Noviny

10 najlepších fialových vlasov Dostupné farby

10 najlepších fialových vlasov Dostupné farby

Chcete vyzerať super-štýlové medzi svojimi rovesníkmi so športovým vlasy s fialovým pohľadom? Zaujíma vás, aké produkty by ste mali používať? Sme prepláchne toľkých kozmetické výrobky, že väčšinu času sme sa nakoniec dostať zameniť s čo použiť a čo nie.

Ale tento post hovoria o desiatich najlepších produktov, ktoré môžete použiť, aby vaše vlasy, že žiarivé purpurové žiara! A hádaj čo? Oni by sa zmestili do svojho rozpočtu príliš! Delay nič viac a uspieť so svojim čítanie! A stať sa budúci senzáciou medzi svojimi besties!

Fialovej farby na vlasy - Top 10:

1. L'Oreal Paris Farba vlasov Gloss Cream:

Loreal je jedným z najdôveryhodnejších farba vlasov značiek a výrobcov produktov po celom svete. Tento produkt je amoniak zadarmo, ľahko použiteľné a zostane po značne dlhú dobu v závislosti na starostlivosť brať po aplikácii. Táto sada pre purpurovú farbu prichádza s kondicionérom, ktorý dáva lesklý povrch na vlasy po každom použití a aplikácie.

load...

Cena na: INR 545

K dispozícii na predstihové E-portály ako je Flipkart And Jabong

2. Sparks dlhotrvajúci svetlé farby vlasov:

Dobrú vec, o Sparks fialovej farby vlasov je, že je pripravený na použitie a je pripravený pre aplikáciu na vlasy. Tým je bezproblémová. Dáva intenzívnu fialovú farbu a zostáva po dlhú dobu a nie je ľahké slabnúť.

load...

Cena na: INR 1428

K dispozícii na Amazon

3. Garnier Nutrisse Výživný Color Creme (42 Hlboký Burgundy Black Cherry):

Garnier patrí medzi najlepšie hodnotené farba vlasov značiek v krajine. Garnier vám prináša produkt, ktorý poskytuje podrobný návod, ako používať, tipy o farbe vlasov a ako robiť farba vydrží dlhšie a dať svoje peniaze to stojí.

Cena na: INR 1913

K dispozícii na Amazon

4. Jerome Russell Punky Farba vlasov Creme, Purple:

Jermone sa zdá byť jedným z najčastejšie používaných a populárne farba vlasov, pokiaľ ide o fialové odtiene. Jedná sa o rastlinnej báze farba vlasov, ktorý je semi-permanentné a ľahko dostupné na všetkých on-line webové stránky a nákupné obchode.

Cena na: INR 1788

K dispozícii Na Snapdeal

5. Schwarzkopf ESSENSITY permanentná farba na vlasy 6-99 tmavo fialová:

Schwarzkopf je menej známy výrobca vlasovej starostlivosti produkt v Indii, ale ich produkty sú absolútnou radosť používať a môže byť dôveryhodný pre svoje dobré farebné vlasy výsledky. Výrobok používajte až po dôkladnom otestovaní ale ak budete používať prvýkrát.

Cena na: INR 400

K dispozícii Na Fragua

6. Bigen Semi permanentná farba na vlasy (Intensive Violet Red):

Táto farba vlasov je dodávaný s olejom na báze a klimatizačného vzorce a prírodné zvlhčovače, ako je med a včelí vosk. Je bez amoniaku a nemá žiadny peroxid buď, čo znamená, že nie je nabitá s chemikáliami. Ľahko ovládateľné a bezpečné pre všetky typy vlasov, to je farba vlasov značka stojí za pokus.

Cena na: INR 1400

K dispozícii Na Cart2india

7. Ion Color Brilliance Brights Semi-permanentná farba vlasov Purple:

Táto značka z Talianska vám dáva fialovú farbu na vlasy značky bez amoniaku a peroxidu, a je pripravený na použitie a využitie. Je ľahko použiteľné a dáva dobré výsledky pre vaše vlasy. Ak sa chystáte používať prvýkrát, prosím otestovať.

Cena na: INR 1659

K dispozícii na Amazon

8. Vysoké trámy Intense Temporary Spray-On Farba vlasov - Headbangin Modrá:

Nejedná sa o permanentná farba na vlasy pre aplikáciu, ale ak chcete dočasnú farbu, je to vaša voľba.

Cena na: INR 1700

K dispozícii Na Cart2india

9. Špeciálne efekty SFX Farba vlasov Hair Dye Pimpin Purple:

Jedná sa o semi-permanentná farba na vlasy, ktorá je všeobecne známe, že ľahko zostať po dobu 3 až 6 týždňov len s bežnú starostlivosť o vlasy.

Cena na: INR 1965

K dispozícii na Amazon

10. N'rage Brilliant Demi Permanente Farba vlasov, fialová Plum:

To je tiež semi-permanentná farba na vlasy, ktorá bude trvať takmer 6 týždňov. Ľahko sa nanáša a používať toto žiarivé farby vám umožní pridať nejaký chuť do vlasov, keď ste v nálade!

Cena na: INR 2400

K dispozícii Na Cart2india

Ak používate niektorý z vyššie uvedených fialovej farby na vlasy výrobky prvýkrát, uistite sa, že si to vyskúšať pred aplikáciou. Testovať farbu vlasov v záhybe lakťa pre akékoľvek podráždenie pokožky alebo vyrážky. Ak sa zobrazí vyrážka vyvíja v priebehu niekoľkých hodín po aplikácii, je lepšie nepoužíva farbu vlasov.

Purple už nie je farba, ktorá sa zasmiala nad. Ak ste odvážne dosť športu túto farbu, potom ísť divoký a priviesť domov krabici!

To sú niektoré z najlepších najlepších fialovej farby na vlasy dostupné na trhu. Ktoré z vyššie uvedených produktov sa chystáte vyskúšať? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...