Makeup

Základy pre citlivú pokožku

Základy pre citlivú pokožku

Vaša tvár je prvá vec, ktorú niekto všimne o vás. Citlivá pleť na tvári je niečo, čo predstavuje veľký problémov. Jeden zlý výrobok a váš tvár bude zobrazovať všetky známky začervenanie vyrážky a breakouts, ktoré budú pripomínať klaun v cirkuse, ktorý použil, aby sa budete smiať veľa! A že vzhľad je rozhodne nie je niečo, čo sa zameriavajú na keď máte niečo dôležité príde ďalší deň alebo dva neskôr.

Foundation Ak zvolená správne vykonať u vyzerajú bezchybne krásny, ale zároveň v prípade, že si vybral zle potom sa vaše investície bude prísť nazmar a dá prípadne vziať svoj stav pleti sa s ním taky. Takže predtým, než investovať do založenia, ktoré hľadajú pre citlivú pokožku, je najlepšie prečítať označenie zložiek a potom kúpiť.

Tu je zoznam, ktorý vám povie, ktoré agenti, aby sa zabránilo v základe, ak vaša pokožka má tendenciu silne reagujú na chemické látky alebo je akné náchylné.

load...

Čoho sa vyvarovať a zároveň si vyberie základ pre citlivú pokožku?

Vôňa akéhokoľvek druhu:

Používať bez parfumácie vzorcov. Aj trochu vôňa môže reagovať iné spôsoby, ako sa koža. Takže vždy ísť o vône zadarmo vzorcov.

Cinnamáty:

Tie sú používané v opaľovacích krémoch, ale keď nájsť v základoch, môže nadmerne reagovať s citlivou pokožkou. (Kde sú zvyčajne uvedený ako methylskořicové)

load...

Lanolín a minerálny olej:

Skúste sa vyhnúť základy, ktoré sú mastná alebo obsahujú lanolín alebo minerálnych olejov akéhokoľvek druhu. Vaša pokožka ak citlivá, môže reagovať s týmito olejmi. Choď na základy na báze vody.

Helioplex:

To robí dobrú prácu pri blokovaní z UVA a UVB žiarenia, ale to by malo byť aplikované vyššie základu. Takže opaľovací krém s tým je dobrá, ale základ pre citlivú pleť nie je tak dobré, keď to obsahuje túto látku.

Kyselina sorbová:

Okamžite reaguje s väčšinou citlivú pokožku, a spôsobuje vyrážku. Takže lepšie vyhnúť sa základy s týmto prostriedkom.

Najlepšie Foundation pre citlivú pleť: Zoznam

Tu je zoznam nadácií, ktoré sa najlepšie hodia pre citlivé typy pleti.

Pokrytie FX:

Táto rada má skvelý základ, zvlášť upravené pre citlivú pokožku a nemá glutény, parabény alebo vonné látky. Ich nový Total Coverage Foundation Cream prichádza vo viac ako 30 odtieňoch a môže byť použitý ako korektor a nadácie rovnako.

Mladá krv:

To je tiež medzinárodné značky a je to špeciálna minerálne nadácie formule vyhovuje najviac citlivé typy pleti. Minerálne znamená využitie všetkých prírodných zložiek, bez chemických látok používaných vôbec. Tento druh formulácia je obzvlášť vhodný pre citlivé typy pleti. Potom, čo všetky prírodné produkty majú veľmi menšiu šancu reagovať negatívne, ako chemikálie každý deň.

Lakmat:

Zo zoznamu rôznych nadácií sú k dispozícii v Indii, Milujem rozsah od Lakmat. Je to na báze vody, ale stále druh odolný proti vode a nemá žiadne škodlivé chemikálie. Formulácia je jednoduchý a ideálne pre citlivú pokožku.

Dúfam, že sa vaše hon za dobrý základ pre citlivú pokožku tu končí! Ešte nám zanechajte komentár!

load...