádza sa v meste Frazer, toto štúdio niekedy vytvára jedinečnú prácu!

5. Gold Dotykový Tattoo Studio:

Gold dotyk tetovacie štúdio primárnej umelec Puneet je jedným z najlepších profesionálnych tetovacích výrobcov dizajnu v Bangalore. Najlepšie časť o tejto dizajnéra je spôsob, akým sa zaobchádza s jeho klientmi. On vás bude varovať pred všetkými možnými dôsledkami získanie tetovanie a tiež poviem bezpečnostné opatrenia je nutné vykonať.

load...

6. Buddha Tetovanie:

Najlepšie časť o Buddha tetovanie je, že pošle umelca k tebe - a to aj za prijateľnú cenu!

7. Kraayonz Tattoo Studio:

Toto štúdio sa nachádza v Raheja Arcade v Koramangala. Je súčasťou reťazca tetovanie salónoch, ktorý sa začal Sameer Patange. Jeden z jeho najlepších študentov, Hlboká, je hlavný designer tu. Toto štúdio udržuje špičkové hygienické normy. Zručnosť návrhárov, ktorí tu pracujú, je evidentné v návrhoch, ktoré vytvárajú.

8. Heavens Tattoo Studio:

Adresa ateliéru je 8, Castle Street, 1st Floor, Ashoknagar. Tunajšie návrhári sú veľmi skúsení a môže robiť takmer všetky konštrukcie vyzerajú realisticky.

9. Maria Tetovanie Studio:

Adresa tohto štúdia je No.17 D, HDFC ATM, Lubbay Masjid, Commercial Street. Studio je čisté a hygienické a dizajnéri sú kvalifikovaní.

10. Inkprik Tattoo Studio:

Projektant, ktorý otvoril toto štúdio má vyškolených v rámci medzinárodného tetovanie expert Lancelot Wilkie. Takže si viete predstaviť rozsah jeho zručnosti!

Ktorý z nich by ste sa rozhodnúť pre, keď sa rozhodnete, aby sa vaše tetovanie urobil? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov nižšie.

Nájsť cez 8000 tetovanie nápady na tetovanie For All a vybrať si, čo hovorí o vás najlepšie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...