Noviny

10 jednoduchých tipov na zvýšenie koncentrácie

10 jednoduchých tipov na zvýšenie koncentrácie

Nedostatok koncentrácie je bežná sťažnosť v týchto dňoch. Ak chcete vyniknúť v štúdiách, ale nemôže sa sústrediť, termín sa rysuje veľký v práci, ale vaša myseľ zatúla - tieto problémy sú normálne, ale môže vytvoriť mnoho problémov. Tak tu sú 10 jednoduchých spôsobov, ako zvýšiť koncentráciu a lepší výkon.

1. Získať správne spánku:

Nevadí, rovnako ako všetky ostatné inštitúcie, potrebuje odpočinok a riadne spánok. Musíte sa sústrediť najviac, keď máte niečo dôležité dosiahnuť a zbavenie sa spánku v tej chvíli by nebolo prínosné v žiadnom prípade. Získať správne spánku a že bude vaša myseľ pracovať s väčšou koncentráciou.

2. Pravidelne cvičte:

Cvičenie a iné fyzické aktivity podporuje tok kyslíka do mozgu. To na druhej strane umožňuje efektívnejšie mozgové prácu a zvyšuje vašu koncentráciu.

load...

3. Práca kedy je aktívnejší mozog:

Hovorí sa, že devätnásť hodín na 9P.M. Je doba, kedy je najviac aktívny mozog. Štúdia alebo veci, ktoré vyžadujú pozornosť a sústredenie sa najlepšie vykonáva v tomto okamihu. Namiesto toho, vyžíva v televízii alebo iné veci, by mala byť táto doba využité súvisiace mysli prácu.

4. Jednoduchá cvičenie:

Jednoduchá cvičenie, ktoré sa oddávajú svoje zmysly na maximum by malo byť vykonané s cieľom zlepšiť svoju koncentráciu. Napríklad sa snaží počuť zvuky malých vecí okolo seba, aj keď sedíte v nečinnosti, skúste spočítať po schodoch, ktoré používate v jeden deň a podobné veci. To prispeje k zvýšeniu zapojenia mozgu v každej činnosti, ktorú robia, a tým zvýši vašu koncentráciu tiež.

5. Vlak váš mozog:

Rovnako ako cvičíme naše domácich miláčikov, náš mozog môže byť vyškolení tiež. Musíte oznámiť svoju myseľ zakaždým, aké sú vaše súčasná práca pre vás znamená a že je potrebné ho doplniť aj na čas. Povedzte svoj názor k čomu veci, ktoré by sa dostať, ak sa sústredíte na to, čo robíte, a to dopadnúť dobre. Týmto spôsobom môžete trénovať svoju myseľ a improvizovať vaše sústredenie.

load...

6. Jedzte dobré:

Jesť potraviny, ktoré sú ľahké a výživné. Vaše jedlo by malo byť také, aby vám energiu a je dobrým palivom pre vaše telo, ale nemali by byť ťažké. Snažte sa jesť ťažké jedlá dňoch budete potrebovať správne spojenie s prácou a štúdií, ako ťažké jedlo len aby sa vám viac letargický a ospalá. Aj keď sa odporúča jesť raňajkách, plná nemusí nutne znamenať ťažké.

7. Prestávky:

Ak predpokladáte, že váš mozog pracovať 24 hodín denne, 7 alebo nepretržite po časovom úseku, potom sa vaše expectationsare zlom na prvom mieste. Vezmite malé prestávky medzi prácou. Prechádzka na čerstvom vzduchu alebo počúvať piesne, trvať výkonové zdriemnutie alebo čo vám vyhovuje lepšie.

8. Vyhnite sa absorbovať stresu:

Stres je to, že veľké monštrum, ktoré ničia všetko a vedie k tvorbe hrdze vo vašom mozgu. Keď ste v strese, môžete sa sústrediť na to najlepšie z vášho potenciálu. Zabudnite na napätie a robiť všetky možné veci, aby sa zabránilo stres, keď je potrebné sa sústrediť na niečo.

9. Ešte jeden úlohu v jednom stupni:

Pri otvorení nepreberné množstvo úloh spoločne, vaša koncentrácia určite dostať brániť a nebude môcť dokončiť niektorý z nich na čas. Urobiť jeden úlohu v čase, a povedať svoj názor, že nebudete skočiť na ďalšie veci až do okamihu ste neskončil s tým, čo robíte prvýkrát. Multi-tasking, nie je naozaj zdravé.

10. Jogy a meditácie:

Konečne, jóga a meditácie je vek stará metóda praktizovaný v Indy (a teraz po celom svete) zvýšiť koncentráciu a silu mysle. Dychové cvičenia a joga praktizuje v tichom a čistom prostredí, zvyšuje vašu koncentračné schopnosti potrubia. Keď sa váš mozog je v pokoji, môže pracovať a podávať lepšie výkony, a to je to, čo meditácia vám pomôže dosiahnuť. Jóga nie je niečo cvičil tu a tam, ale niečo, čo je potrebné pravidelne cvičil.

Psychológovia hovoria, že nedostatok sústredenia je niečo, čo je veľmi časté v týchto dňoch. Možno, že tieto tipy vám pomôžu sa pripojiť k davu?

load...