Noviny

10 elegantné tetovanie tetovanie

10 elegantné tetovanie tetovanie

Sa vy a váš partner hľadá pár tetovanie?

Získanie pár tetovanie z stali trendom. Tetovanie pre zamilované páry sú veľmi roztomilé a vyzerajú veľmi roztomilý a štýlové. Pár tetovanie nápady bude vy aj váš partner cítiť zvláštne a pomôže vám vychutnať si každý okamih svojej lásky. Toto krásne umelecké dielo vám pomôže držať všetky dobré spomienky s vašej lásky.

Najlepší pár Tetovanie

Tu je 10 populárny tetovanie vzory pre páry.

1. Prvý pár tetovanie:

Chcú ukázať svoju lásku? Získať prvý pár tetovanie vyrobený ukázať svoju nekonečnú lásku. Jedná sa o získanie nejakej časti vyrobený na svojom tele a druhý na váš partner je. Oba návrhy vyzerajú rovnako a ak bude dokončiť design, len keď priviedol bližšie k sebe. Jedná sa o druh romantické gesto.

load...

2. Finger pár tetovanie:

Finger pár tetovanie zahŕňa získanie rovnakých alebo súvisiacich tetovanie na prstoch. Tieto tetovania sú veľmi chytľavé a vznikla v poslednej dobe.

3. Cartoon pár tetovanie:

Cartoon pár tetovanie sú ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov tetovanie. Môžete dokonca získať slávnej videohry znaky vytetované ako na kožu a na koži svojho partnera.

load...

4. Súvisiace pár tetovanie:

Získať nejaké súvisiace tetovanie vykonali. Tetovanie ako, zámok 'na tele jedného partnera a, kľúčom' k sebe veľmi dobre súvisí navzájom. Získať krásne a zaujímavé vzory vyrobené, ktoré zodpovedajú alebo sú spojené k sebe navzájom. Chladné pár tetovanie môže robiť zázraky vo vašom vzťahu.

5. Rovnaký obraz pár tetovanie:

Chcete rovnaký dizajn ako váš partner je? Rovnaká konštrukcia pár tetovanie sú veľmi časté a jednoduché. Dohodnúť sa na jednom kuse techniky, sloganom a dostať to tetovanie na oboch, pokožku a pokožku svojho partnera. Rovnaký návrh znamená, ako veľmi máte radi navzájom.

6. Roztomilý pár tetovanie:

Niektoré pár tetovanie vám roztomilý a elegantný vzhľad. Tieto tetovania sú veľmi elegantné a sú k dispozícii viacero takýchto návrhov na trhu. Patrí k nim aj roztomilé a roztomilý kreslený pár tetovanie.

7. Slogan pár tetovanie:

Chcete sa dostať čiaru vytlačenú na koži trvalo ako znamenie svojej lásky? Vyberte si najvhodnejšiu slogan, ktorý vám pomôže spomenúť si svoju sladkú lásku a získať pár slov vytetované na kožu a málo na svojich partnerov, ktorí vám pomôžu im sa týkajú ľahko, aj keď ste obaja prišli bližšie k sebe a pripojiť sa k nim.

8. Lebka pár tetovanie:

Ešte vy a váš partner majú fascináciu k lebky tetovanie? Získať pár lebky tetovanie vyrobené, ktoré sa vzťahujú k sebe navzájom, a keď obaja priblíži k sebe ich vzťah je vystavený. Tieto tetovanie bude vždy pomôže spomenúť na všetky chvíle so svojim partnerom, či osobitné alebo nie. Tie poskytujú zlé vzhľad, ale vyzerajú veľmi elegantné.

9. Word pár tetovanie:

Získať nejaké slovo vytetovať na koži, ako ukázať svoju lásku pre vášho partnera a sa pripojiť s ním alebo s ňou.

10. Pár tetovanie Hot:

Chcem robiť niečo iné? Získať niektoré horúce vzory vytetované na oboch vašej koži a váš partner je. Tieto tetovanie dať syčiaci vzhľad a sú časté u párov v týchto dňoch.

Nájsť cez 8000 tetovanie nápady na tetovanie For All a vybrať si, čo hovorí o vás dva najlepšie.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...