Noviny

10 najlepších jogových ústupov v Ontáriu

10 najlepších jogových ústupov v Ontáriu

Chcete, aby vaše telo a myseľ omladzuje? Ste často pocit, že je potrebné oživiť sami? Zapadol do jednotvárnosti každodenného života, niekedy pauzu stáva nutnosťou.

A ak budete mať šťastie žiť v Ontáriu, môžete začať svoju cestu k omladeniu hneď! Je to preto, zo špičkových jogy ustúpi nachádzajúcich sa v Ontáriu! Chcete vedieť, čo sú zač? Pokračovať v čítaní!

10 Najlepšie jogy Retreats Ontario Ponuky:

1. Shanti Retreat:

Na Shanti Retreat, pravidelný plán jogy je ponúkaný pre svojich hostí. Ich program zahŕňa popoludňajšie meditáciu, štyri triedy pre jogu, ranné prechádzky, 5 delikátna vegánskej jedlo, infračervenej saune a osviežujúci večer satsang. Majú hosťujúci inštruktorov drží špeciálnu jogy a meditácie. Jedná sa o jednu z najväčších a najlepších destinácií útočisko v Ontáriu. V ich 11 akrov pozemkov, majú tak je stanovené kabíny a hostinec vás privíta nádherne.

load...

Adresa: 89 Waldo je Lane, Box 36 Wolfe Island, Ontario K0H 2Y0

Telefón: +1 613 - 777 - 0247

2. Grail Springs Wellness Retreat:

Je to 13 + kk súkromný statok sa nachádza v Bancroft, Ontario. Jeho poloha na ľahké hnacie vzdialenosti od medzinárodného letiska v Toronte, je to perfektné miesto pre meditačné dovolenku robí. Má so zdravými okolia obohatených zelene, chodníkov a alkalických jarné privádza jazera. Ponúkajú kurzy pre základy jogy, Yin jogy, Či jogy, chillax jogy a Vinyasa toku spolu s večerným Kirtan a meditácie.

load...

Adresa: 2004 Bay Lake Road, Bancroft, Ontario, Kanada K0L 1C0

Telefón: +1 877 - 553 - 5772

3. Tanglefoot Lodge:

Táto veľkolepá a malý ústup sa nachádza na vrchole kopca v Kawarthas. Tu sa môžete dozvedieť o Hatha jogy, šamanské štúdie, ashtanga jogy a tiež začínajú mať úplne holistický prístup k životu. Ich spôsob výučby je jednoznačne líši od ostatných. Vďaka svojej polohe pozdĺž strán Stoney a Whites Lake, tento ústup je potrebné navštíviť pre relaxačné dovolenku.

Adresa: 2158, Dummer Lake Road West, Lakefield, Ontario

Telefón: +1 (1) 705 877 8564

4. Sugar Ridge Retreat Center:

Táto oblasť ústup Midland je nádherný únik z mestského života. To je lokalizované na sever Toronto. Uprostred 150 akrov javora lesy a 20 km dlhé trasy, to je ideálne miesto pre omladenie tela i duše. Tento ekologický ústup má desať kabín a sú ponúkané za $ 149 za noc. Tieto kabíny majú pohodlné postele pre odpočinok po náročnom dni tréningu. Tiež ekologické vegánske jedlo sa podáva tu pre hostí.

Adresa: 5720 Zabudne Road, Wyebridge, Ontario L0K 2E0

Telefón: +1 705 - 528 - 1793

5. Maple Ki Forest Spirit Waters Retreat:

Táto očarujúce Ontario jóga ústup ponúka poistné od každodenného stresu vo svojom pokojnom mieste. Je umiestnený v strede mesta Ottawa a Toronto. Ponúkajú rannej relácii Hatha jogy pri jazere. Potom sú tu triedy pre relaxáciu, meditáciu, dýchacie techniky a ásan, to všetko v dokonalej jogy štýl! Tento hotel sa nachádza na brehu jazera Cade, cez 33 akrov upravené plochy. Má estetické interiéry s dostatkom denného svetla, drevené podlahy a krásne európskeho štýlu krbom.

Adresa: C / o Julianna Norrie, PO Box 159, Tamworth, Ontario, K0K 3G0

Telefón: +1 613 - 379 - 2227

6. Nonpareil Natural Health Retreat:

Na tomto ústupe, ste pomohol očistiť seba s surovej zeleniny organickými štiav. Prijali holistický prístup k výučbe jogy a meditácie. Je to tiež prvý útočisko v Kanade, ktorý poskytuje detoxikáciu a ekologické pôstu vo svojich priestoroch. To zahŕňa 173 akrov pôdy obohatené o javora lesy a bohaté vybavenie. K dispozícii sú izby s oddelenými lôžkami alebo queen size posteľou. Tento ústup ponúka tried v Kripalu jogy spolu s jogy masážou a ďalších liečebných techník.

Adresa: 658 Wellmans Road RR3, Stirling, Ontario K0K 3E0

Telefón: (613) 395-6332

7. Sahayoga Prince Edward County:

Tento ústup je roztiahnutý cez 16 akrov pôdy v Big Island. Je to dve hodiny jazdy z Toronta. Proti prostredie červených cédrov, ponúka obraz ideálne miesto pre víkend jogy ustúpi. Ich programy, otvorené pre ľudí zo všetkých jogových schopnosti, sa točí okolo jest jogu. Ich dielne patrí thajská jóga masáž, čakry štúdiu, Zen dýchanie atď inštruktormi jogy na Sahayoga krupobitie z rôznych tradičných prostredí a umne kombinujú moderné jogy s etnickými jogy praktík.

Adresa: 336 Sprague Rd, Demorestville, ON K0K 1W0

Telefón: 1 613 471 - 1000

8. Stále Point Retreat Center Prince Edward County:

Táto jóga ústup sa nachádza pozdĺž brehu zátoky Quinte v Ontáriu. Ponúka ustúpiť raz, niekedy dvakrát za mesiac. Ich triedy sú umiestnené dobre vyškoleného inštruktora. Majú štyri hodiny beží cez víkendy. Tieto triedy zahŕňajú jogu, meditácie chôdza, satsang Karma joga a meditácie. Výživné jedlá sú tiež zahrnuté do svojich víkendových balíčkov, ktoré sú cenené pri cca. $ 285 / víkend.

Adresa: Obec Northport, RR 2, Picton, Ontario K0K 2T0

Telefón: (613) 476-8061

9. Riverside Glen Yoga Retreat & Healing Center:

Tento ústup centrum sa nachádza v Brantford. To má 8 akrov pôdy s Carolinian lesov. Ponúka nádherný výhľad na Grand River. Majú brána dom štúdio na túto vlastnosť. V tomto štúdiu priestor, jóga ústupy sú organizované spoločne s jogy dielne. Ponúkajú tiež Reiki a jogy masáže.

Adresa: 357 Brant County Rd. 18, Brantford, ON N3T 5L9

Telefón: 1 613 345 - 7757

10. Bliss Haven ústup:

Toto historické stretnutie má starý pozemský pôvab v jeho interiéri aj okolie. Ponúka nádherné náučné chodníky, tri rybníky a má typickú gotickú štýl architektúry. Je to ideálne miesto pre niečo tak osviežujúce ako joga a meditácie. Majú vo svojej izbe dostatok miesta pre uloženie 50 osôb naraz.

Adresa: Dunnville, Ontario

Telefón: 1 - 866 - 887 - 7023 - 289 - 331 - 4936

Jedná sa o najlepší jogy ustúpi Ontario ponúka pre vás. Ak hľadáte oddych od každodenných nepokojov, zbaliť a navštíviť niektorú z nich. Tieto ustúpi sú plné hrsť vybavením a príjemnou atmosférou sa otvoriť svoju interakciu s seba, že aj v absolútnej blízkosti s prírodou.

Viete o všetkých ďalších skvelých jogy ustúpi v Ontáriu? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...