Noviny

10 najlepších fuchsií rúk k dispozícii

10 najlepších fuchsií rúk k dispozícii

Svetlé fuchsie pery sú zlosť tento rok v lete! Mnohé osobnosti, vrátane Emma Stone, Priyanka Chopra, Aishwarya Rai, Rihanna a Julianne Moore sa zdajú byť v láske s ním! V tejto sezóne, aj vy môžete zostať v synchronizáciu s najnovší trend pomocou fuchsie farby na pery! Jedná sa o svetlý, svieža, žiarivé a sexy farba, ktorá sa okamžite zdvihnúť svoju tvár pre sassier vzhľad.

Top 10 Fuchsia Rúže:

Tu sú top 10 najlepších Fuchsie rúže, ktoré sú ľahko dostupné v Indii:

1. Mac Flat Out Fabulous:

Buy Mac Flat Out Fabulous lipstic Pre ₹ 2,150.00 @ www.amazon.in/mac-flat-out-fabulous-lipstic

MAC je jedným z najobľúbenejších make-up značky po celom svete. Ponúka nádherné odtiene rúžov ​​v rôznych povrchových úpravách a vzorcov. Kvalita ponúkaných značkou je určite hornej zárez. Mac Flat out Fabulous rúž je opísaný podľa značky ako veľmi jasný slivkovej farby, ale je to nádherné fuchsie odtieň. Farba má mäkké chladné tóny na tom, ktorá z neho robí zosvetľuje a vibrujúci. Rúž poskytuje matný povrch s nepriehľadným pokrytia. Ľahko pokrýva pigmentáciu na perách. Vzorec má mierne suchú textúru, takže je najlepšie použiť dobrou dávku balzam na pery pred aplikáciou rúžu, aby sa zabránilo vysušeniu alebo šupinatosť na pery.

load...

2. Lakmat obohatiť Satin Lip Color 149:

Kúpiť Lakmat Enrich Satin lipstic @ www.amazon.in/lakme-enrich-satin-lipstic

Lakmat obohatiť Satin rúžu sú pocket-priateľský a ľahko dostupné, čo je horúcim favoritom robiť! Odtieň 149 je horúca fuchsie ružový s niektorými slabými červenými tóny na neho. Vhodné pre indické tóny pleti, rúž sa okamžite zdvihnúť svoju tvár a budete vyzerať svieže a živé. Vzorec tejto rúžu je krémová a hydratačné. Poskytujúce bohatú farebnú intenzitu, že zakrýva celý pigmentácie pier ľahko sa 2 oháňa.

3. Maybelline Jewels Collection Rúž Fuchsia Crystal:

Kúpiť Maybelline Jewels Collection Rúž Fuchsia Crystal @ www.amazon.in/maybelline-jewels-collection-lipstick-fuchsia-crystal

load...

Dobrou voľbou pre svadby, to je jemné variácie fuchsie tieňa. Rúž má mäkké tóny slivkovej na neho, čo je nositeľné každý. Je navrhnutý tak, aby vyhovoval teplý, temný a hlbšie tóny pleti well.The rúž pobyty počas 4 až 5 hodín ľahko. Vzorec je krémová a svetlo na perách a neusadzuje do jemných liniek v lips.As Poskytuje dobrú farbu oplatí, je to dobrá voľba pre pigmentované pery. Rúž tiež prichádza s vreckom priateľskou značkou.

4. L'Oreal Color Riche rúž Intense Fuchsia:

Kúpiť L'Oreal Color Riche rúž pre ₹ 866,00 @ www.amazon.in/loreal-color-riche-lipstick

Intense Fuchsia je nádherná pravda, fuchsie odtieňa s veľmi jemným strieborným trblietavým škvrny. Tieto blyští sú jemne mletý a cítiť jemné na pery. Rúž je tučne odtieň, ale má niektoré chladné tóny na neho, čo je nosenie. Dodáva sviežosť a jas na ploche, ktorá je ideálna pre oslavy alebo svadby. Vytrvalosť je slušná, trvá po dobu 5 až 6 hodín na perách.

5. Lakmat 9 K 5 Lip Color Fuchsia piatok:

Kúpiť Lakmat 9 až 5 lipstic Pre ₹ 360.00 @ www.amazon.in/lakme - 9 až - 5-lipstic

Odtieň Fuchsia piatok od Lakmat 9 až 5 rozsahu je veľmi nositeľné a mäkké fuchsie odtieň v zozname. Rúž je jasne ružové s nádychom modrej tóny na neho. To poskytuje veľmi jemný vzhľad. S ružové tóny, obsahuje jemné striebro trblietanie častice. Pigmentácie je dobré a poskytuje matný povrch. To trvá 4 hodiny ľahko. Táto farba je ideálna pre každodenné nosenie, či už je to na vysokej škole, v kancelárii alebo nákupy!

6. YSL Volupte Shine Lipstick Fuchsia V Rage:

Tieto YSL rúžu sú najdrahšie v zozname, ale rozhodne stojí za vyskúšanie pre extrémne smotanovej a hydratačné formuly. Tieň je svetlý a intenzívny. Je to nádherná fialová-like fuchsiová farba, ktorá rozhodne nie je pre slabé srdce! Rúž je lesklý v štruktúre a zostáva na 4-4 a pol hodiny.

7. Plochy Go Chic Lipstick Flamboyant Fuchsie:

Buy Faces Go Chic Lipstick @ www.amazon.in/faces-go-chic-lipstick

Tváre Go Chic rúžu sú dobre známe pre cenovka rozpočet príjemný. Okázalý Fuchsia je celkom pravda, fuchsie odtieň bez blyští a trblietky škvrny. To má mäkký, hladký a krémovú textúru. Ak máte radi na sebe svetlé farby, potom to rúž bude prefekt pre vás. Je dobre pigmentované a zostane po dobu 3 až 4 hodín.

8. L'Oreal Paris neomylným Lipstick Fearless Fuchsia:

Nebojácny Fuchsia je nádherný fuchsie odtieňa s veľmi jemnými tónmi fialovej na neho. Rúž je svetlý odtieň, ale ako to má niektoré fialové tóny it.It je nosenie. Farba dodáva jas tváre; vytrvalosť je slušná; a trvá po dobu 5 až 6 hodín na perách.

9. Revlon ColorBurst Rúž V Fuchsia:

Kúpiť Revlon ColorBurst lipstic Pre ₹ 600,00 @ www.amazon.in/revlon-colorburst-lipstic

Farba Revlon ColorBurst Lip v fuchsie je veľmi horúci ružový odtieň. S hydratačným vzorec, rúž poskytuje príjemný pocit na perách. Rúž je bohato pigmentované a dodáva lesklý povrch. Farba je navrhnutý tak, aby vyhovovali správne stredné tóny pleti.

10. Maybelline Superstay 14 hodín Rúž Plynule Fuchsia:

Kúpiť Maybelline Superstay Lipstick Pre ₹ 489,00 @ www.amazon.in/maybelline-superstay-lipstick

Rúž je pravda, modrá na báze horúce fuchsiová farba. Stanovuje do pekného matnou povrchovou úpravou. Vyzerá to lichotivé na veľtrhu a stredné tóny pleti. Trvá dobrý 5 až 6 hodín, po ktorom to opustí jemný ružový odtieň pier.

Ak ste do módy a trendov, musíte vlastniť jeden alebo viac z týchto odtieňov! Choď, vybrať jednu dnes!

Páči sa vám fuchsie tieni? Aký je váš najobľúbenejší? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...