Noviny

10 najlepších Mauve rúžov ​​k dispozícii

10 najlepších Mauve rúžov ​​k dispozícii

My všetci milujú nosiť odvážne a svetlé farby na pery. Či už je to červené, gaštanové alebo jasná fuchsie -Sme radi im športu pridať pôvab a smelosť našej make-up. Ale je to naozaj možné nosiť pre všetky udalosti? Určite nie! Tieto odvážne odtiene sú rozhodne nie je vhodná pre kancelárie, školy alebo akékoľvek formálne udalosť. Tak, to je miesto, kde jemné a sofistikované farby prísť na našu záchranu. Lila je celkom farieb je mäkký ružovkastú tón. To je najlepšou voľbou, ak chcete, aby zostali ďaleko od odvážnych odtieňoch a nenávisť matne hnedej.

Top 10 Mauve Rúže:

Tu sú top 10 fialové rúže k dispozícii na súčasnom trhu:

1. Mac Midi Mauve Rúž:

MAC je jedným z najobľúbenejších make-up značky. Majú nádherné odtiene rúžov ​​v rôznych povrchových úpravách a vzorcov. Rozhodne Ponúkame kvalitné prvotriedne, čo je dôvodom ich popularity po celom svete. Mac Midi Lila rúž je nádherný zahnednuté ruže tieň. Farba má mäkké hnedé tóny na neho, čo sa zdá jemnejšie a sofistikovanejšie. Rúž poskytuje glazúry povrch s slušné pokrytie v 2 až 3 oháňa. Ľahko sa vzťahuje na všetky vaše pery pigmentáciu. Rovnica má peknú krémovú textúru, takže ho môžete nosiť aj bez balzam dole, to nie je akcentovať vysušenie alebo šupinatosť na pery. Táto rúž je určite počíta ako jeden z najlepších nositeľná rúžu veľa!

load...

2. Colorbar Velvet Matte Lipstick Špeciálne Lila:

Kúpiť Colorbar Velvet Matte Lipstick Pre ₹ 300,00 @ www.amazon.in/colorbar-velvet-matte-lipstick

To je nádherný fialový podobný fialovej farby, čo je určite pre ľudí, ktorí majú radi športovú intenzívne a výrazné farby na pery. Rúž je smotanovej textúry a má výdrž na 3 až 4 hodiny. Stanovuje do pekného matnou povrchovou úpravou. Vzorec mierne zdôrazňuje vysušenie, takže si pamätať použiť balzam na pery pred aplikáciou tejto rúžu.

load...

3. Lakmat obohatiť saténové rúžu lila 138:

Lakmat obohatiť Satin rúžu sú najpopulárnejšie vreckové príjemný rúže, ktoré sú k dispozícii v indickom trhu. Odtieň 138 je zemitý ruže tón a má niektoré slabé hnedé tóny na to. Navrhnuté tak, aby vyhovovali väčšine indických tóny pleti, bude rúž okamžite zdvihnúť svoju tvár a budete vyzerať prirodzene krásna. Vzorec tejto rúžu je krémová a hydratačné. Poskytuje bohatú farebnú intenzitu a pokrýva všetky pigmentácie pier ľahko sa 2 oháňa na rúž.

4. Revlon ColorBurst Lip Color V Mauve:

Kúpiť Revlon ColorBurst Lip Color V Mauve Pre ₹ 640.00 @ www.amazon.in/revlon-colorburst-lip-color-in-mauve

Farba Revlon ColorBurst Lip v lila je veľmi pekne ružovo lila odtieň. Vzorec je hydratačný a nespôsobuje nepríjemný pocit na perách. Rúž je bohato pigmentované a dodáva lesklý povrch. Farba bude vyhovovať fér stredných a tmavých odtieňov pleti.

5. Lakmat 9 K 5 Lip Color lila sorbetom:

Kúpiť Lakmat 9 až 5 Lip Color lila sorbetom Pre ₹ 405.00 @ www.amazon.in/lakme - 9 až - 5-lip-color-lila-sorbet Lakmat 9 až 5 rúžu príde zabalené v noblesnej ruže zlatý obal. Tieň Mauve Sorbet je celkom každodenné nosenie farba pre indické pleti. Rúž je svetlo ružové so silnými hnedé tóny na neho. Zdá sa, že veľmi tmavý na trúbku, ale prevody ako mäkké tmavá lila na perách. Pigmentácie je dobré a poskytuje matný povrch. To trvá 4 hodiny ľahko. Táto farba je ideálna pre každodenné nosenie - či už je to na vysokej škole, v kancelárii alebo nákupy!

6. Maybelline Color Sensational Rúž Lila-Ulous:

Je to dobrá voľba ísť spolu s make-up vzhľad ťažkého očí. To je iný a jedinečný variant lila odtieni. Rúž má mäkké červené tóny na neho, čo je o niečo jasnejšia ako ostatné rúžov ​​v zozname. Navrhnuté pre teplé, tmavých a hlbšie tóny pleti, rúž zostane po dobu 3 až 4 hodín. Vzorec je krémová a svetlo na pery, a nerieši v jemnej linky na perách. To poskytuje dobrú farebnú plat off, čo je dobrou voľbou pre pigmentované pery. Rúž tiež prichádza s vreckom priateľskou značkou.

7. Revlon Matte Lipstick 003 Mauve It Over:

Táto farba je svetlo ružové, hnedé tóny, čo je nositeľné. Rúž poskytuje matný povrch s nepriehľadným pokrytia. Ľahko sa vzťahuje na všetky vaše pery pigmentáciu. Vzorec má mierne suchú textúru, takže je najlepšie použiť dobrou dávku balzam na pery pred aplikáciou rúžu, aby sa zabránilo vysušeniu alebo šupinatosť na pery.

8. Faces Go Chic Lipstick Express Mauve:

Buy Faces Go Chic Lipstick Express lila Pre ₹ 224.00 @ www.amazon.in/faces-go-chic-lipstick-express-mauve

Tváre Go Chic rúžu sú dobre známe pre svoju cenovkou rozpočet príjemný. Express Mauve je celkom lila odtieň s jemnými tónmi sliviek. To má mäkký, hladký a krémovú textúru. Ak máte radi na sebe slivkovej farby na pery, potom sa táto rúž bude ideálny pre vás. Je dobre pigmentované a zostane po dobu 3 až 4 hodín.

9. Elle 18 Farba Pops Lila sorbet:

Kúpiť Elle 18 Farebné Pops lila sorbet Pre ₹ 119,00 @ www.amazon.in/elle - 18 farebne praskanie-lila-sorbet

Odtieň lila sorbet je subtílny lila s nádychom ružovej tóny na neho. Vzorec nastaví do polo mrazivých povrchovou úpravou, pretože obsahuje jemné striebro trblietanie iskrí. Zostáva iba 2 hodiny, pretože má krémovú textúru a pocit zvlhčenie na pery kvôli kakaového masla zložky.

10. Colorbar Creme dotykový Rúž Classic Lila:

Kúpiť Colorbar Creme dotykový Rúž Pre ₹ 409.00 @ www.amazon.in/colorbar-creme-touch-lipstick

Classic Mauve je celkom lila odtieň so silnými modrými odleskami na neho. Rúž je jemný odtieň, ale ako to má nejaké modrých tónov do nej môže zdať slivka-ako na hlbší tóny pleti. Farba dodáva jas tváre; vytrvalosť je slušná; a trvá po dobu 4 až 5 hodín na perách.

Takže, tu to máte-10 úžasné fialové odtiene, ktoré vám pomôžu vyzerať nádherné každý deň! Vyskúšajte je dnes!

Páči sa vám fialové pery odtieňov? Ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...