Noviny

10 najlepších liečebných centier Pranic a praktických lekárov v Bombaji

10 najlepších liečebných centier Pranic a praktických lekárov v Bombaji

Hľadáte alternatívny spôsob liečenia? Myslíte si, že budete potrebovať niečo, čo môže naplniť svoj život s radosťou a mieru? Potom Pranič hojenie je voľba pre vás.

A ak ste náhodou zostať v Bombaji, máte šťastie, pretože existuje celý rad miest, môžete získať služby pranič uzdravenie! Tento post hovorí o najlepších Pranič hojenie praktiky a miesta v krásnom meste Mumbai! A ak by ste sa chceli dozvedieť viac o pranič uzdravenie v Bombaji, potom čítajte ďalej!

10 najlepších stredísk pranič uzdravenie Mumbai Ponuky:

1. MCKS Healing Hands:

To sa nachádza v západnej polovici Khar. Toto centrum je oprávnený vykonávať relácií súvisiace s pranič uzdravenie. Majú certifikáciu od rôznych organizácií spojených s jogou.

load...

Adresa: Shop No.2, Janmotri Housing Society, 4th Road, Khar West, Opp. Corporation Bank, Mumbai, Maharashtra 400052

Telefón: 022 2648 3485

2. IReach_Center:

Tunajšie odborníci sú skúsení a poskytujú školenia pre pranic liečenie. Online výukové programy sú tiež k dispozícii. Vystupujú semináre pre zvládanie stresu, rodičovstvo, self-vývoj a mnoho ďalších.

load...

Adresa: iReach Center, Preeti Sagar Society, Nehru Nagar, Kurla (E), Mumbai Kurla východ, Mumbai - 400.024

Telefón: 09892836460, 09833149778

3. Chaitanya Celostnej uzdravenie:

Tento tím odborníkov ponúka najlepšie školenia v pranic liečenie a jóga. Poskytujú trénovať na svojom pracovisku i online.

Adresa: 19, Johnson D Souza Compound, Chandivali, Mumbai-Vihar Road, Mumbai - 400072

Telefón: 09892773313, 09967355958

Pranic Healing Praktici:

4. Sonali S:

Tento liečiteľ zapracovala svoje firemnej praxi a výcvik v pranič uzdravenie. Ona sama si zakladá na tom, že mohli pomôcť dospelých a mladistvých cez jej zasadnutí. Ona tiež poskytuje osobné poradenstvo ľuďom na mnohých rôznych hľadísk.

Adresa: Chembur, Mumbai - 400.071

Phone: 08033938301

5. Pani Nita Jitendra P:

Pani Nita Jitendra P vykonáva dietetika, krištáľovo uzdravenie a rodinné lekárstvo tried. Má skúsenosti z 16 rokov v tejto oblasti. Vďaka svojej skúsenosti, ona tiež prevádzkuje triedy pre jogu, meditácie a fitness.

Adresa: MIDC, Mumbai - 400.093

Telefón: N / A

6. Satish Kaku:

Sri Satish Kau je duchovný učiteľ, výtvarník a azyl. Vedie kurzy pre ATMA, deti, starostlivosť a pranic uzdravenie. On tiež poskytuje poradenské služby pre ľudí. Satish Kaku teraz zdieľa jeho transformačné postupy a zásady s ostatnými šíriť šťastie. Všetky triedy pod jeho menom sa nachádza v meste Mumbai. Poskytujú tiež online triedy, rovnako ako posielať súkromné ​​trénermi doma.

Adresa: Prabhadevi, Mumbai - 400.025

Telefón: N / A

7. Arvind M. Bhilare:

On je profesionálny Pranič liečiteľ s triedami celej Bombaji. Vykonávajú triedy Aura čítanie, poradenstvo, Feng Shui a ďalších alternatívnych tried. Oni sú odborníci v uzdravenie všetky druhy emocionálnych, duševných a fyzických ochorení.

Adresa: Dadar West, Mumbai - 400.028

Telefón: N / A

8. Akash Suvarna:

Akash Suvarna je absolventom umenia a má päť rokov skúseností s výučbou. Ten ponúka kurzy pre pranič uzdravenie. Venuje sa tiež pedagogickej jeho študentov astrológiu a Pranič hojenie. Je odborníkom vo svojej práci a poskytuje efektívne školenia pre svojich študentov. Ten sa špecializuje na Tarot čítanie rovnako.

Adresa: Borivali West, Mumbai - 400.092

Telefón: N / A

9. Sushant Patil:

Sushant Patil sa špecializuje na umenie žiť. Má desať rokov skúseností v oblasti výučby. Jeho rastúce organizácie, mu dáva viac možností, ako využiť svoje schopnosti a vedomosti. U jeho domova, učí svojich žiakov sila jogy, Ayurveda masáže a Ashtanga jogy, ktorá pomáha v pranič uzdravenie.

Adresa: Borivali východ, Mumbai - 400.066

Telefón: N / A

10. Shilpi H:

Shilpi H. Je kvalifikovaný v Arhatic pranič uzdravenie. So svojimi ôsmich rokoch skúseností s výučbou, sa vykonáva Pranič tried liečenia. Vyučuje Jeho študenti rôzne spôsoby, ako znížiť stres a negatívne energie.

Adresa: Malad West, Mumbai - 400064

Telefón: N / A

Jedná sa o 10 najlepších stredísk Pranič Healing Bombaji ponukami. Viete o akýchkoľvek iných pokladaný Pranič liečiteľov v Bombaji? Podeľte sa s nami v poznámkach nižšie!

load...