Noviny

10 najlepších bez parabénov Kozmetika Môžete skúsiť dnes

10 najlepších bez parabénov Kozmetika Môžete skúsiť dnes

Hľadajú paraben bez kozmetiku? Poďme vás uistiť, že vaše hľadanie je u konca! Sme vám priniesli najlepšie z najlepších produktov z minerálnych báze make-up z celého sveta. Tie zvýši vašu krásu, bez toho, aby viedlo k akýchkoľvek vedľajších účinkov! Takže by ste chceli zistiť, čo sú zač? Pokračovať v čítaní!

Poďme sa pozrieť na 10 najlepších zadarmo make-up produktov paraben:

1. Maslo London:

Skúste laky maslom Londýne raz a nebudete chcieť vrátiť späť k svojmu rovnakého starého laku na nechty. Tým sa vyživujú a chránia vaše nechty a či sú bez závad. Farby trvať dlhú dobu, a zvýrazňujú vzhľad vašich nechtov a vytvoriť že mólo vyzerať väčšina z vás je blázon!

Cena: $ 15

Kde kúpiť:�

Http://www.ulta.com/ulta/browse/productDetail.jsp?productId=xlsImpprod2420233

2. Shany Pearl rúž:

Shany Pearl rúž má nádherný a jemnú štruktúru. Táto ľahká rúž poskytuje ústa lesklý a trblietavých vzhľad. Obsahuje vitamíny, antioxidanty a minerálne oleje, ktoré hydratujú pery a chráni ich pred dehydratáciou. Made in USA, táto rúž je Paraben zadarmo a je dodávaný s vysokým pigmentovým formulácie.

load...

Cena: $ 6

Kde kúpiť:�

Http://www.amazon.com/SHANY-Pearl-Lipstick-Paraben-Naughty/dp/B00OQAYY2A/ref=sr_1_15?s=beautykeywords=paraben+free+cosmetics

3. Shany Crème Concealer Stick:

Tento produkt vám pomôže dosiahnuť, aby fyzické a pozoruhodný lesk ste vždy chceli. Je mastenec voľný a je známy pre odstránenie pod očami linky, tmavé škvrny a vrásky. Ak hľadáte pre čisté a jednoduché produkt, ktorý bude skrývať všetky nedokonalosti pleti, to je ten, ktorý musí prijať.

load...

Cena: $ 10

Kde kúpiť:�

Http://www.amazon.com/SHANY-Creme-Concealer-Stick-Paraben/dp/B00OQAV71Q/ref=sr_1_11?s=beautykeywords=paraben+free+cosmetics

4. Shany Prášok Blush:

Shany je prášok ruměnec je veľmi hodvábna, pokiaľ ide o textúru a je vaša pleť žiariť automaticky. To je ideálny pre cestovné make-up a je dodávaný s dlhotrvajúcim vzorca. Produkt bol vyrobený v USA a je do značnej miery členom PETA.

Cena: $ 8

Kde kúpiť:�

Http://www.amazon.com/SHANY-Paraben-Free-Powder-Blush/dp/B00OQAWFBC/ref=sr_1_12?s=beautykeywords=paraben+free+cosmetics

5. Vasanta Saint Basil Silk očné tiene:

Tento nádherný broskyňový tieň je niečo, čo by ste mali určite pridať do svojho make-up rutina. Vyrobené v Kanade, bolo navrhnuté tak, aby vaša pleť vyzerať krásna a žiarivá po celú dobu. Je to Paraben zadarmo a sľubuje, že plochejšie svoju tvár, ak viete, ako ju aplikovať v poriadku.

Cena: $ 10

Kde kúpiť:�

Http://www.amazon.com/Vasanti-Saint-Basils-Silky-Eyeshadow/dp/B007Y86JLA/ref=sr_1_10?s=beautykeywords=paraben+free+cosmetics

6. Shany Minerálne Dokončovacie Prášok:

Shanys minerálne dokončovacie prášok dáva svoju tvár, že bezchybné a atraktívny vzhľad. Mal by byť používaný po nanesení základu a bude okamžite, aby vaša pleť mimoriadne jemná a hladká. Hodí sa pre všetky typy pleti a absorbuje všetky prebytočný maz rovnako. Takže, ak chcete, aby lesk bez vzhľad, to je produkt, máte na výber!

Cena: $ 18

Kde kúpiť:

Http://www.amazon.com/SHANY-Mineral-Finishing-Powder-Paraben/dp/B00OQAUSGG/ref=sr_1_31?s=beautykeywords=paraben+free+cosmetics

7. Face A Primer Eye:

Tento produkt je dodávaný v dvoch bežných veľkostiach a zvyšuje atraktivitu tváre a očí. To zabráni tomu, aby tvár pred hľadá jednotvárny alebo cake a vyrovnáva make-up po celý deň. To trvá až 18 hodín, a sľubuje, že bude vaša pravá krása spoločník.

Cena: $ 39

Kde kúpiť:�

Http://www.amazon.com/Vasanti-All-Star-Face-Primer/dp/B00CYR4L8E/ref=sr_1_48?s=beautykeywords=paraben+free+cosmetics

8. Vasanta je nemastná Makeup Remover:

Hľadajú paraben bez make-up odstraňovače? Tento produkt je ideálny pre vás! To má vzorec, ktorý je olej a alkohol-free, a to je vaša pleť vyzerať zdravé a čisté. Je dostatočne jemný pre obe oči a pokožku a môžu byť pravidelne používaný. Produkt udržuje vaše tvár svieža, hladká a hydratovaná.

Cena: $ 20

Kde kúpiť:�

Http://www.amazon.com/FACE-OFF-Oil-Free-Remover-Sensitive/dp/B0081SLFWU/ref=sr_1_5?s=beautykeywords=paraben+free+cosmetics

9. Vasanta je Pink lesk na pery:

Vasanta ružové lesk na pery obsahuje dobroty vitamínu E a sľubuje, že vaše ústa, aby nádherné, trblietavý a krémovú textúru ste vždy chceli. Je Parabren a bez lepku a bol vyrobený v Kanade. Výrobok je v kvalite luxusnom a je niečo, čo by ste mali určite skúsiť!

Cena: $ 15

Kde kúpiť:

Http://www.amazon.com/Vasanti-Vitamin-Infused-Lipgloss-Non-Sticky/dp/B00CPAN5IW/ref=sr_1_12?s=beautykeywords=paraben+free+cosmetics

10. Helan Ceruzka na oči a očné tiene:

Zvýšiť krásu vašich očí pomocou nádhernej a novo začatej Helán Eyeliner a očné tiene. Zintenzívňuje svoj make-up a dáva vám, že solídne a odvážny vzhľad ste vždy chceli. Je kompatibilný s väčšinou citlivé oči taky. Daj to výstrel raz!

Cena: $ 23

Kde kúpiť:�

Http://www.amazon.com/Helan-Natural-Cosmetic-Eyeshadow-Antracite/dp/B00IS9ZJBK/ref=sr_1_18?s=beautykeywords=paraben+free+cosmetics

Prečo by ste mali používať Organic / Parabren bezplatných produktov?

Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste mali kúpiť iba organické alebo paraben voľné produkty:

  1. Najlepšie výhoda môžete odvodiť z minerálnych výrobkov na báze je, že neprídu so žiadnymi pórmi zanášaniu oleja (1).
  2. Paraben je s estrogén napodobňujúci vlastnosti, čo môže viesť k dysfunkcii v génovej aktivity (2).
  3. Organický make-up je ideálny pre citlivú pokožku, a to nevedie k akejkoľvek kožné reakcie.
  4. Podľa niekoľkých štúdií, ľudia, ktorí konzumujú potraviny, ktoré obsahujú paraben alebo používať osobné opatrovateľskej produkty založené na parabény majú vyššiu pravdepodobnosť vzniku rakoviny prsníka (3).

Páčilo sa vám čítanie príspevok? Aký je váš make-up skúsenosti podobné? Podeľte sa o svoje nápady a skúsenosti v poznámkach nižšie.

load...