Noviny

10 Angelic Cupcakes tetovanie vzory

10 Angelic Cupcakes tetovanie vzory

Košíček tetovanie sú rovnako nemožné odolať ako pečené sám cukroviniek. Košíček motívy sú prominentnú v tetovanie možno preto, že jedlo je neoddeliteľnou súčasťou umenia a literatúry. Pečenie perfektný košíček je považovaný za kulinárske umenie. Rovnako tak vytvárať živé a moderné košíček tetovanie nie je hračkou. Tieto prvej desiatke košíček tetovanie sú farebné, nepredvídateľný a jedinečné, a dokonca inšpirovať detinskou radosť, v niektorých prípadoch. Čítajte ďalej dostatočne v pokušení, aby si cestu do vášho najbližšieho tetovacieho salónu alebo obchode cukrársku!

Tattoo vzory Top Ten Cupcake:

1. Miniatúrne košíček tetovanie:

Fun a bujný, košíček tetovanie často robiť veľké miniatúrne body art. Tento miniatúrny cupcake tetovanie je módnou ozdobou pre vaše prsty. Hoci má táto replikované skúsený tetovanie, nebojte sa experimentovať s vlastným výberom farieb.

2. Košíček s Cherry Topping tetovanie:

Je nemožné ignorovať pulzujúca kontrast farieb v tejto umelecké dielo. Pozorovať, ako červená lahodný o košíček základňu a čerešne polevou dokonale kontrastujú s rozstupom čiernom pozadí. Toto tetovanie je najlepšie replikované na koži, ako je znázornené tu, pre maximálny dosah.

load...

3. Zombie Cupcake Tetovanie:

Toto tetovanie je twisted verzia konvenčne svetlé a veselé košíček motívom. Zrejme inšpirovaný zombie šialenstvo, Cupcake tetovanie zdobí buľvy, zub a dokonca pavúka. Ak hľadáte šokovať svojimi rovesníkmi s nepredvídateľný kus zdobenie tela, to je ideálny pre vás nájsť.

4. Košíček s lebkou tetovanie:

Ďalšie tetovanie, ktoré sa odchyľuje od tradičného košíček motívom, Cupcake tetovanie zdobí na, Deň mŕtvych 'lebky motívom. Deň mŕtvych je juhoamerický festival, podobne ako Deň katolíckej všetkých duší. Je úžasné vidieť, ako moc vplyvu, ktorý má na tetovanie.

5. Floral košíček tetovanie:

Toto tetovanie má ženský šarm, ktorý je bezkonkurenčná. Tento inovatívny znázornenie kvetu, ktorý sa podobá košíček je povinný byť populárny medzi mladšími ženami. Zostať verný tejto brilantnej poňatie a zároveň má to replikované na koži.

load...

6. Diamond Cupcake Tetovanie:

Šumivé modrý diamant a červenou mašľou na košíček je ideálny recept na dievčenské tetovanie. Toto tetovanie je o vystatuje svoje pohlavie a užili svojich ženských pôvabov. Ružová, modrá, žltá, čierna a červená, to tetovanie sa môže pochváliť perfektná kombinácia farieb taky.

7. Subtle Black Cupcake Tetovanie:

Hľadáte jemné cupcake tetovanie mínus displeji over-the-top farieb? Potom to tetovanie je ideálny pre vás nájsť. Všimnite si, ako je to tetovanie vytvorený pomocou jediného odtieňa čiernej farbe, ktorý účinne podtrhuje tento kus umenia. Kto povedal, že košíček tetovanie sú všetko jasné, over-the-top farby?

8. Za Ear Cupcake Tetovanie:

Umiestnením tetovanie za ucho sa trendy v dnešnej dobe; Preto bolo nutné pridať tento miniatúrny Cupcake tetovanie na našom zozname. Avšak, máte možnosť mať toto tetovanie inked na iných častiach tela, ako je zápästie, zátylku krku a členkov.

9. Cupcake Back Tattoo:

Toto tetovanie je väčšinou príkladom toho, ako možno použiť košíček motív ozdobiť chrbát s tetovanie. Držať hviezdy a zároveň má táto replikované na koži, ako hviezda znamená živosť, nadšenie a pôvab.

10. Nebeský košíček tetovanie:

Toto tetovanie vyniká živom zobrazenie farieb. Modré a biele pruhované tému pre tento košíček tetovanie je určite pripomínať niektoré z gréckej národnej vlajky. Ostro pozorovať jemné halo v hornej časti košíčky, ktoré znamená nebeské chuť týchto zaobchádza.

Dúfam, že sa vám páčilo týchto tetovanie. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

Ďalšie také tetovanie nápady na tetovanie pre všetky aplikácie pre Android.

load...