Noviny

10 Elegantné ryby tetovanie vzory

10 Elegantné ryby tetovanie vzory

Ryby muži a ženy sú známe ako súcitný, láskavý, prijatie, oddaný a nápaditý. To sú dosť dôvodov, prečo by ste mali chváliť svojou Pisces narodení znamenie v podobe tetovania. Nasledujúce desiatke Ryby tetovanie bude trvať ešte dlhú cestu, aby vás inšpirovať, aby si kreatívny na miestnej tetovacieho salónu.

Tattoo vzory Top Ten v znamení Rýb:

1. Koi Ryby tetovanie:

To Ryby Koi ryby tetovanie vyniká svojim dizajnom a hlbokú symboliku. Pre tých, ktorí si nie sú vedomí, koi ryby symbolizujú vytrvalosť, odvahu a nesmiernu silu vôle. Táto jedinečná Ryby tetovanie by mali byť veľkou inšpiráciou pre mnoho. Umožňuje tiež ľudia narodení pod slnkom znamení Rýb sa vyťahovať svoje Pisces hrdosť.

load...

2. Ryby Farebný Tetovanie:

Tento farebný Ryby tetovanie vyniká použitie psychedelických farieb, ktoré dávajú tento jasný a moderný vzhľad. Poznačte si jemných detailov, ako sú zdobené šupiny a plutvy a zelenej a fialovej vyvalenými očami. To je určite jeden expresívne umelecké dielo.

3. Coral Modré Ryby Tetovanie:

To Ryby ryby tetovanie má morbídne zvrat, ktorý je ťažké ignorovať. Poznačte si tajuplné aury celá táto umelecké dielo má. Nenechajte si ujsť všímať skutočnosť, že ryby na dne sa zdá byť zachytené medzi plutiev rýb na vrchole, ktorý vyzerá viac dominantný a silnejší z nich. Tento kus umenia tetovania by mohlo mať vnútorný význam, ktorý je otvorený pre rôznorodé výklady.

load...

4. Ying a Yang Ryby tetovanie:

Toto tetovanie efektívne kombinuje znamenia Ryby a znamenia čínskeho Ying Yang v jednom kompletnom kruhu. Jednoduché a atraktívne, to tetovanie by nemalo byť príliš ťažké napodobniť. Avšak, to je najlepšie mať skúsený tatér to urobí za vás.

5. Ryby morská váhy tetovanie:

To Ryby inšpirovaný tetovanie jednoducho líči Mermaid váhy v trblietavé odtieni koralové modrej na strategických miestach na stehnách. Toto tetovanie má určitú príťažlivosť a veľa ženské kúzlo. Zostať verný konceptu, ako je znázornené tu, a máme pre vás víťaz Ryby tetovanie. To je jeden z najlepších ryby tetovanie pre ženy.

6. Tears Ryby Tetovanie:

Toto tetovanie by mal byť ťažká úloha napodobniť aj za najlepší tetovanie. Avšak, čas a úsilie skúsený tetovanie by mohlo viesť k tejto krásnej Rýb tetovanie strategicky umiestnené niekde na svojom tele. Poznačte si efektívne umelecké dielo, ktoré dáva tetovanie takmer fotografickú kvalitu.

7. Kmeňová Ryby tetovanie:

Táto kmeňová tetovanie vyniká použitím dokonalé symetria a tmavé tučné čiernej farbe. Perfektné unisex tetovanie, tento návrh by mal mužov aj ženy vyhovovať rovnako. Využiť služby skúseného tetovanie a zostať verný trendy dizajnu, ako je znázornené tu.

8. Gold Koi Fish Ryby Tetovanie:

Pokiaľ máte záujem o tetovanie, ktoré svieti, sa blyští, a je ťažké ignorovať, toto zlato sa Koi ryby Ryby tetovanie je ideálnou voľbou. Pozrite sa pozorne na jasne zobrazenej stupnice, zdobených lekná a celkové svetlé a farebné aura tohto umeleckého diela.

9. Miniatúrny Ryby Symbol tetovanie:

Tento druh miniatúrnych Rýb vzory symbol tetovanie sú ideálne pre tých, ktorí chcú chváliť svoje slnečné znamenie cez tetovanie, ale prednosť tomu, aby to jednoduché a jemné. Nechaj si to malé a mať to napísané na strategickej časti tela. Niet pochýb o tom, že budete mať jemné, ale napriek tomu efektívne štýl vyhlásenie napísané na vašej pokožke.

10. Bold Tattoo Black Ryby Symbol:

Tu je ďalší príklad toho, ako možno použiť symbol Pisces sa vyťahovať svoj rodný znamení cez tetovanie. Nechaj si to odvážny a čiernej, a majú to napísané na zátylku krku, vaše vnútorné zápästia a členkov.

Dúfam, že sa vám páčilo tieto ryby tetovanie. Budeme späť s viac!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...