Noviny

10 najlepších anti-šedých vlasových olejov

10 najlepších anti-šedých vlasových olejov

Znamená to, že šedivé vlasy prameň behá mráz po tele? Bojíte sa, že sa pozeráte staršie, než ste vlastne sú? Predčasné šedivenie vlasov je bežný problém, a čo je ešte častejšia je náš nedostatok pochopenia toho, čo olejov fungujú najlepšie pri liečbe to.

Ak hľadáte pre tých magických olejov, ktoré môžu zastaviť a dokonca liečiť šedivé vlasy, potom je to must-čítaj miesto pre vás! Pokračovať s vašou čítanie!

Oleje proti sivé vlasy - Top 10:

Oil 1. Khadi Amla Brahmi vlasov:

Tento olej na vlasy má všetky základné zložky, ktoré pomáhajú zastaviť šedivenie ďalej. Bohaté dobroty Brahmi, Amla a mandľovým olejom je olej na vlasy je ideálny pre riadenie sivé vlasy. Má tiež Vite olej, ktorý je dobré pre vlasy rovnako. To je cenený u Rs. 125 na 210 ml.

load...

2. Dhathri vlasov Herbal Oil:

Tento olej je veľmi účinný pre zastavenie šediveniu vlasov. Hlavné prírodná látka, Amla, pomáha zlepšiť farbu vlasov tým, že prírodné klimatizácia. Je úplne prirodzené a nemá žiadne vedľajšie účinky na vlasy. To môže byť použitá na dennej báze. To sa bude predávať za Rs.225 za fľašu.

Oil 3. Aswin Arnica vlasov:

Obohatený arniky a bylinné rastliny chinínovníka, tie vlasy olej pomáha, aby sa zabránilo sivé vlasy. Keď výsledky sa môžu líšiť od človeka k človeku, je olej stále účinné na zastavenie šírenia šedivých vlasov. Prirodzená zložka arniky je vhodný pre všetky vlasové štruktúry. To je cenený u R 105 na 100 ml.

load...

Olej 4. Omved Keshin vlasov:

Tento prírodný a bylinné oleje na vlasy sa hodí každý typ vlasov. Jej prírodné zložky vyživujú vlasy a aby bolo mäkké. To zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov, čím vlasy pristanú. Vlasy olej je tiež účinná pri liečbe lupín a rednutie vlasov. To je cenený u Rs. 590 na 125 ml.

5. Young Ever Bhringaraj Oil:

Ako už názov napovedá, olej pomáha, aby sa zabránilo nadmernému šediveniu vlasov v dlhodobom horizonte. Tento olej má prírodné bylinné vlastnosti, ktoré zabraňujú predčasnému šediveniu vlasov a tiež, aby vaše vlasy mäkké. Dodáva sa v plastovej fľaši, ktorý je ľahko ovládateľný. To stojí na Rs.500 na 100 ml.

Olej 6. Kesh Kráľ vlasov:

Kesh kráľ vlasy olej je najlepší Ajurvédske olejové pre šedivé vlasy. Tento produkt je ideálny pre spomalenie šedivenie vlasov! Pravidelné používanie tohto oleja na skalp bude predchádzať šediveniu a lupín. Ajurvédske vlastnosti oleja na vlasy, aby vaše vlasy jemné a naozaj zvládnuteľné. To tiež zabraňuje padaniu vlasov. To je cenený u Rs. 260 na 200 ml.

Olej 7. Jiva Amla vlasov:

Obohatený o prírodnom Amla, tento olej na vlasy je ideálny pre zastavenie vlasy od šedivenie. Pri pravidelnom používaní, môžete získať požadované výsledky. Amla pomáha prirodzene stavu a vyživuje korienky vlasov, a tým bráni riziko predčasného šediveniu vlasov. To je cenený u Rs. 85 na 60 ml.

8. Pitambari Oil Hair:

Vlasový olej je obohatený o prírodných bylín a rôznych Ajurvédske vlastnosti. Denná masáž s olejom pomáha podporovať dobré vlasy zdravie. Vlasy olej je efektívne, aby sa zabránilo predčasnému šediveniu vlasov, čím poskytujú dobrú skalp výživu. To stojí na Rs.105.

9. Himalaya Oil Hair:

Himalaya vlasy olej je účinný pre jeho prírodný liek na pokožku hlavy a vlasov. Vlasy olej obsahuje dobroty prírodných kvetinových extraktov, ktoré pomáhajú udržať farbu vlasov. To je tiež účinná v prevencii predčasnému šediveniu vlasov. Vlasy olej je účinný pre všetky typy vlasov. To stojí na R 100 na 200 ml.

Oil Nourish Oil 10. L'Oreal Six vlasov:

Vlasy olej je bohatý na šiestich esenciálnych olejov vrátane mandľového a jojobového oleja. Zabraňuje šediveniu vlasov a umožňuje vlasy mäkké. Je účinný aj pri liečbe nadmernej problémy lupinám a rednutie vlasov. To stojí na Rs.199.

Začať používať niektorú z týchto proti sivé vlasy olejov dnes pre mladšie zajtrajšok! Poznáte nejaký iný účinný olej na vlasy pre šedivé vlasy? Podeľte sa s nami tým, že komentuje v poli nižšie!

load...