Noviny

10 najlepších kurzov pre aerobik v meste Hyderabad

10 najlepších kurzov pre aerobik v meste Hyderabad

Máte pocit, že je potrebné na tréningu? A vy chcete robiť, že v vzrušujúce a zábavnou cestou? Potom máte aerobic k dispozícii!

Ak sa vám stalo, že milovník fitness s bydliskom v meste Hyderabad, tento príspevok je niečo, čo by nikdy ignorovať! Pretože tu máte zoznam najlepších aerobic výcvikových stredísk v Hyderabad!

Chcieť vedieť? Pokračuj v čítaní!

Aerobiku v Hyderabad - Top 10

1. Addlife:

Addlife je jedným z najlepších aerobiku v Hyderabad. Ponúka moderné vybavenie, aby rozširovať výcvik v aeróbne cvičenie. Patrí medzi ne EFX crossový trenažér, cvičenia cyklus a posilňovne. S optimálnej telesnej hmotnosti a zdobené tuku, robia tie zmestili pod vedením skúsených trénerov.

load...

Adresa: 1. Avenue, Road No. 14, Banjara Hills, Hyderabad

Telefón: 040 2354 1017

2. Talwalkars Gym:

Nachádza sa na strategickom mieste Banjara Hills, je to najlepšie miesto, naučiť aerobiku v meste. Majú certifikované trénerov a inštruktorov, ktoré vám pomôžu na každom kroku. Majú tiež prvotriedne vybavenie a zariadenie pod jednou strechou.

load...

Adresa: Accent Tower, Ground Floor, 10th Road, Opp. HSBC, Banjara Hills, Hyderabad

Telefón: 040 2335 5812

3. Bobby Fitness Fusion:

Táto fitness štúdio ponúka kompletné výcvik v aerobiku, Zumba, a všetky ostatné fitness štýly. Má trénermi s minulými expozíciu Bollywood. Poskytuje firemné kurzy, osobné tréning, skupinová školenia a semináre pre fitness nadšencov.

Adresa: SRR Nivas, DENA Bank Building, Ground Floor, Arunodaya Colony, Madhapur, Hyderabad

Telefón: 040 4964 1527

4. Relax Aerobic centrum:

Toto centrum aerobiku v Hyderabad definuje rytmické cvičenie pre zdravie. Tu získate kompletný tréning v týchto cvičeniach spolu s kvalifikovanými trénermi, aby bol účinný. To beží štyri dávky od pondelka do soboty. Ponúka tiež domáce vyučovanie a osobné triedy.

Adresa: Nallakunta, Kapustový trh Road, Hyderabad

5. Dinaz je Fitness Studio:

Bola založená v roku 1993, je popredný aerobik centrom Hyderabad. Od tej doby, to bol jeden z najúspešnejších fitness centra mesta s rastúci počet členov. Je majiteľom najmodernejšie zariadenia a prvotriednych profesionálov zdokonaľovať svoje zručnosti v aerobiku.

Adresa: 1. Poschodie, Kimtee Banjara Heights, predovšetkým dedičstvo Fresh supermarket, Road No. 12, Banjara Hills, Hyderabad

Telefón: 040 2331 4607

6. Neeraj Fun2Fit Fitness:

Spustený pána Neeraj, jedná sa o kompletnú fitness tried, ktoré ponúkajú komplexné tréning v predurčenie tela. Poskytujú jedno demo triedu každého nového účastníka. Štúdio Neeraj sa vyškolil tisíce ľudí v tomto meste od jeho začiatku v roku 1990.

Adresa: 3. Poschodie, Nad IDBI brehu naproti Bowenpally trh, Diamond Point Road, Secunderabad, Hyderabad

7. Identity fitness a krása Studio:

Jedná sa o kompletný wellness centrum v Hyderabad. Tu sa môžete dozvedieť aerobik, Zumba, tanec, a tiež kruhový tréning, čo je vedecký prístup k práci von. Jedná sa o aerobiku určené iba pre ženy z mesta.

Adresa: Druhé poschodie, Sama Towers, Opp. Sloha, Liberty X Cesta, Himayatnagar, Hyderabad

8. Slim Dotykový Fitness centrum:

S jeho vzniku v roku 2017, to je vhodnejšie miesto pre ženy naučiť aerobiku v Hyderabad. To prevádzkuje dve dávky od pondelka do soboty a jednu šaržu na nedeľu. Spolu s dobrými trénermi majú tiež moderné vybavenie pre výučbu aerobik cvičenie.

Adresa: 1. Poschodie, Behind Meena bazár, Green Park Hotel Road, Ameerpet, Hyderabad

Telefón: 040 6688 4949

9. Raj Aerobic Studio:

Začal v roku 2016, je špecializovaný ateliér v meste, kde sa môžete dozvedieť cvičenie zábavnou formou. Učí zdravotné cvičenie pomocou techník aerobiku, Zumba, a mnoho ďalších.

Adresa: Kvitnúce Dale Road, Nizampet, Hyderabad

Telefón: 040 2389 3334

10. Fitbuzz:

Je priekopníkom v oblasti fitness Hyderabad. S vysoko kvalifikovaných lektorov a sofistikované zariadenia, Fitbuzz má mnoho stredísk v rôznych častiach mesta. Na každom zo svojich centier má samostatný aerobic štúdio učiť tento vzrušujúci umenia výkonu.

Adresa: H No 3 - 4 - 1005-6, Dantapally Chambers, Barkatpura X Cesta, Hyderabad

Telefón: 040 64151395

Jedná sa o prvej desiatke aerobiku a školiace strediská v Hyderabad. Návšteva je dnes pre fit a zdravé telo!

Viete o akýchkoľvek iných aeróbnych centrách v Hyderabad? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...