Noviny

10 jednoduchých spôsobov, ako utiahnuť pokožku krku

10 jednoduchých spôsobov, ako utiahnuť pokožku krku

Myslíte si, že vaše voľnej krčnej kože vás trápi? Bojíš sa starnutia príliš skoro a robí, že samotná myšlienka vytvoriť idete trápne medzi svojimi rovesníkmi? Loose krk kože je niečo, čo všetci stretnutie, ale potom nie je spôsob, ako sa zbaviť voľnej kože krku, bez toho aby museli vysoliť veľa peňazí za drahé liečby?

No, tam je! A nie jeden, ale desať unikátnych spôsobov uťahovanie krku kožu a zvrátiť vaše biologické hodiny! Chcete vedieť, čo sú zač? Potom si musíte prečítať tento príspevok!

Ako Utiahnite kože krku - 10 jednoduchých tipov:

1. Hot Masáže:

Hot masáž voľných krk kože opravy vrásky a sucha. To doplní voľnej kože znovu a robí ju hydratovanú, pružná a mäkká. Hot masáž je sprevádzaná s výhodami, ako je spustená tvorbe kolagénu. Tým sa zvyšuje obnovu a opravu buniek. Ako výsledok, koža na krku sa stáva užšie ako predtým.

load...

2. Cvičenie:

Naťahovacie cvičenia ponúka viditeľnú zmenu na vratké kože krku v kombinácii s pracovnými cvičenia. Jedná sa neustále napínanie a uvoľňovanie spodnej tvárovej tkaniva a svalov. Vďaka tomu, že svaly a bunky okolo krku aktívny. V dôsledku toho je tvorba kolagénu sa spúšťa okolo celého oblasti krku. Konečné výsledky sú tesnejšie krku kože s menším známok starnutia ako vrásky a ovisnuté.

3. Správa Hmotnosť:

Vedenie hmotnosť je preventívny liek. Dôvodom je, že prírastok hmotnosti tiahne na koži. Ak je to nasleduje chudnutie, zanecháva voľnej kože. Z tohto dôvodu konanie optimálnu hmotnosť je istý výstrel vyhrať proti uvoľneniu pleti, ktorá sa stane vzhľadom k rýchlemu priberanie na váhe a chudnutie.

4. Uhorka pasta

Uhorka sáčky výhodami sú hlboko zvlhčujúci a hydratačný prostriedok. Ponúka hlboké klimatizácia s opotrebovanými a uvoľnené krku buniek. Táto revitalizuje krčných bunky ubudlo a z nich robí plnšie a znova bacuľatá. Preto je pokožka automaticky vyhľadá pevnejšie. Zistite, ako sa robí to úžasné kože sprísnenie masku na krk nižšie.

load...

Ako spraviť:

 1. Nastrúhajte uhorku a umiestniť ju do misy.
 2. Pridajte tvaroh, smotana a mandľový olej na neho.
 3. Dobre premiešajte, aby sa jemné pasty.
 4. Naneste na postihnuté oblasti krku a nechajte zaschnúť po dobu 30 minút.
 5. Clean s ružovou vodou a bavlny.
 6. Hydratujú s dobrou krémovou / krém.
 7. Tento postup opakujte každý deň pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

 [Čítajte: domáce Skin uťahovanie Masky]

5. Fullers Earth balenia:

Fullerová zemina je úžasné anti-aging maska ​​na tvár. Viete, že sa trochu žonglovanie medzi zložkami môže premeniť ju na krk spevnenie pokožky maska ​​rovnako? Zistite si, ako!

Ako spraviť:

 1. Vezmite 2 lyžice valcha krajine v miske.
 2. Miešať hustú smotanu a ružovú vodu s ním. Poraziť dobre.
 3. Pridajte vaječný bielok a citrónovú šťavu do pasty a poraziť dobre.
 4. Pridajte kaší banánovej vlákniny k paste a dobre premiešajte.
 5. Chladom po dobu 30 minút.
 6. Naneste po celom krku a nechajte zaschnúť po dobu 1 hodiny.
 7. Po uschnutí DAB trochu ružovej vody na neho a masáže po dobu 15 minút.
 8. Umyte vlažnou vodou.
 9. Prikryjeme ihneď hydratačný.
 10. Tento postup opakujte každý deň s cieľom získať rýchle výsledky.

Tento úžasný spevnenie pokožky maska ​​robí divy pre voľnej kože na krku. Ponúka bezkonkurenčnú hydratáciu a klimatizáciou. To robí pokožku hebkú a vláčnu zvnútra. Fullerová zemina, vaječný bielok a citrónovou šťavou stimulujú tvorbu kolagénu a bráni hromadeniu voľných radikálov. To zvyšuje pružnosť krčných svalov a buniek. Z tohto dôvodu, koža sa stáva viditeľne pevnejšia, jemnejšia, mladšia a žiarivejšie ako kedykoľvek predtým.

6. Masážny mandľový olej:

Iné ako horúcu masáž mandľový olej masáž môže tiež zlepšiť pevnosť pleti. Mandľový olej je bohatým zdrojom vitamínu E, ktorý je obdarený vlastnosťami proti starnutiu. Táto oprava predčasné starnutie a ponúka pružnosť poklesnuté krku bunky a tkanivá. Vitamín E tiež zvyšuje krvný obeh v oblasti krku. Toto spúšťa proces tvorby kolagénu a bráni jeho zničenie. Výsledky sú viditeľné zmeny v inak voľnej kože krku, ktorá sa stáva užšie s konštantným použitie mandľového oleja.

7. Skin Sprísnenie kozmetické krémy:

Vrásky lift pleťové krémy sú vysoko odporúčané pre ľudí vykazuje prvé známky starnutia pleti. Vráskam výťah formuly sú silné dávky revitalizáciu pleti a spevnenie vitamínov a minerálov. Dostanú namočené v koži a urobiť bunky pevnejšie, pevnejšia a aktívne. To je určite účinný spôsob uťahovania voľnej krčnej kože do istej miery.

8. Pite minerálne vody:

Pitná voda je účinným liekom na väčšinu kožných problémov jeden čelia v živote. Avšak to, čo sme zabudli spomenúť, je konzumovať minerálne vody, aby získali tieto kože výhody a urobiť je posledný celý život. Minerálna voda môže obnoviť chemickú rovnováhu v tele. Niekedy sa hormonálna a chemická nerovnováha vedie k predčasnému starnutiu. To má za následok vrásky a ovisnuté kože na krku. Z tohto dôvodu konzumovať minerálnej vody vo veľkých množstvách s cieľom udržať váš krk mladá, pekná a žiarivý.

9. Banana Peel Neck Mask:

Banánovej šupke je revolučný proti starnutiu liek pre voľnej kože na krku. Je to úžasné zvýšenie čerstvých antioxidanty a luteín, a tým môžu byť bunky pružný, aktívny a silnejší.

Ako spraviť?

 1. Potom sa banánovej šupke a lopatka jeho vnútornú bielu časť.
 2. Premiešame s tvarohom a citrónom, aby sa jemné pasty.
 3. Pridajte glycerín a detský olej na neho a dobre premiešajte.
 4. Pridá sa niekoľko kvapiek mlieka do zmesi a poraziť, aby sa jemné pasty.
 5. Naneste na krk a nechajte zaschnúť po dobu jednej hodiny.
 6. Keď sa dostane suché DAB vodu do krku a masáž s jemné ruky.
 7. Opláchnuť vodou po 15 minútach.
 8. Opakovať každý deň získať čo najlepších výsledkov.

10. Vyvážená strava:

Všetky kožné problémy skončí s vyváženou stravou, a tak sa tento problém. Začleniť čerstvé ovocie, zelená listová zelenina a šaláty vo svojej každodennej strave. To by mohlo byť pomalý liek, ale je istý výstrel liek proti problému ovisnuté kože krku.

Jedná sa o desať revolučný transformáciu kožné spôsoby, ktoré eliminujú požiadavku drahé lasera a kozmetických operácií pre uťahovanie voľnej kože na krku. Už ste niekedy skúšali tieto úžasne lacná spôsoby uťahovanie voľnej kože na krku? Aké je vaše obľúbené domáce liek? Súhlasíte s účinnosti týchto nápravných opatrení, ako sprísniť kože na krku? Do podeliť o svoje názory s nami v komentároch!

load...