Noviny

10 Fascinujúce tetovanie tetovanie Mermaid

10 Fascinujúce tetovanie tetovanie Mermaid

Tetovanie je jedinečný spôsob, ako oceniť umenie. Vyjadrujú lásku k umeniu celého tela. Tetovanie niesol veľmi osobný význam pre jednotlivca je inked ďalej. Je však nie je povinné pre tetovanie držať nejaký špecifický zmysel. Jednotlivec môže dostať tetovanie jednoducho preto, že on alebo ona má rada konkrétny dizajn. Rovnaké stojany pre bábiky inšpirovaný tetovanie pre ženy. Tu je desať takých panna tetovanie nápady.

Mermaid Tattoo vzory pre ženy

1. Karikatúra morská víla tetovanie:

Ak chcete pridať animovaný krútenie morská panna, karikatúra morská panna tetovanie by bolo roztomilé voľbou. Tento jeden z návrhov morská víla tetovanie môže byť napustené v čiernej a bielej, alebo dokonca s nádychom farby, aby to umelecký nádych.

load...

2. Mermaid na skalách tetovanie:

Morské panny boli pôvodne v porovnaní s, sirény ', čo je termín používaný na opis úchvatne krásne bytosti s melodickými hlasy, ktoré používajú, aby nalákali námorníkov k ich osudu. Boli obávali a považovaný za nebezpečný a bezohľadný. Morská panna sediaci na skale uprostred oceánu držiace kostru by bolo veľmi apt reprezentácie sirén a legiend, ktoré zahrnuté.

3. Morská skelet tetovanie:

Kostru morskej panny vytetovanú na chrbte či na boku svojho tela bude vyzerať ako jedinečný a fantastický.

4. Tribal tetovanie morská panna:

Kmeňové tetovanie napustené v čiernej farbe bude vyzerať skvele, najmä pokiaľ ide o morskú pannu. Tetovanie by mohlo byť napustené na stehnách, dolnej časti chrbta a paží.

load...

5. Pannu medzi kŕdeľ rýb tetovanie:

Morská panna je tvor mora. Žije medzi morskej flóry a fauny. To je dôvod, prečo kŕdeľ rýb okolité morskú pannu by vhodnou morská panna tetovanie. Ryba môže byť ľubovoľné farby; červené ryby by symbolizovať divokosť, zatiaľ čo modré alebo zelené by symbolizovať živosť a energiu.

6. Ariel tetovanie:

Ariel je morská panna od 1989 filmu, Malá morská víla '. Film bol založený na rozprávky rovnomennej dánskeho autora Hansa Christiana Andersena. Vzhľadom na úspech filmu Tento živý animovaný panna s červenými vlasmi a zelené more chvosta je dnes všeobecne známe, Disney postavou.

7. Čiernobiely pannu tetovanie:

Tetovanie napustené v čiernej a bielej, bude umelecký pritom jednoduchá. Tetovanie môže byť akejkoľvek veľkosti a nebude príliš okázalé.

8. Akvarel pannu tetovanie:

Akvarel morská víla tetovanie je tetovanie, ktorý je navrhnutý tak, aby vyzeral ako akvarel. Pre milovníkov umenia, to je skvelý tetovanie. Tento štýl tetovanie je jedinečný a vyzerá úplne očarujúce. To umožňuje vaše telo, aby sa stal plátno pre nádherné umenie.

9. Morská panna s ňou chrbtom tetovanie:

Morská panna je symbolom ženskej krásy. Farbiace tento mimoriadne krásne zviera s ňou chrbtom by zachytiť pôvab a eleganciu tvora. Ste ju mohli zasadený búrlivom mori s vlasmi lietania na jednu stranu.

10. Abstraktné pannu tetovanie:

Abstraktné umenie nie je obmedzené v rámci hranice. To predstavuje umeleckú slobodu a kreativitu. Farbiace abstraktné morskú pannu vo farbe by zachytiť krásu tejto umeleckej formy dokonale.

Viac fascinujúce tetovanie nápady pre ženy a vybrať ten najlepší nápad pre vás.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...