Noviny

10 Ikonické vzory tetovania Marilyn Monroe

10 Ikonické vzory tetovania Marilyn Monroe

Marilyn Monroe je jedným z najobľúbenejších sexuálnych symbolov storočia. Ona bude vždy mať na pamäti, ako jedna z najviac sexy žien v histórii. Tetovanie umelci napustené ju na fanúšikov a nasledovníkov. Zachytávajú Marilyn Monroe ako moderné deň dievčaťom, zvodné a sexi dáma s krásnym úsmevom. Tento článok poskytuje mimo top 10 Marilyn Monroe tetovanie.

Marilyn Monroe Tattoo vzory:

Tu je Top 10 Marilyn Monroe Tetovanie:

1. Nožný tetovanie sa stali populárne v poslednej dobe.

To je nádherný tetovanie Marilyn, ktorý vyzerá očarujúce. Jej krásne oči, obočie a pery sú pripravení nastaviť svet v plameňoch. To je malý, jemný a jednoduchý, ale veľmi atraktívne. Tento krásny tetovanie je vytvorená pomocou bohatý odtieň čiernej. Kultový krásy škvrna na tvári dodáva čaro tohto tetovanie. Môžete si to tetovanie inked na vašom tele od najbližšieho tetovacieho salónu.

load...

2. Tento modernizovaný tetovanie Marilyn s ňou prúdiacej šatách a póze je super lákavá. Tie oči, klasické bacuľaté pery, krása škvrna na tvári zužitkovať svoje prírodné bohatstvo. Tento atraktívny Marilyn Monroe tetovanie je samozrejme inšpirovaný nádherné diva. Získať tento atraktívny tetovanie replikované na koži skúseného tetovanie zarobiť komplimenty od svojich priateľov a kolegov.

3. Toto tetovanie Marilyn sa vykonáva v temnej farby zobrazujúci umelecké diva, že ona je. To je vytvorený pomocou odvážny odtieň čiernej chytiť pozornosť a komplimenty. Tieňovanie pridáva lesk tetovanie.

load...

4. Toto tetovanie líči Marilyn predvádza jej divokejšie stranu. Zaťaté zuby a prsty pridať prvok záujmu tetovanie. Toto tetovanie vystupuje ako používa farby červená a čierna. Vzory Rose sa používajú na ozdobiť tento kus umenia.

5. Perla neckpiece medzi zubami a pery robí tento tetovanie vyzerať koketná. Tento veľký umelecký reprezentácie Marilyn Monroe môže vám veľa komplimenty od priateľov a kolegov.

6. Moderné umenie verzia tetovanie ukazuje jej hojdacia jej klasický štýl. Hv čierny atrament sa používa pre detaily. To líči pôvab, ruže, a napriek tomu smútok Marilyn Monroe. Toto tetovanie zaisťuje maximálny dopad na milovníkov Marilyn Monroe. Získať tento tetovať dobrým umelcom, ak ste naozajstný fanúšik tejto diva.

7. Táto Marilyn Monroe tetovanie je klasický názor na jej očarujúce vzhľad. Získať tento tetovanie replikované na chrbte a chváliť sa to s hlbokým výstrihom šaty. Úsmev Marilyn Monroe a účes rozhodne sú kladné body tohto tetovanie.

8. Tie klasické oči a pery, aby sa značka tu. K vrcholom s červeným a čiernym pohľadom úžasné dohromady. Červený atrament na zvodné pery a jej šaty robí to vyzerať zvodne a sexi.

9. Toto tetovanie Marilyn sebe krásne splývavé šaty je pútavý. Vlasy a pery sú zvýraznené blond a červeným atramentom, resp.

10. To je jeden z najlepších Marilyn Monroe tetovanie. Má správa napustené na to hovorí: "Keby som dodržala všetky pravidlá. Nikdy by som nikam ". To je môj osobný favorit, pretože upozorňuje jej klasický vzhľad a večnú krásu.

Dúfam, že sa vám tento článok zaujímavý. Prosím, podeľte sa o svoje pripomienky, pokiaľ existujú.

Myslíte si, zbožňujú Marilyn? Získať svoj idol napustené inšpirovať vás na celý život. Získať, tetovanie pre všetkých 'nájsť viac nápadov a opraviť na to, čo funguje pre vás najlepšie.

load...