Noviny

10 Atraktívne cigánske tetovanie

10 Atraktívne cigánske tetovanie

"Rómovia" je všeobecný termín používaný na opis skupiny ľudí, ktoré vedú kočovný spôsob života bez definitívnej korene v jednom mieste. Hoci neobvyklý, cigánska spôsob života sa praktizuje na celom svete z Ázie do Latinskej Ameriky. Ich konštantný Wanderlust, afinita k dobrodružstvo a hlboko zakorenené viery v okultizmu a mágie umožnili cigáni mať obrovský vplyv na všetky formy umenia, vrátane umenia tetovania. Tieto Prvých desať cigánskej tetovanie sú povinní inšpirovať so zmyslom pre dobrodružstvo, túlavé topánky a možno aj obnoviť svoju vieru vo všetkých veciach magické.

Top Ten Cigánskej Tetovanie:

1. Gypsy Girl Tattoo s romantickým Citácia:

Toto tetovanie je vzbura farieb s dôrazom na zjavnú aj tých najmenších detailov. Táto správa, ktorá prichádza spolu s týmto úžasné umelecké dielo je jednoznačne proti priemerným lásky. Pre tých, ktorí chcú mať tento replikované na koži, len si pamätať skúsený umelec mohol urobiť.

2. Gypsy Girl with Owl Tetovanie:

Concept Toto tetovanie je z cigánskej dievčatá s sovy je príkladom toho, čo môžete replikovať s alebo bez farby. Pre cigánov, sova je spojená s mágiou a je symbolom ženskej, mesiac a noci.

load...

3. Gypsy Skull Tetovanie:

Lebka tetovanie sú dlhodobo populárne telo milovníkov umenia. To gypsy tetovanie je dokonalým príkladom toho, ozdobený lebky tetovanie, ktoré sú bežné v cigánskom zdobenia tela. Morbídne a strašidelne krásne zároveň, to tetovanie má veľký estetický vzhľad.

4. Deň mŕtvych cigánskej Tetovanie:

Deň mŕtvych je gypsy festival, podobne ako Deň katolíckej všetkých duší. Vzhľadom k jeho významu v cigánskej kultúre, Deň mŕtvych má na dlho, bol inšpiráciou v cigánskom tetovanie. To gypsy tetovanie je dokonalým príkladom toho strašného cigánskeho umenia, inšpirovaný Deň mŕtvych ročných rómskych osláv.

5. Gypsy motýľ tetovanie:

Motýľa cesta z húsenice do krásnej viacfarebné okrídlené zviera má veľký význam v cigánskej umení. To gypsy tetovanie je symbolické zhromažďovanie vedomostí, ktoré v konečnom dôsledku vedie k transformácii vymietol.

load...

6. Gypsy Girl with Deer Pokrývky hlavy Tetovanie:

Tento skvelý kus umelecké diela líči Cigánka s komplikovaným jelenia pokrývky hlavy. Pre cigána, jeleňa symbolizuje pokoj a jemný lásku k prírode. Cigáni sú nudistov. Z tohto dôvodu, je to len prirodzené, že jeleň, ktorý patrí medzi najpokojnejšie tvorov prírody, mali nájsť miesto v cigánskej umení.

7. Gypsy Girl with Wolfa Pokrývky hlavy Tetovanie:

Toto tetovanie vyniká brilantným zobrazením cigánskej dievčatá s vlčí pokrývky hlavy. Vlk v rómskych kruhoch, symbolizuje inteligenciu a vynaliezavosť okrem lojality a opatrovníctvo. Vzhľadom k jeho symbolický význam a skutočnosť, že mnohí Rómovia sú prírodné ctitelia, vlk nájde v cigánskom umení veľký význam.

8. Gypsy Fortune Teller Tetovanie:

Cigáni sú známe pre ich znalosti o okultné a majú povesť pre bytie efektívne veštca. Táto cigánska tetovanie kartárka je zjavne symbolický cigánskej dedičstva veštenia a mágie od staroveku.

9. Raven tetovanie Gypsy:

Raven je symbolom ochrany, mágiu a múdrosť medzi cigánov, a to tetovanie je jasne inšpirovaný. Poznačte si, ako tma havran dokonale kontrastuje s oblakmi šarlátovočervené v pozadí.

10. Abstrakt Gypsy Mother and Child Tetovanie:

To gypsy tetovanie je abstraktná reprezentáciou matky dojčia svoje dieťa. To by mohlo byť efektívne zobrazenie svojej lásky pre vaše dieťa. Mať toto tetovanie replikované, ako je znázornené tu, pre maximálny dosah.

Dúfam, že sa vám páčilo týchto tetovanie. Budeme späť s viac!

Výskum svoje myšlienky a nájsť dostatok tetovanie ju utvárať dobre.

load...