Noviny

10 najlepších krémov Aloe Vera - gély na liečbu popálenin

10 najlepších krémov Aloe Vera - gély na liečbu popálenin

Masť na liečbu drobných kožných popáleniny a spálenie slnkom, a ten, ktorý poskytuje okamžitý upokojujúci úľava je potrebné mať vo všetkých lekárničky. Aloe vera nedávno získala veľkú popularitu pre svoje liečivé vlastnosti. Ale je Aloe Vera dobrá na popáleniny? Rôzne aloe vera smotane / masti / gély sú teraz k dispozícii na liečbu popálenín. Tieto masti nespôsobí žiadne vedľajšie účinky a môžu byť použité ako hydratačný alebo gélové teleso súčasne.

Moderné klinickej štúdie ukazujú, že aloe je jeden z najlepších bylín pre upokojenie pokožky a hojenie popálenín, vyrážky, omrzliny a vážne zranenia. Tiež sa používa na liečbu ekzémov, lupín, akné, kožného ochorenia, ochorenia ďasien, jedovatý dub a brečtan. Aloe sa vyskytuje bežne v mnohých krémy a pleťové vody pre zmäkčenie a hydratáciu pokožky. Aloe vera gél obsahuje viac ako 200 prírodné zlúčeniny, ktoré urýchľujú hojenie spáleniu príliš. Jedným z dôvodov, prečo aloe vera podporuje rýchle hojenie je skutočnosť, že sa zvyšuje obnovu buniek. A pretože má chladivý účinok na kožu, to upokojuje zápalnú plochu a horúce kože poskytuje okamžitú úľavu!

Tu sú 10 Best Aloe Vera gély popálenín, ktoré liečia účinne:

1. BeSure Aloe vera gél:

Tento hladký gél preniká rýchlo do kože, čím sa získa upokojujúci účinok pri aplikácii na popáleniny. To nespôsobuje žiadne podráždenie. To môže byť používaný na liečbu UV popáleniny a poleptanie taky. Funguje tiež ako slnečnou clonou a zvlhčovač. Aloe vera je protizápalový prírodou a lieči rad kožných problémov, ako sú ekzémy, psoriáza, rezy, alergie a vyrážky. Aplikácia tohto gélu na popáleniny zaistí, že nie ste odišiel s jazvami, aby sa zaoberajú jednou z popálenín hojí.

load...

Cena a Množstvo: Rs. 175 na 100 g.

2. FabIndia Aloe Vera Gel:

Ide o prirodzený zvlhčovač pleti, ktorý má opravu kožnú vlastnosti. Vhodný pre všetky typy pleti, tento gél robí divy pri aplikácii na drobné popáleniny a zranenia. Zmes vyčistenej vody a čistého prášku aloe vera, že má 36 mesiacov skladovateľnosť. Tento non-trip čistý aloe vera gél môže byť použitý ako slnečné blok a hojiť opálenú pokožku.

load...

Cena a Množstvo: Rs. 185 na 120 ml.

3. Aloe vera Skin Gel:

Tento výživný kože gél obsahuje vlastnosti aloe vera s kombinovanou účinnosť zeleného čaju a vitamínu E. Používa sa na liečbu popálenín, opálenie, vyrážky a podráždenie kože. S antioxidantu a opravy nehnuteľností, dbá na to, aby neponechávajú jazvy za sebou.

Cena a Množstvo: Rs. 90 na 125 g.

4. Brihans Green Leaf Aloe vera Skin Gel:

, Zmierňuje-Lieči-Clears- omladzuje 'je značka linka spojená s týmto gélom. Brihan zelený list aloe vera gél pokožku je non-mastný gél, ktorý okamžite upokojuje popáleniny a vyrážky. To tiež hojí pokožku tým, že podporuje rast buniek. To vymaže stopy a jazvy, a omladzuje, aby vaša pleť hladká.

Cena a Množstvo: Rs. 145 na 125 g.

5. Forever Living Aloe First:

Lekárničku nevyhnutné, Forever Living Aloe First sprej je základný krém pre akékoľvek poškodenie pokožky, ktorá potrebuje prvú pomoc. Obsahuje Bee Propolis, Allentown a 11 exkluzívne rastlinných výťažkov na poskytnutie okamžitej upokojujúci a upokojujúci účinok na spálenej koži. To zmierňuje všetky podráždenie kože. Možno ho aplikovať aj na extrémne citlivú pokožku.

Cena a Množstvo: Rs. 1020 na 500 ml.

6. Auravedic Čistý Aloe Vera Gel:

Ľahký a nemastný, tento gél umožňuje okamžitý chladiaci účinok na spálenej koži. Uvoľňuje zápal a pomáha horieť hojí rýchlejšie. To je široko používaný v Indii a obsahuje zelený čaj a granátové jablko extrakt. Je úplne prirodzené a paraben zadarmo.

Cena a Množstvo: Rs. 200 na 100 g.

7. GNC Aloe vera Skin Gel:

Jedná sa o jediný aloe vera gél pokožku, ktorý je vyrobený výhradne pre popálenie kože a slnečné spáleniny. Je známe, že upokojiť a upokojiť hebkú kožu; zníženie podráždenia a zápaly; a hydratujú popraskanú pokožku. To zjemňuje pokožku, znižuje šupinatosť, tónov a upokojuje pokožku spolu s udržiavaním rovnováhy pH pokožky.

Cena a Množstvo: Rs. 500 na 57 g.

8. Aróma Treasures Aloe Vera Gel:

Je vhodný pre všetky typy pleti, môže byť použitý ako opravárenskom krém nielen pre popáleniny, ale aj na akné, suchá koža, rezy ako britva. To môže tiež byť použitý po holení gélu. To je široko dostupný vo všetkých obchodoch a extra-trhovísk.

Cena a Množstvo: Rs. 280 na 500 g.

9. Yeturu Aloe Suraksha proti Septik Liečenie krém:

Yeturu je prvý aloe vera antiseptický krém v Indii. Tento krém je široko používaný v domácnostiach ako horenie náprave, škrty a hojenie rán, vyrážku a bodnutie hmyzom smotanou. Jeho antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti z neho robí univerzálny upokojujúci krém prvú pomoc.

Cena a Množstvo: Rs. 70 na 30 g.

10. Spafin Aloe Vera kože Gel:

Infúziu s bylinnými výťažkami, to nie je len horieť gél, ale aj nourisher kože. Jeho liečivé a terapeutické vlastnosti, aby to ideálne pre liečenie všetkých kožných problémov. Neobsahuje žiadne chemické látky a pôsobí na regeneráciu nových kožných buniek prirodzene.

Cena a Množstvo: Rs. 200 na 100 g.

Aloe vera dnes stala riešením pre všetky kožné problémy, vrátane popálenín one stop! Takže, uistite sa, že vaša lekárnička má aspoň jednu z týchto aloe bohatými mastí!

Myslíte si, používať aloe vera gél na liečbu popálenín alebo akékoľvek iné kožné problémy? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...