Makeup

Zvýrazňovače a červenanie: Úvod a použitie

Zvýrazňovače a červenanie: Úvod a použitie

Už ste vždy snívali o dokonalej bezchybnú a jasnú kožu ako modely? Ich ostré rysy, žiariace tvár. Bohužiaľ nie každý je obdarený jasne žiariace pleť. Našťastie naša kozmetika prispieť k posilneniu našich najlepších vlastností! Dnes budeme diskutovať o dve takéto kozmetiku, ktorá jediného hravo môže urobiť vyniknúť v dave. Áno, hovorím o Face zvýrazňovačov a Blush.

Zvýrazňovač:

1. C je pre zvýrazňovač: táto oblasť začína nad obočie, do chrámu a siaha až k lícu.

Zvýrazňovače sú kozmetický prípravok, ktorý pomáha opraviť drobné chyby vo svojej koži a sú používané prominentnej pre zvýraznenie najlepšie vlastnosti jedinca. Dodávajú jas hlavičiek, ako sú oči, tváre a urobiť je zvýšiť svoju tvár s jasným prirodzeným svetlom. To dáva rozmer vašej tvári.

load...

Zvýrazňovače sú k dispozícii v rôznych formách, ako je prášok, krém a kvapaliny. Môžete si tiež kúpiť trblietavé zvýrazňovač na nejakú zvláštnu príležitosť. Dokonca môžete použiť niektoré červenať alebo prášky ako zvýrazňovačov v prípade, že sa dobre hodí k vašej pleti. Tekutiny sú tou najlepšou voľbou pre začiatočníkov, pretože je ľahko miešať, ale prášky a krémy majú viac odtieňov sú k dispozícii. Existuje celá škála odtieňov v zvýrazňovačov z perál, ružovej a trblietavých zlatých. Tieň a prípravok si vyberiete, závisí na osobné preferenciu a tón pleti.

Plochy pre zvýrazňovačom:

  • Všeobecne možno aplikovať tesne nad červenať na lícnych kostiach, alebo môže byť aplikovaný na červenať získať jasnejšie vyzerajúce tváre, alebo môže byť tiež zmiešaný s červenať sa dostať prirodzené svetelné lícach.
  • Aplikovaný na vonkajšom kútiku obočie kosti zvýrazniť celý oči.
  • Nanáša pozdĺž nosa vyzdvihnúť nos. Aj pre indické tóny pleti by mala byť uplatňovaná v rohoch nosa a úst zakryť tmavé škvrny & pre bezchybnú žiariace pleť.
  • Môžu byť taktiež použité v rámci oblasti očí získať jasnejší oči. Ak máte ťažké tmavé kruhy potom možno aplikovať mierne nad korektor.

Uistite sa, že aplikovať prípravok s ľahkou rukou pre každodenné nosenie a silne udalostí.

Ako sa prihlásiť zvýrazňovač dokonale?

Použite našuchorený červenať kefou a krúživým pohybom ho v zvýrazňovače.

 1. Kliknite pre odstránenie nadbytku.
 2. Použite ju v oblasti prvého C. (obrázok nižšie)

load...

Poznámka: Ak ste rozpačitý, že trblietavých výrobkov sa môže ukázať svoje veľké póry, nepreháňajte s zvýrazňovač make-up.

Rumenec:

2. C je červenať: Plocha pod vami lícnych kostí.

Sčervená sú bežné vo väčšine make-up rutiny. Môžu pridať zdravý lesk na koži. Len náznak červenať bez ďalších make-up môže vás vyzerať svieža okamžite. Smotanové sčervená môže dať viac mladistvý orosený povrch na koži.

Ako sa prihlásiť Blush dokonale?

Ako sa prihlásiť červenať? Použite šikmý červenať kefou a krúživým pohybom ho v produkte.

 1. Kliknite pre odstránenie nadbytku.
 2. Uistite sa, že používať trochu tmavší odtieň lícenky.
 3. Použite ju v oblasti druhého C (obrázok nižšie)

Ak sa vyhnete červenať, pretože si myslím, že to vám dáva vzhľad klaun, môže to byť preto, že ste nadužívanie produkt. Uistite sa, že sa vzťahujú nenápadne dostať presne to, čo hľadáte.

Môžete sa pozrieť úplne put-dohromady a ohromujúci priebehu niekoľkých minút s týmto rýchlym techniky Čs pre zvýrazňovač a uplatňovanie červenať.

Tento celkový rozjasní celú tvár dáva svetelný žiara. Tak dosiahnuť krásny lesk a dať si živý vzhľad s zvýrazňovače a uplatňovanie červenať.

Image Courtsey: Google

load...